24 Ocak 2019 Perşembe - 05:13:06

SON DAKİKA

MHP'DEN VENÜS KAMPANYASINA DESTEK

Gündem

15 Ağustos 2018 Çarşamba, 18:14:51 | 407 Okunma
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Vestel telefon kullanımı çağrısına destek verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, iPhone’a karşı Vestel ve Samsung telefon kullanımı önerisine destek artarak devam ediyor. Bu kapsamda MHP Manisa İl Başkanı Erken Öztürk de yaptığı yazılı açıklama ile kampanyaya destek verdiklerini dile getirdi.
Öztürk, “Bugün Sayın Cumhurbaşkanımız yaptığı açıklamada üretimin ve ihracatın önemini, Amerikan malı iPhone marka telefon kullanılmamasını, bunun yerine Vestel Venüs marka yerli malı cep telefonumuzun kullanımının önemini vurgulamıştır. Ben de ülkemizin ihracat noktasında en güçlü şehirlerinden biri olan Manisa ilinin, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı olarak şunları söylüyorum ve ülkemizde olan suni ekonomik krizden çıkma noktasında görüşlerimi paylaşıyorum. Ülkemizin kalkınmasında ihracat en önemli unsurlardan birisidir ve Türkiye’nin ihracattaki en güçlü firmalarının başında Manisalı Vestel gelmektedir. Vestel firmasının şehrimizde olmasından memnuniyet ve gurur duyuyoruz. İşçisinden, Genel Müdürüne Manisa’nın evlatlarının ürettiği cep telefonunu tercih etmeyeceğiz de Amerikan malı ürünü mü tercih edeceğiz? Bünyesinde 16 bin kişiyi çalıştıran Manisa ekonomisine katkı sunan, Manisa’nın evlatlarına fırsatlar yaratan Manisalı Vestel’e sahip çıkmayacağız da Amerikalı i Phone’a mı sahip çıkacağız? Elbette tercihimiz her zaman yerli malı ürünler olmalıdır. Bu ülkenin evlatları Çanakkale de üzüm hoşafı yiyerek savaş kazanmasını da bilir. Teknoloji de öncü olmayı da bilir. Yeter ki biz onlara güvenelim, sahip çıkalım.” dedi.
Öztürk açıklamalarına şöyle devam etti: “Bizler bu ülkenin evlatları olarak Ülkemize katma değer sağlayan her yerli firmaya, o firmaların ürünlerine bu zor günlerde daha çok sahip çıkacağız ve tercih noktasında öncelikli olarak ülkemizde üretilen yerli malı ürünlerini tercih edeceğiz. Yerli malını tercih etmek bu firmaları daha güçlü kılacak dünya liglerinde daha iyi yerlere taşıyacak, ardından bu firmalar ihracat yapacak ve ülkemizin refah seviyesini çok daha güçlü hale getirecektir.”

Gündem

15 Ağustos 2018 Çarşamba, 18:14:51 | 407 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

YUNUSEMRE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA YÜZDE 20 ZAM
GÜNDEM
Yunusemre Belediyesi ve Hizmet-İş Sendikası arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.
23.1.2019

81

YAVUZ KURT'TAN GSS BORÇLULARINA ÇAĞRI
GÜNDEM
7159 sayılı yasa ile Genel Sağlık Sigortası (GSS) prim borçları 28 Şubat 2019 tarihine kadar uzatıldı.
23.1.2019

66

BAŞKAN ERGÜN 2023 HEDEFİNİ AÇIKLADI
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2023 hedeflerinin 500 mahallenin altyapısını sağlıklı hale getirmek olduğunu söyledi
23.1.2019

57

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks