21 Kasım 2018 Çarşamba - 11:36:25

SON DAKİKA

BAŞKAN AYTAÇ; "BİZİM YOLUMUZ CEFALI BİR YOL"

Gündem

10 Ocak 2018 Çarşamba, 20:12:27 | 419 Okunma
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olması sebebiyle Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç dün Manisa Büyükşehir Web TV Ana Haber'e konuk oldu.

Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç Web TV'de yayınlanan Ana Haber’e konuğu oldu. Meslekte 50.yılını kutlayan Başkan Aytaç; “Gazetecilik mesleği dünde zordu, bugünde zor, yarında zor olacak. Bizim yolumuz cefalı bir yol. Zorlukları çok. Maddi olarak tatminkar bir durumda değiliz. Ama Manisa özelinde bakacak olursak Manisa medyası Türkiye şartlarına göre imkan acısından iyi konumda. Tabi daha iyi olması gerek. Yarım asırdır gazetecilik mesleğini icra eden biri olarak mesleğimle gurur duyuyorum. Bir daha dünyaya gelsem yine gazeteci olurdum” dedi.
“BAŞKAN ERGÜN’E TEŞEKÜR EDİYORUZ”
Manisa’da görev yapan medya mensuplarının Manisa Büyükşehir Belediyesi sayesinde ulaşıma ücret vermediklerini ifade eden Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç; “Sarı basın kartı olsun olmasın Manisa’da görev yapan basın mensupları haber amacı ile gidecekleri yerlere ulaşım ücreti vermiyorlar. Bize bu imkanı bizlere sunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Gündem

10 Ocak 2018 Çarşamba, 20:12:27 | 419 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

TURGUTLU'NUN YOLLARI YENİ YILA HAZIR OLACAK
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu programı kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesinin ilçede yaptığı çalışmaları yerinde inceledi
20.11.2018

65

ÇOCUKLAR HAKLARINI ÖĞRENDİ
SIYASET
20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri'nde, bir dizi etkinlik düzenlendi
20.11.2018

59

İŞTE BÜYÜKŞEHİRLERDE SU FİYATLARI
SIYASET
MASKİ Genel Kurulu'nda konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 30 büyükşehirin birçoğunda suyun satış fiyatını açıklayıp Manisa'yla kıyasladı.
20.11.2018

66

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks