24 Nisan 2018 Salı - 01:46:04

SON DAKİKA

GEÇMİŞ OLSUN AHMET SONGÜLER

Gündem

13 Nisan 2018 Cuma, 19:23:35 | 115 Okunma
Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler safra kesesinden ameliyat oldu. Özel Grandmedical Hospital'da tedavisine devam edilen Ahmet Songüler'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Şehzadeler Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Songüler’in ameliyatını, Grandmedical Hastanesi Başhekimi aynı zamanda Şehzadeler Belediye MHP Meclis Üyesi Dr. Mümtaz Kahya gerçekleştirdi. Başkan yardımcısı Songüler’in sağlık durumunun iyi olduğu ve pazartesi günü taburcu edileceği öğrenildi.
AHMET SONGÜLER: “ ZİYARETE GELENLERE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM”
Ameliyatın ardından hastane odasında ziyaretçilerini kabul eden Ahmet Songüler; “ İstanbul seyahatimde aniden bir ağrım oldu. Hemen Manisa’ya dönüş yaptım. Sağ olsun Grandmedical Hastanesi Başhekimi Mümtaz Kahya Hocamız, bizi ameliyat ederek sorunumuza çare oldu. Ağrılarım azaldı. Günden güne tamamen dinecek inşallah. Mümtaz Kahya, aynı zamanda Şehzadeler Belediye Meclis Üyemiz. Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Ziyaretime gelen tüm dost ve yakınlarıma da sonsuz teşekkürler. Allah tüm hastalara şifa versin” dedi.
Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler’in Grandmedıcal Hastanesi’nde ameliyat olduğunu öğrenenler hastaneye akın ettiler. Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç da kendisini ziyaret edenler arasındaydı.

Gündem

13 Nisan 2018 Cuma, 19:23:35 | 115 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

BÜYÜK BAŞKAN HEDEFİ 12'DEN VURDU
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Karaköy Avcılar ve Atıcılar Derneği iş birliğiyle düzenlenen tek kurşun atışlarında atıcıların heyecanına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de ortak oldu.
23.4.2018

69

BİR AÇILDI PİR AÇILDI
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyespor'a devre arasında Kastamonu 1966 takımından transfer edilen golcü oyuncu Tayyib Kanarya 3 haftadır gösterdiği yüksek performans ile teknik ekibinin yüzünü güldürdü
23.4.2018

55

MAGİDER 23 Nisan'ı köy okulunda kutladı
GÜNDEM
Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 98. yılı çerçevesinde çocukları unutmadı.
23.4.2018

39

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks