22 Ocak 2018 Pazartesi - 05:15:11

SON DAKİKA

BAŞKAN AYTAÇ; "BİZİM YOLUMUZ CEFALI BİR YOL"

Gündem

10 Ocak 2018 Çarşamba, 20:12:27 | 116 Okunma
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olması sebebiyle Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç dün Manisa Büyükşehir Web TV Ana Haber'e konuk oldu.

Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç Web TV'de yayınlanan Ana Haber’e konuğu oldu. Meslekte 50.yılını kutlayan Başkan Aytaç; “Gazetecilik mesleği dünde zordu, bugünde zor, yarında zor olacak. Bizim yolumuz cefalı bir yol. Zorlukları çok. Maddi olarak tatminkar bir durumda değiliz. Ama Manisa özelinde bakacak olursak Manisa medyası Türkiye şartlarına göre imkan acısından iyi konumda. Tabi daha iyi olması gerek. Yarım asırdır gazetecilik mesleğini icra eden biri olarak mesleğimle gurur duyuyorum. Bir daha dünyaya gelsem yine gazeteci olurdum” dedi.
“BAŞKAN ERGÜN’E TEŞEKÜR EDİYORUZ”
Manisa’da görev yapan medya mensuplarının Manisa Büyükşehir Belediyesi sayesinde ulaşıma ücret vermediklerini ifade eden Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç; “Sarı basın kartı olsun olmasın Manisa’da görev yapan basın mensupları haber amacı ile gidecekleri yerlere ulaşım ücreti vermiyorlar. Bize bu imkanı bizlere sunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Gündem

10 Ocak 2018 Çarşamba, 20:12:27 | 116 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

ŞEHİT MADENCİLERE YAKILAN AĞITLAR KİTAP OLDU
GÜNDEM
TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, Soma faciası sonrasında şehit olan maden işçilerinin yakınları tarafından yazılan mektupların 'Yeryüzünden mektuplar' ismiyle kitap haline getirildiğini söyledi
21.1.2018

39

AK PARTİ'DE MÜRACAATLAR BAŞLADI
GÜNDEM
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli 10 Şubat tarihinde yapılacak olan AK Parti Manisa İl Başkanlığı kongresinde görev almak isteyen yönetici adayları için müracaatların alınmaya başlandığını açıkladı.
21.1.2018

102

BAŞKAN ÇELİK, ÖZTEN VE YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ
GÜNDEM
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve yönetimini ziyaret etti.
21.1.2018

38

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks