21 Mayıs 2019 Salı - 13:41:32

SON DAKİKA

ALİ ARSLAN BARO'YA YENİDEN ADAY

Gündem

10 Eylül 2018 Pazartesi, 19:01:05 | 641 Okunma
Manisa Barosu Başkanı Av. Ali Arslan, 13-14 Ekim tarihlerinde yapılacak Baro Başkanlığı seçimlerinde başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı

Manisa Barosu’na 2 dönemdir başkanlık yapan Av. Ali Arslan, 13-14 Ekim’de yapılacak olan seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı. Arslan, Giritligil Otel’de düzenlediği ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı kahvaltıda adaylık açıklamasını yaptı. Ezenin kim olduğuna bakmaksızın ezilenin yanında olduklarını aktaran Arslan: “Türkiye de ve Manisa da yaşanan Avukat hak ihlallerine en sert tepki gösterilmiştir. Meslek sorunlarında meslektaşların yanında yer aldık, insan hakları, kadın hakları, çocuk hakları ve her türlü hak ihlalinde ezilen, sömürülen, dışlanan mağdurların haklarını savunduk. Ezenin kim olduğuna bakmaksızın ezilen yanında taraf olunduk. 2014 yılında yaşanan Soma Faciası’nın hukuki süreci (ceza ve hukuk davaları) meslektaşlarımızla birlikte bizzat takip edilmiştir. Görev yaptığım 3,5 yıla yakın sürenin 120 güne yakını Soma Faciasının duruşmaları ve bilgilendirme toplantıları ile geçmiştir. Manisa Barosu alnının akı ile kamusal görevini yerine getirmenin huzuru içindedir” diye konuştu.
ARSLAN DESTEK İSTEDİ
Başkan Arslan konuşmasının devamında: “Devam eden projelerimizi tamamlamak, meslektaşlarımız arasında huzur ve birlik de çalışma iradesini güçlendirerek güçlü bir baro oluşturmak, mevcut sorunları birlikte ve katılımcılık anlayışıyla “ben” değil “biz “ diyerek çözmeye devam etmek adına Meslektaşlarımız için, savunma mesleği için ve Manisa Barosu için daha yapacağımız çok şey var diyerek 13-14 Ekim 2018 tarihlerinde yapılacak Manisa Barosu Olağan Genel Kurulu'nda meslektaşlarımın karşısına Yönetim birimlerine aday meslektaşlarımla birlik de yeniden başkan adayı olarak çıkacağımı duyuruyor, katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.
YÖNETİM KURULU LİSTESİ AÇIKLANDI
Manisa Barosu Başkanı Av. Ali Arslan’ın yeni aday listesi şu şekilde: “ Yönetim Kurulu: Esra Deniz Ağar Sudaşdemir, Mehmet Anıl Akgül, Nezahat Bölge Atak, Özde Demirel, Ebru Elmas, Metin Erdoğan, Hayrettin Cem Göynük, Ali Kanıt, Umut Özbek ve İbrahim Yönetken. Disiplin Kurulu: Sertan Akşar, Dilek Akgün Kaval, Serkan Alkan, Süleyman Kayhan Özkan ve Pırıltı Şafak. TBB Delege: Olgun Demir, Halim İnç, Cem Saçaklıoğlu ve Rahmi Zeybek. Denetçi: Gözde Pasin”

Gündem

10 Eylül 2018 Pazartesi, 19:01:05 | 641 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MECLİS'TE BELEDİYELER BİRLİĞİ UZLAŞMASI
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi mayıs ayı toplantısı ikinci oturumunda, Türkiye Belediyeler Birliği'nde görev alacak isimler belirlendi
20.5.2019

255

MASKİ'NİN BÜTÇE BAŞARISI TESCİLLENDİ
SIYASET
MASKİ Genel Müdürlüğü'nün 2019 yılı I. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın ikinci birleşiminde, MASKİ'nin bütçe gerçekleşme oranları da açıklandı.
20.5.2019

253

1919 KİŞİ AYNI ANDA ATABARI OYNADI
SIYASET
Manisa'da, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Halk Oyunları Birlik Platformu tarafından düzenlenen etkinlikte 1919 kişi aynı anda Atabarı oynadı.
20.5.2019

244

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks