30 Mart 2020 Pazartesi - 10:01:37

SON DAKİKA

BAŞKAN ERGÜN MİNİK MERYEM'İ AĞIRLADI

Gündem

17 Şubat 2020 Pazartesi, 17:39:06 | 513 Okunma
NCL Tip 2 hastası olan 3,5 yaşındaki Meryem Karaman ve ailesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin yapmış olduğu yardım dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü makamında ziyaret etti.

Manisa’nın Yunusemre ilçesi Çamlıca Mahallesi’nde oturan Sevnaz ve İbrahim Karaman çifti Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Karaman çifti, beyincik erimesi olarak bilinen NCL Tip 2 teşhisi konulan 3,5 yaşındaki kızları Meryem Karaman için başlatılan yardım kampanyasına Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu yardım dolayısıyla teşekkürlerini iletti. Teşekkür ziyaretinde Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, İHH Manisa Temsilcisi, İHH Manisa Kadın Kolları Başkanı, Yunusemre Belediye Meclis Üyesi, İHH gönüllüleri ve kanserden kızı Neslican Tay’ı kaybeden baba Fahri Tay da yer aldı.

TÜM HAYIRSEVERLERE ÇAĞRIDA BULUNDU

Başkan Ergün, ziyarette her şeyin başının sağlık olduğunu belirterek, “Rabbim acil şifalar versin. Bizler de elimizden geldiğinde, Valiliğimizin başlatmış olduğu bir kampanya var. Geçtiğimiz hafta bu kampanyayı gördükten sonra biz de destek olma kararı aldık. Valiliğimizin yapmış olduğu bedel tutarı kadar bedeli bizler de aktardık. Ben bütün Manisalı vatandaşlarımıza, hayırsever kardeşlerimize, ağabeylerimize buradan çağrı yapıyorum. Bu evladımıza elimizden gelen çabayı ve desteği yapalım. Bu evladımız yurt dışından ithal edilecek olan 1 milyon liralık ilaçların alınmasına katkı sağlanır. Nadir görülen bir hastalığın tedavisi sağlanacak. Bizler de üzerimize düşen noktada katkı sağlamaya çalıştık. Bütün hayırseverlere bu bağışa katılmaları için çağrıda bulunuyoruz. Ben Manisa Valisi Ahmet Deniz’e de teşekkür ediyorum. Emeği geçen katkıda bulunan herkese de Allah razı olsun diyorum. Umutlar kesilmez, inşallah olacaktır da” dedi.

SON DURUM HAKKINDA BİLGİ ALDI

Başkan Ergün, konuşması sonrasında baba İbrahim Karaman’a kızları Meryem’in son durumunun nasıl olduğunu sorarak bilgi aldı. Baba İbrahim Karaman, kampanyanın devam ettiğini ve 190 bin lira civarına yaklaştığını söyledi. Karaman, kampanyanın daha çok vatandaşa ulaşması için led ekran ve billboardlarda yer alması talebinde bulundu.

“ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ziyarette minik Meryem’e okul seti hediye ederken, istenilen destek talebine yönelik, el verdiği ölçüde yardıma hazır olduklarını belirterek, iletişim halinde bulunulması gerektiğini söyledi.

Ziraat Bankası

İşte Hesap Numaraları

Hesap Sahibi Meryem KARAMAN

TL

TR 31 0001 0012 5692 1219 5750 01

Euro

TR 04 0001 0012 5692 1219 5750 02

Dolar

Tr 74 0001 0012 5692 1219 5750 03

Gündem

17 Şubat 2020 Pazartesi, 17:39:06 | 513 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks