17 Temmuz 2018 Salı - 20:29:42

SON DAKİKA

TANRIVERDİ'DEN GAZETECİLERE ZİYARET

Gündem

10 Ocak 2018 Çarşamba, 20:13:32 | 305 Okunma
AK Parti Manisa eski milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Manisa Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti

AK Parti’de genel başkan yardımcılığı görevinde de bulunan 22., 23. ve 24. dönem milletvekilliği yapan Hüseyin Tanrıverdi, Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette Tanrıverdi’ye AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç da eşlik etti.
Tanrıverdi’yi Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç ve yönetimi karşıladı. Ziyarette konuşan Tanrıverdi, “Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri ile Manisa’da çalışan tüm gazeteci arkadaşların günü kutlu olsun. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Gazeteci arkadaşlarımızın çalışması için önce sağlık gerek. Kendilerine sağlıklar diliyorum. Yeni yıllarını da tebrik ediyorum. İnşallah 2018 yılı 2017 yılından daha iyi, daha huzurlu daha mutlu ve bereketli bir yıl olur. Manisa’mız yerel gazetecilik anlamında da önemli bir mesafe kat etti. Çoğu illerimizde göremediğimiz başarılı yerel gazeteciliği Manisa’da görmekten kıvanç duyuyoruz. Arkadaşlarımız büyük bir gayretle, olayları objektif bir şekilde kamuoyuna yansıtmaları bizi memnun ediyor. Birlikte ilimizi daha iyi noktalara taşıyacağımıza inanıyorum.” dedi.
AYTAÇ VEDA EDİYOR
Ziyarette konuşan Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç da önümüzdeki aralık ayındaki kongrede aday olmayacağını yineledi. Aytaç şunları söyledi: “Çalışan Gazeteciler Günü’nde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyduk. 39 yıldır görevdeyim. Türkiye’de başka bir örneği yaşanmamış bir tabloda, birlik beraberlik içerisinde çalışıyoruz. Türkiye’miz zor şartlardan geçiyor. Manisa yerel ve ulusal medyada çalışan arkadaşlarımız devletine, milletine, bayrağına saygılı arkadaşlarımız. Bu konuda hepsine teşekkür ediyorum. Allah Manisa’daki birik ve beraberliği Türkiye’ye de nasip etsin. Birlik ve beraberlik en çok ihtiyaç duyduğumuz şey. Sahada çalışan genç meslektaşlarımız çok titiz davranıyor. Allah bundan sonra ülkemize daha iyi günler nasip etsin. Devlet Bahçeli, Sayın Cumhurbaşkanı bizim adayımız dedi. Ben de görevi bu Aralık ayında Ali Filizkan’a devredeceğim. Benim adayım da Ali Filizkan.”

Gündem

10 Ocak 2018 Çarşamba, 20:13:32 | 305 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

ARTIK ONLARIN DA 2 ODA 1 SALON EVLERİ VAR
GÜNDEM
Akgedik Yunuskent Projesi'nin bin 500 konuttan oluşan 2. etabında 2+1 konutların da kuraları çekildi
17.7.2018

6

BAŞKAN ERGÜN'DEN MTSO'YA İADE-İ ZİYARET
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, geçtiğimiz haftalarda kendisine ziyarete gelen Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Mehmet Yılmaz'a iade-i ziyarette bulundu.
17.7.2018

7

MANİSA'DA GEDİZ HAVZASI ELE ALINDI
GÜNDEM
Gediz Nehir Havza Yönetim Planının Hazırlanması Projesi 2'inci Paydaş Katılım Toplantısı ile Gediz Nehir Havza Yönetim Heyeti 2018 yılı 1'inci Toplantısı Manisa'da gerçekleştirildi.
17.7.2018

7

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks