21 Şubat 2019 Perşembe - 13:20:24

SON DAKİKA

BAŞKAN ÇELİK, ÖZTEN VE YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

Gündem

21 Ocak 2018 Pazar, 20:50:54 | 425 Okunma
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve yönetimini ziyaret etti.

ŞEHZADELER Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve yönetimini teşkilat binasında ziyaret etti. Yapılan ziyarette MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten’in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ile Şehzadeler Belediye Meclis üyeleri Mustafa Erten ve Sezgin Say hazır bulundu.
Milliyetçi Hareket Partisinin milli menfaatleri göz önüne alarak ülke menfaatleri noktasında dik duruşlu bir tavır sergilediğini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Başkanımız Sayın Şener Özten ve yönetimine bir ziyarette bulunuyoruz. Kendisi ilk göreve geldiğinde bizleri yönetimi ile birlikte ziyaret etmişlerdi. Değerli Başkanımıza ve yönetimine başarı dileklerimi sunuyorum. Bilindiği gibi son zamanlarda Ülkemizin üzerinde, Türkiye’nin büyümesini ve güçlenmesini istemeyen şer güçler tarafından birçok oyunlar oynanmak isteniyor. Bu nokta da Milliyetçi Hareket Partisi Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin siyasi kaygıları bir kenara bırakarak, Türkiye’nin istikrarından, büyümesinden ve güvenliğinden yana tavır takınmıştır. Ben bu vesile ile değerli İlçe Başkanımızın şahsında MHP Genel Başkanına bu ülkenin bir evladı olarak önce Türkiye dediği için çok teşekkür ediyorum. Ülkemizin zor zamanında yapılması gereken bir ve beraberlik noktasında atılması gereken adımları MHP Genel Başkanı atmışlardır. Bu mesele partiler üstü bir meseledir, Türkiye meselesidir. Ülkemizin menfaati yönünde takınmış olduğu tavır bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir. Bunun yanı sıra Şehzadeler ilçemizde ki çalışmalarımız ile ilgili olarak, zaten değerli Başkanımız ve ekibi ile sürekli bir araya gelebiliyoruz. Belediye Meclisimizde MHP grubu ile her meclis toplantısı öncesinde istişarelerde bulunuyoruz. Aldığımız birçok kararı da müşterek bir şekilde alıyoruz. Belediye olarak yaptığımız tüm etkinlik, açılış ve törenlerimizde değerli Başkanımız bizleri hiç yalnız bırakmıyor. Değerli Başkan ve yönetimine bugüne kadar ki destek ve katkıları nedeni ile çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da birlikte yaşadığımız bu şehir için gelecek olan bütün önerilerini, şikâyet ve taleplerini dikkate alacağımızı da ifade etmek istiyorum” dedi.
“BELEDİYE BAŞKANIMIZLA HER ZAMAN İSTŞİRE HALİNDEYİZ”
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile şehri ilgilendiren konularda sürekli olarak istişare halinde olduklarını ifade eden MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten “Değerli Belediye Başkanımız ile şehrimizi ilgilendiren tüm konularda sürekli olarak istişare ediyoruz. Gerçekten de kendisini seviyoruz. Her şey Manisa için diyerek her konuda bir birimize yardımcı oluyoruz. Genel Başkanımız Devlet Bey’in de dediği gibi bir Milli Mutabakat konusu Türkiye’nin gündeminde. Bu konuda da elimizden geldiği ölçüde bir birimize destek olursak bu bizi mutlu edecektir. Bu nazik ziyaretinizin bizleri çok memnun ettiğini ifade ediyor, teşekkür ediyorum” dedi. Basın servisi

Gündem

21 Ocak 2018 Pazar, 20:50:54 | 425 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

DEV YAYIN BALIĞI GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI
GÜNDEM
MANİSA'nın Salihli ilçesindeki Demirköprü Baraj Gölü'nde, 2,5 metre uzunluğunda ve 100 kilo ağırlığında yayın balığı yakalandı.
20.2.2019

66

YOLCU OTOBÜSÜ ALEV ALDI
GÜNDEM
Manisa'da bir yolcu otobüsü seyir halindeyken alev alarak yanmaya başladı. Otobüste bulunan 29 yolcuyu tahliye eden sürücünün dikkati, olası bir faciayı önledi.
20.2.2019

62

CUMHURBAŞKANINI AĞIRLIYORUZ
SIYASET
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın adaylarını tanıtmak ve Manisalılara seslenmek üzere yarın Manisa'ya gelecek
20.2.2019

57

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks