21 Nisan 2019 Pazar - 18:01:54

SON DAKİKA

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR

Gündem

19 Mart 2019 Salı, 19:50:35 | 297 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor

MANİSA Büyükşehir Belediyesi tarafından Sümerbank arazisi üzerinde hayata geçirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi; futbol, basketbol, voleybol, pentatlon sahası, fitness salonu ve tenis kortu gibi spor alanlarından sosyal alanlara ve hamam, buhar odası, masaj salonu ve sauna donatılarıyla Manisalılara birbirinden farklı aktivite alanları sunuyor. Sümerpark’ın bir diğer dikkat çeken özelliği ise ebeveynler spor yaparken, çocuklar da kendileri için oluşturulan kapalı oyun alanında gözetmenler eşliğinde yaşıtlarıyla eğlenceli oyunlar oynayabilecekler.Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü de bu kapsamda alanda incelemelerde bulundu. Güzgülü, “Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi Manisalı vatandaşlarımız aynı alan üzerinde futbol, basketbol, voleybol oynayabilecek. Pentatlon sahası, fitness salonu ve tenis kortu gibi spor alanlarından sosyal alanlara ve hamam, buhar odası, masaj salonu ve sauna donatılarıyla halkımıza birbirinden farklı alanlarda spor yapabilecek. Halkımız, burada sağlıklı yaşam ve spor anlamında aradıkları tüm etkinlikleri bütünleşik bir şekilde bulacaklar” diye konuştu.
ANNE BABALAR SPORA, ÇOCUKLAR OYUNA
Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi’nin dikkat çeken bir diğer noktası ise anne babalar spor yaparken, çocuklarını güvenle bırakabilecekleri bir oyun alanı da hazırlandı. Bu oyun alanının avantajlarından bahseden Güzgülü, “Anne babalar spor esnasında artık akılları çocuklarında kalmayacak. Oluşturduğumuz çocuk oyun alanında gözetmenler eşliğinde çocuklar yaşıtlarıyla oyun oynayıp; keyifli vakit geçirebilecekler. Hem çocuklar, hem de aileler için oldukça önemli. Halkımız, Sümerbank diye bilinen meclis kararıyla Bülent Yelkenci Spor Kompleksi adını verdiğimiz bu alanda oldukça güzel zamanlar geçirecekler. Hayırlı olsun” diye konuştu. Haber Merkezi

Gündem

19 Mart 2019 Salı, 19:50:35 | 297 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

TİCARET BORSASI'NDAN BAŞKAN ÇELİK'E TEBRİK
GÜNDEM
Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap ve yönetimi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'i ziyaret ederek, bir dönem daha belediye başkanı seçilmesi nedeniyle tebriklerini iletti.
21.4.2019

0

İNSAN HAKLARI HEYETİNDEN MANİSA ZİYARETİ
GÜNDEM
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu (TİHEK) Kurul Üyesi Mehmet Altuntaş ve beraberindeki heyet incelemelerde bulunmak üzere Manisa'ya geldi.
21.4.2019

0

AK PARTİ'Lİ MERSİNLİ'DEN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET
GÜNDEM
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk ziyaretini Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan'a gerçekleştirdi.
21.4.2019

6

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks