21 Şubat 2019 Perşembe - 13:00:12

SON DAKİKA

ELEKTRİK TEKNİSYENLERİNİN BAŞKANI DEĞİŞMEDİ

Gündem

16 Ocak 2018 Salı, 18:01:09 | 406 Okunma
MANİSA Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu tek listeyle yapıldı. Mevcut Başkan Mehmet Üzen, 3'üncü kez seçildi

Manisa Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu gerçekleştirildi. MASKİ İkiz Kuleler Oda ve Dernekler Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen kurula Türkiye Elektrik Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Genel Başkanı Osman Yeşilyurt, Manisa oda başkanları ve Manisa Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri katıldı.
Mevcut Başkan Mehmet Üzen’in tek aday olduğu kurulda Divan Başkanlığını Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Başkanı Osman Yeşilyurt yaptı.
YENİ DÖNEMDE DE AYNI TEMPO
250 üyesi bulunan Manisa Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın 2010 yılından beri Başkanlığını yapan Üzen, “Nasip olursa bir 4 yıllığına daha seçileceğiz. Yeni bir ekip oluşturduk. Genç bir kadro oluşturduk. Tabii yeni dönemde yapacağımız çok iş var. Biz üyelerimizin menfaatini, vatandaşlarımızın menfaatini düşünerek her zaman iyi işler yapmaya gayret ettik. Bundan sonra da bu iyi işleri yapmaya devam edeceğiz. Allah mahcup etmesin” şeklinde konuştu.
ESNAFA TESK KART
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’nun esnaf ve sanatkara alışverişlerinde indirim amacıyla çıkarmış olduğu TESK Kart’ı tanıtan Üzen, “Bu kart birçok alışveriş merkezinde esnafın indirimli alışveriş yapma imkanı sağlanıyor. Bazı akaryakıt firmalarında, giyim mağazalarında, sinemalarda ve daha birçok anlaşmalı yerlerde indirim sağlanacak. Biz hemen hemen bütün üyelerimize bu kartı almalarıyla ilgili bire bir gerekli formları doldurduk. Bugün de Genel Kurulumuzda hepsine dağıtımını yapacağız. İlerideki günlerde birçok firmayla anlaşmalar yenilenecek, tazelenecek. Bundan sonraki süreçte de bu kartın imkanlarından esnaf ve sanatkarımız faydalanacak” dedi.
Başkan Mehmet Üzen’in yönetim kurulu şöyle: Hasan Rayın, Ahmet Kılınç, Mahmut Ay, Muhsin Kayacan, Barış Murat Mete, Kurtuluş Akgöl.

Gündem

16 Ocak 2018 Salı, 18:01:09 | 406 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

DEV YAYIN BALIĞI GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI
GÜNDEM
MANİSA'nın Salihli ilçesindeki Demirköprü Baraj Gölü'nde, 2,5 metre uzunluğunda ve 100 kilo ağırlığında yayın balığı yakalandı.
20.2.2019

65

YOLCU OTOBÜSÜ ALEV ALDI
GÜNDEM
Manisa'da bir yolcu otobüsü seyir halindeyken alev alarak yanmaya başladı. Otobüste bulunan 29 yolcuyu tahliye eden sürücünün dikkati, olası bir faciayı önledi.
20.2.2019

61

CUMHURBAŞKANINI AĞIRLIYORUZ
SIYASET
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın adaylarını tanıtmak ve Manisalılara seslenmek üzere yarın Manisa'ya gelecek
20.2.2019

56

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks