21 Mayıs 2019 Salı - 14:19:23

SON DAKİKA

MANİSA TSO'DAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Gündem

11 Eylül 2018 Salı, 19:06:33 | 371 Okunma
Manisa iş dünyasına Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti'nin yatırım fırsatları anlatıldı

Oda üyelerini dış pazarlara ulaşımı ve ticaret yapma imkanı sağlayan projelere imza atan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, düzenlediği etkinlikle NRW.INVEST - Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti’nin Ekonomik Kalkınma Ajansı’nın uzman kadrosuyla, Manisa iş dünyası temsilcilerini bir araya getirdi. Oda hizmet Binası’nda gerçekleşen ve oda üyelerinin büyük ilgi gösterdiği ‘Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti’nin Yatırım ve Ticaret Merkezi Olarak Sunduğu Fırsatlar” konulu bilgilendirme toplantısında NRW.INVEST - Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti’nin Ekonomik Kalkınma Ajansı’nın sunumlarıyla yurt dışında şirketleşip işlerini Avrupa’ya taşımak isteyen Türk iş insanlarına Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti tanıtıldı, burada gerçekleştirilecek bir yapılanmanın firmalara sağlayacağı stratejik avantajlar anlatıldı.
Yaklaşık 2 saat süren toplantıda NRW.INVEST - Türkiye Temsilcilik Müdürü Dr. Adem Akkaya Avrupa Pazarlarına Çıkış Kapısı: Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti, Komutax Yeminli Mali Müşavir Temsilcisi yeminli mali müşavir Cevdet Koçaş Kuzey Ren-Vestfalya’da şirketleşmenin vergisel çerçevesini, Emili Avukatlık Bürosu Temsilcisi Av. Dr. Abdullah EMİLİ Kuzey Ren-Vestfalya’da yatırım ve şirketleşmenin hukuki çerçevesini, süreci, işleyişi, Taşlı Avukatlık Bürosu Temsilcisi Av. Gülay Taşlı Almanya’da yatırımcılar için vize ve oturum mevzuatının hukuki çerçevesini süreci ve işleyişi, Aktaş Lee Man. Consultants GmbH temsilcisi Zafer Aktaş Kuzey Ren-Vestfalya’da yatırımcılara sağlanan teşvikleri ve son olarak da AB Yatırım ve Hibe Proje Uzmanı Ahmet Aydınlı yurtdışında şirket veya şube kuruluşunda Türkiye’nin sağladığı destekler hakkında katılımcıları bilgilendirdiler. Toplantının son bölümünde ise katılımcılardan gelen sorular cevaplandırıldı. Haber Merkezi

Gündem

11 Eylül 2018 Salı, 19:06:33 | 371 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

TÜRK KİRAZI GÜNEY KORE YOLUNDA
SIYASET
MANİSA'nın Alaşehir ilçesine gelen Güney Kore heyeti, kiraz bahçeleri, işleme, paketleme tesisleri ve soğuk hava depolarında incelemelerde bulundu.
21.5.2019

12

KAZADA OTOMOBİL ORTADAN İKİYE BÖLÜNDÜ
SIYASET
MANİSA'nın Şehzadeler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, otomobil ortadan ikiye bölündü. Kazada 1'i ağır 3 kişi yaralandı.
21.5.2019

22

EGE'NİN PARMAK ISIRTAN LEZZETİ: TURGUTLU KÖFTESİ
SIYASET
MANİSALILARIN en sevdiği lezzetlerden Turgutlu köftesi, kente gelenlerin de gözdesi. Odun kömürü, bakır tava ve tereyağı üçlüsünün olmazsa olmazı olan yemeği tatmak için Türkiye'nin çeşitli illerinden misafirler kente geliyor.
21.5.2019

13

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks