21 Kasım 2018 Çarşamba - 11:25:15

SON DAKİKA

MHP'DEN MECLİS'E DEVLET BAHÇELİ TEŞEKKÜRÜ

Gündem

14 Şubat 2018 Çarşamba, 18:09:29 | 311 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Öğretmenevi civarındaki kavşağa Devlet Bahçeli Kavşağı adının verilmesi MHP Teşkilatı tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı’nda, geçtiğimiz haftalarda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan Öğretmenevi Kavşağı’nın ismi Devlet Bahçeli Kavşağı olarak değiştirildi. MHP Grubunun önergesi ve diğer partilerin de desteğiyle isim değişikliğine gidilirken MHP Manisa İl Teşkilatı da konuyla ilgili yazılı açıklama yaparak Meclis’e teşekkürlerini sundu.
MHP İl Başkanı Erkan Öztürk tarafından yapılan yazılı açıklamada kavşağa yeni ismin çok yakıştığına vurgu yapıldı. Öztürk, 2018 yılı içerisinde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan kavşağın adının Devlet Bahçeli olarak karar verilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Öztürk şöyle dedi: “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz Ergün Beyefendi, saygıdeğer meclis üyelerimiz, partililer, MHP Manisa İl Başkanlığımız ve duyarlı Manisalı hemşerilerimizin yoğun talepleri neticesinde alınan bu güzel kararın, hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Özellikle bu ortak kararın, diğer partilerin de onayını almış olması Saygıdeğer Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin Türk Siyasetinde ne kadar kıymetli bir şahsiyet olduğunun açık ve net bir göstergesidir. ‘Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’ düşüncesi ile yılmadan harekete devam eden, gerçek devlet adamlığının hakkını veren, dürüst ve saygın bir siyaset izleyen, ilkeli duruşu ile örnek, çok özel bir lider olan MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin isminin güzel Manisa’mız için çok önemli olan bu noktaya verilmesi hepimizi onurlandırmıştır.”
“MANİSA TÜRK SİYASETÇİLERİNE DEĞER VEREN VEFALI BİR ŞEHİR”
Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün, daha önce de Alparslan Türkeş’in ve İzmir’de PKK’lı öğrenciler tarafından şehit edilen Ülkücü Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun da isminin ölümsüzleştirildiğinin hatırlattı.
Öztürk, açıklamasının sonunda şu ifadelere yer verdi: “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda, kurucumuz, Başbuğumuz, cennetmekân Alparslan Türkeş Beyefendinin ismi, Manisa’mız için çok önemli bir noktaya ve ayrıca şehrimizin İzmir girişindeki kavşağa da, ölümsüz hatırasına istinaden son Ülkücü Şehidimiz rahmetli Fırat Çakıroğlu kardeşimizin adı verilmiştir. Bu olumlu yaklaşımlar ve saygıdeğer Manisalı halkımızın takdirleri ile mutluluk verici tüm gelişmeler göstermektedir ki Manisa Türk siyasetçilerine değer veren, vefalı, duyarlı ve vatan aşığı bir şehirdir. Bu vesile ile sadece bugünün değil tüm zamanların gerçek önemini bilen, gelecek kuşaklara ölmez eserler bırakmayı görev addeden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkürlerimizi yineliyor, başarılarının devamını temenni ediyoruz.”

Gündem

14 Şubat 2018 Çarşamba, 18:09:29 | 311 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

TURGUTLU'NUN YOLLARI YENİ YILA HAZIR OLACAK
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu programı kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesinin ilçede yaptığı çalışmaları yerinde inceledi
20.11.2018

63

ÇOCUKLAR HAKLARINI ÖĞRENDİ
SIYASET
20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri'nde, bir dizi etkinlik düzenlendi
20.11.2018

56

İŞTE BÜYÜKŞEHİRLERDE SU FİYATLARI
SIYASET
MASKİ Genel Kurulu'nda konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 30 büyükşehirin birçoğunda suyun satış fiyatını açıklayıp Manisa'yla kıyasladı.
20.11.2018

64

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks