24 Ocak 2019 Perşembe - 05:20:52

SON DAKİKA

ŞEHZADELERDE PROJELER YÜKSELİYOR

Gündem

13 Şubat 2018 Salı, 18:55:23 | 326 Okunma
Şehzadeler Belediyesi, şehre kazandıracağı projelerde önemli adımlar atmaya devam ediyor

Şehzadeler Belediyesi tarafından temelleri atılan projeler ardı, ardına yükseliyor. Geçtiğimiz aylarda açılışı yapılan prestij projelerden biri olan Veziroğlu Sosyal Tesislerinin ardından, yapım çalışmaları devam eden 10 projede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Projeleri hızlı bir şekilde tamamlayarak 2018 yılı içerisinde tamamını halkın hizmetine sunmayı hedeflediklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik projelerin son durumlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
İlçeye bağlı 65 mahallede çalışmaları sürdürdüklerini kaydeden Başkan Çelik, bunların yanında Manisa’ya ve Şehzadeler’e değer katacak projeler için de önemli mesafeler kat ettiklerini aktardı.
İlçede 10 projenin birden çalışmasının devam ettiğini söyleyen Başkan Çelik, “Tamamlandığında hemşerilerimizin hoş vakit geçirecekleri hobi bahçeleri projelerimiz devam ediyor. Nasip olursa çalışmalar Nisan ayı içerisinde tamamlanacak ve halkımızın hizmetine sunacağız. Bunun yanı sıra, Gençlik Parkı, Adil Aygül parkı, Belenyenice ve Kağan mahalleleri çok amaçlı salonlarının inşaat ve yapım çalışmaları da devam ediyor. Halıtlı Mahallemizde genç kardeşlerimiz için yapmış olduğumuz halı saha projemiz de bitme aşamasında. İnşallah onu da önümüzdeki haftalarda açmayı planlıyoruz. Bunun yanı sıra Tepecik Mahallesi kır düğün salonu ve halı saha projemiz de bitme aşamasında. Aynı şekilde Karaağaçlı Mahallemizde inşaat çalışmalarını başlattığımız bir açık ve bir kapalı düğün salonumuzun inşaat çalışmaları da devam ediyor. Tüm projelerimizin yanında Manisa halkının ve Manisa’ya gelecek olan turistlerin büyük ölçüde ilgisini çekecek ve Manisamıza artı bir değer katacak olan Şehzadeler Park projemizde büyük bir hızla yükselmeye devam ediyor. Şehzadeler Park projemizin de büyük bir kısmı tamamlandı. Şuan itibarı ile içerisinde yerleştirilecek olan maketler ve replika çalışmalar bitmek üzere. Bu çalışmaların da tamamlanması ile birlikte inşallah birkaç ay içerisinde bu güzel projemizi de Manisamıza kazandırmış olacağız. Tüm bu hizmetlerimiz ve projelerimizin yanı sıra Şehzadelere ev sahipliği yapmış olan şehrimizde ki tarihi yapıları da gün yüzüne çıkarıyoruz. Bu bağlamda FETÖ Terör örgütünün adeta yuvası haline gelmiş olan Kurşunlu Han’da başlattığımız restorasyon çalışmaları da büyük ölçüde tamamlanmış durumda. İnşallah tüm bu projelerimizi hızlı bir şekilde tamamlayarak bu yıl içerisinde halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Gündem

13 Şubat 2018 Salı, 18:55:23 | 326 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

YUNUSEMRE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA YÜZDE 20 ZAM
GÜNDEM
Yunusemre Belediyesi ve Hizmet-İş Sendikası arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.
23.1.2019

83

YAVUZ KURT'TAN GSS BORÇLULARINA ÇAĞRI
GÜNDEM
7159 sayılı yasa ile Genel Sağlık Sigortası (GSS) prim borçları 28 Şubat 2019 tarihine kadar uzatıldı.
23.1.2019

69

BAŞKAN ERGÜN 2023 HEDEFİNİ AÇIKLADI
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2023 hedeflerinin 500 mahallenin altyapısını sağlıklı hale getirmek olduğunu söyledi
23.1.2019

57

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks