24 Haziran 2018 Pazar - 06:07:03

SON DAKİKA

ŞOFÖR ESNAFI DERTLİ

Gündem

12 Mart 2018 Pazartesi, 18:58:54 | 223 Okunma
Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Yusuf Enli, 25 Mart'ta yapılacak olan genel kurul ve şoför esnafının sorunlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

25 senedir yapılan seçimlerde hiç kimseyle kavga etmediklerini belirterek, “Arkadaşımıza başarılar diliyorum. Kavgasız, gürültüsüz bir seçim olmasını ve şoför esnafına yakışan bir seçim olmasını diliyoruz. Aynı mensubun insanlarıyız. Hepimiz birbirimize yardım etmişizdir. Ama kazada ama parasız kaldığımız zaman. Bunların hepsini genel kurulda yaşayacağız. Allah kimi hayırlısını görüyorsa o kazansın” dedi.
Enli, şoför esnafının da sorunlarına dikkat çekerek, sorunları yavaş yavaş aşmaya çalıştıklarını ve bu sorunları aşmaya çalışırken de birtakım sıkıntılar yaşadıklarını dile getirdi. Dalgalanan benzin ve mazot fiyatlarının şoför esnafını bitirme noktasına getirdiğinin altını çizen Enli, benzin ve mazottaki dalgalanmaların belediyenin verdiği 25-50 kuruşluk zammı anında götürdüğünü ifade etti.
Türkiye’nin farklı şehirlerinde benzin ve mazottaki dalgalanmalardan dolayı şoför esnafının geçen hafta bazı şehirlerde büyük gösteriler yaptıklarına değinen Enli, “Şu anda Manisa’da arkadaşlarımızın ve devletimizin sıkıntılarını paylaşıyoruz ama bıçak kemiğe dayandı. Çünkü ne kadar anlayışlı olmaya çalışsalar da sabır etseler de şoför esnafımız evine ekmek götüremeyecek duruma geldi. Manisa’nın da artık tepki gösterme zamanı geldi diye düşünüyorum. İnşallah 5-5 buçuk kesintisini kaldırırlar. Bu kesintinin kaldırılması demek, şoför esnafımızın cebinde bin TL daha fazla harçlık para girmesi demek. Bunun için çaba sarf ediyoruz” dedi.

Gündem

12 Mart 2018 Pazartesi, 18:58:54 | 223 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
SIYASET
Yarın yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle Manisa'da alınan tedbirler Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer başkanlığında yapılan Seçim Güvenliği Toplantısında gözden geçirildi.
22.6.2018

52

SANDIĞA GİDİYORUZ
SIYASET
Türkiye ilklerin seçimine hazır… Yeni sistem ve yeni ittifaklar bu seçimde ilk kez uygulanacak…
22.6.2018

53

BAŞKAN ERGÜN FİNALİ MERKEZ'DE YAPTI
SIYASET
İlçe ziyaretlerini sonlandıran Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MHP'li adaylar, haftanın son mesai gününde Merkez'de seçim çalışması gerçekleştirdi
22.6.2018

58

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks