24 Mart 2018 Cumartesi - 01:36:05

SON DAKİKA

ŞOFÖR ESNAFI DERTLİ

Gündem

12 Mart 2018 Pazartesi, 18:58:54 | 148 Okunma
Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Yusuf Enli, 25 Mart'ta yapılacak olan genel kurul ve şoför esnafının sorunlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

25 senedir yapılan seçimlerde hiç kimseyle kavga etmediklerini belirterek, “Arkadaşımıza başarılar diliyorum. Kavgasız, gürültüsüz bir seçim olmasını ve şoför esnafına yakışan bir seçim olmasını diliyoruz. Aynı mensubun insanlarıyız. Hepimiz birbirimize yardım etmişizdir. Ama kazada ama parasız kaldığımız zaman. Bunların hepsini genel kurulda yaşayacağız. Allah kimi hayırlısını görüyorsa o kazansın” dedi.
Enli, şoför esnafının da sorunlarına dikkat çekerek, sorunları yavaş yavaş aşmaya çalıştıklarını ve bu sorunları aşmaya çalışırken de birtakım sıkıntılar yaşadıklarını dile getirdi. Dalgalanan benzin ve mazot fiyatlarının şoför esnafını bitirme noktasına getirdiğinin altını çizen Enli, benzin ve mazottaki dalgalanmaların belediyenin verdiği 25-50 kuruşluk zammı anında götürdüğünü ifade etti.
Türkiye’nin farklı şehirlerinde benzin ve mazottaki dalgalanmalardan dolayı şoför esnafının geçen hafta bazı şehirlerde büyük gösteriler yaptıklarına değinen Enli, “Şu anda Manisa’da arkadaşlarımızın ve devletimizin sıkıntılarını paylaşıyoruz ama bıçak kemiğe dayandı. Çünkü ne kadar anlayışlı olmaya çalışsalar da sabır etseler de şoför esnafımız evine ekmek götüremeyecek duruma geldi. Manisa’nın da artık tepki gösterme zamanı geldi diye düşünüyorum. İnşallah 5-5 buçuk kesintisini kaldırırlar. Bu kesintinin kaldırılması demek, şoför esnafımızın cebinde bin TL daha fazla harçlık para girmesi demek. Bunun için çaba sarf ediyoruz” dedi.

Gündem

12 Mart 2018 Pazartesi, 18:58:54 | 148 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

CHP'Lİ BİÇER'DEN İDDİA "SAĞLIK MUHAFAZAKARLAŞIYOR"
SIYASET
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, AK Parti döneminde alternatif tıbbın hızla yayıldığını öne sürdü
23.3.2018

24

İYİ PARTİ'DEN FETHULLAH GÜLEN'İN KİTABI İDDİASI
SIYASET
Manisa'da, İYİ Parti Şehzadeler ilçe yöneticileri, kandil programı için gittikleri camide, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in 'Sonsuz Nur' isimli kitabını bulduklarını söyledi.
23.3.2018

19

PLANETARYUM VE BİLİM EVİ, 6 YILLIK BEKLEYİŞİN ARDINDAN AÇILDI
SIYASET
Manisa'da "251 Bin Dev Öğrenci" projesi kapsamında yapımına 2012 yılında başlanılan Planetaryum ve Bilim Evi, 6 yıl sonra tamamlanarak açıldı
23.3.2018

20

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks