19 Aralık 2018 Çarşamba - 18:39:55

SON DAKİKA

AK PARTİ İL BAŞKANINDAN ‘KAZIK'LI SİTEM

Gündem

15 Nisan 2018 Pazar, 16:37:57 | 437 Okunma
MTSO seçimlerinde AK Parti'nin desteklediği aday olan İdris Şendil'in seçilememesi, partiyi karıştırdı… AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, sosyal medyada yaptığı paylaşımda manidar ifadeler kullandı

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri sona erse de yankıları bitmiyor. İdris Şendil ile Mehmet Yılmaz arasında geçen seçimi Şedil’in aldığı 25 oya karşılık aldığı 40 oyla kazanan Mehmet Yılmazın seçim zaferi Manisa’da dengeleri alt üst etti.
Manisa’da AK Parti’nin adayı olduğu öne sürülen, hatta AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli’nin üyeleri bizzat arayarak oy istediği iddia edilen Şendil’in kazanamaması, birçok kesim tarafından iş dünyasının AK Parti’ye ihaneti olarak yorumlandı.
MECLİSLERDE YAKINI OLAN ÜYELERE İSTİFA BASKISI
İddialar bununla da sınırlı kalmadı. AK Parti kanadının, belediye meclislerinde yakını olan MTSO üyeleri üzerinde baskı kurdukları, bulundukları kurumlardan istifalarını istedikleri iddia edildi.
Öyle ki seçimin galibi Mehmet Yılmaz’ın listesinde yer alan ve AK Parti’ye yakınlığıyla bilinen isimlerin de varlığı, ihanet yorumlarını güçlendirir nitelikteydi.
Bütün bu gelişmelerin ışığında AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli’nin sosyal medyada yaptığı paylaşım, çeşitli tartışmaları da beraberinde getirecek gibi görünüyor.
Mersinli, sosyal paylaşım sitesi olan twitter üzerinden yayınladığı mesajda, ince göndermeler yaptı. İşte o mesaj:
“Aslında onlar kazık atmıyor; karakterinin gereğini yapıyorlar, iyi niyetli bizler kazık yemiş oluyoruz. Kimler karakterinin gereğini yapıyorsa bilmek, gereğini yapmak lazım. Hayırlı sabahlar, bereketli ve basiretli günler diliyorum.”

Gündem

15 Nisan 2018 Pazar, 16:37:57 | 437 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MADDE BAĞIMLILARININ İBRETLİK HİKAYELERİ
GÜNDEM
Türkiye'nin 81 ilinden madde bağımlılığından kurtulmak için Adıyaman'a gelen madde bağımlılarının ibretlik hikayeleri yürekleri burkuyor.
19.12.2018

0

BAŞKAN ERGÜN HASTALARA ‘GEÇMİŞ OLSUN' DEDİ
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Demirci'de Devlet Hastanesi diyaliz bölümünde tedavi gören hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu
18.12.2018

151

GÖZ BOYAMADIK HİZMET YAPTIK!
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü'nün çalışmalarını yerinde incelemek üzere Demirci'ye gitti…
18.12.2018

158

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks