23 Şubat 2018 Cuma - 05:21:22

SON DAKİKA

ÖĞRENCİ GÜVENLİĞİ TEDBİRLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Gündem

9 Şubat 2018 Cuma, 18:48:54 | 219 Okunma
2017-2018 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin başlamasıyla birlikte Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde öğrencilerin güvenliği için alınan ve alınacak tedbirler kapsamında toplantı düzenlendi.

GÖLMARMARA Kaymakamı Saruhanlı Kaymakam Vekili Hüseyin Karameşe başkanlığında düzenlenen toplantıya, Saruhanlı Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Bilgiç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Işık, İlçe Jandarma Komutanı Ekrem Kara, İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban, Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Koordinatörü Ali Aybars Özbilgin, müdür yardımcıları ve şube müdürleri, okul yöneticileri, okul aile birliği başkanları, öğretmenler ve muhtarlar katıldı. Toplantıda daha önce alınan kararların ne şekilde uygulandığı ve yapılması gerekenler görüşüldü. Gölmarmara Kaymakamı Saruhanlı Kaymakam Vekili Hüseyin Karameşe, eksikliklerin değerlendirileceği ve 2017-2018 eğitim öğretim ikinci döneme tüm öğrencilerin daha güvenli bir ortamda başlamaları hususunda katılımcıların görüşlerini aldı. Kaymakam Karameşe, okullarda görülen en ufak olumsuzluğun güvenlik güçlerine bildirilmesini istedi. İlçe Milli Eğitim Müdür Mehmet Işık, yaptığı sunumda taşımalı eğitim gören öğrenciler ile ilgili bilgi verdikten sonra taşıma yapan sürücülere yönelik seminer düzenlendiğini, okul müdürleri ve okul aile birliklerince taşıma yapan araçların periyodik olarak kontrol edildiğini söyledi. Toplantı karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi. İHA

Gündem

9 Şubat 2018 Cuma, 18:48:54 | 219 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

MHP'NİN TÜRKİYE İÇİN ÖNEMİ BÜYÜK!
SIYASET
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Erkan Öztürk ve yönetimini ziyaret eden Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, MHP'nin Türk siyaseti için çok kıymetli bir parti olduğuna vurgu yaptı
22.2.2018

35

CHP'Lİ BİÇER'DEN KADIN VE ENGELLİ KOTASI
SIYASET
Ankara Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde, 9-10 Martta basına kapalı yapılacak 2 günlük Tüzük Kurultayı için hazırlıklar başladı.
22.2.2018

29

‘AÇIK KAPI BİRİMİ' MANİSALILARIN HİZMETİNDE
SIYASET
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, İçişleri Bakanlığı'nca hazırlanan 'Açık Kapı Projesi' kapsamında 15 Şubat 2018 tarihinde Manisa Valiliği giriş katında hayata geçirilen Açık Kapı Birimini ziyaret etti.
22.2.2018

31

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks