13 Kasım 2018 Salı - 01:18:18

SON DAKİKA

MHP'DEN VENÜS KAMPANYASINA DESTEK

Gündem

15 Ağustos 2018 Çarşamba, 18:14:51 | 302 Okunma
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Vestel telefon kullanımı çağrısına destek verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, iPhone’a karşı Vestel ve Samsung telefon kullanımı önerisine destek artarak devam ediyor. Bu kapsamda MHP Manisa İl Başkanı Erken Öztürk de yaptığı yazılı açıklama ile kampanyaya destek verdiklerini dile getirdi.
Öztürk, “Bugün Sayın Cumhurbaşkanımız yaptığı açıklamada üretimin ve ihracatın önemini, Amerikan malı iPhone marka telefon kullanılmamasını, bunun yerine Vestel Venüs marka yerli malı cep telefonumuzun kullanımının önemini vurgulamıştır. Ben de ülkemizin ihracat noktasında en güçlü şehirlerinden biri olan Manisa ilinin, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı olarak şunları söylüyorum ve ülkemizde olan suni ekonomik krizden çıkma noktasında görüşlerimi paylaşıyorum. Ülkemizin kalkınmasında ihracat en önemli unsurlardan birisidir ve Türkiye’nin ihracattaki en güçlü firmalarının başında Manisalı Vestel gelmektedir. Vestel firmasının şehrimizde olmasından memnuniyet ve gurur duyuyoruz. İşçisinden, Genel Müdürüne Manisa’nın evlatlarının ürettiği cep telefonunu tercih etmeyeceğiz de Amerikan malı ürünü mü tercih edeceğiz? Bünyesinde 16 bin kişiyi çalıştıran Manisa ekonomisine katkı sunan, Manisa’nın evlatlarına fırsatlar yaratan Manisalı Vestel’e sahip çıkmayacağız da Amerikalı i Phone’a mı sahip çıkacağız? Elbette tercihimiz her zaman yerli malı ürünler olmalıdır. Bu ülkenin evlatları Çanakkale de üzüm hoşafı yiyerek savaş kazanmasını da bilir. Teknoloji de öncü olmayı da bilir. Yeter ki biz onlara güvenelim, sahip çıkalım.” dedi.
Öztürk açıklamalarına şöyle devam etti: “Bizler bu ülkenin evlatları olarak Ülkemize katma değer sağlayan her yerli firmaya, o firmaların ürünlerine bu zor günlerde daha çok sahip çıkacağız ve tercih noktasında öncelikli olarak ülkemizde üretilen yerli malı ürünlerini tercih edeceğiz. Yerli malını tercih etmek bu firmaları daha güçlü kılacak dünya liglerinde daha iyi yerlere taşıyacak, ardından bu firmalar ihracat yapacak ve ülkemizin refah seviyesini çok daha güçlü hale getirecektir.”

Gündem

15 Ağustos 2018 Çarşamba, 18:14:51 | 302 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

SUDAN SAĞLANAN GELİR YATIRIM OLARAK GERİ DÖNDÜ
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran kartlı su sayaçlarının hem indirim hem de yatırım için kaynak sağladığını dile getirdi
12.11.2018

50

KILAVUZLAR BARAJI'NIN YÜZDE 88'İ TAMAMLANDI
GÜNDEM
Manisa'nın Demirci ilçesinde bin 540 dekar araziye can suyu verecek olan Kılavuzlar Barajı'nın yüzde 88'nin tamamlandığı bildirildi.
12.11.2018

33

SARIGÖL DEVLET HASTANESİNE YENİ GÖRÜNÜM
GÜNDEM
Manisa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Sarıgöl Devlet Hastanesi bahçesinde yapılan düzenleme çalışması hem personel hem de vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.
12.11.2018

43

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks