21 Mayıs 2019 Salı - 14:15:59

SON DAKİKA

TRAFİK GÜVENLİĞİ BÜYÜKŞEHİR'LE SAĞLANIYOR

Gündem

18 Eylül 2018 Salı, 18:24:17 | 380 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyesi yollarda sürücülerin trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla tehlikeli virajlarda düzenleme çalışması yaparak, vatandaşları önemli bir sorundan kurtarıyor.

Bu kapsamda Gördes’te de çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi ekipleri, trafik açısından tehlike oluşturan virajların düzenlenmesi, görüşü engelleyen otların temizlenmesi ve ağaçların budanması ile vatandaşlar için trafik güvenliğini sağlıyor. İl genelinde başlattığı asfalt hamlesi ile uzun yıllardır asfalt yüzü görmeyen mahalleleri asfaltla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda tehlikeli virajlarda da düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekiler Gördes’te de tehlikeli virajlar tarih oluyor. Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı tarafından yapılan çalışmayla Beğenler Mahallesi’nde yılların sorunu olan viraj ortadan kaldırıldı. Ayrıca ilçe genelinde muhtelif alanlarda vatandaşların güvenli bir şekilde yola çıkmalarına engel teşkil eden otların temizlenmesi, ağaçların ise budanmasıyla birlikte vatandaşların trafik güvenliği sağlanmış oldu. Basın servisi

Gündem

18 Eylül 2018 Salı, 18:24:17 | 380 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

TÜRK KİRAZI GÜNEY KORE YOLUNDA
SIYASET
MANİSA'nın Alaşehir ilçesine gelen Güney Kore heyeti, kiraz bahçeleri, işleme, paketleme tesisleri ve soğuk hava depolarında incelemelerde bulundu.
21.5.2019

10

KAZADA OTOMOBİL ORTADAN İKİYE BÖLÜNDÜ
SIYASET
MANİSA'nın Şehzadeler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, otomobil ortadan ikiye bölündü. Kazada 1'i ağır 3 kişi yaralandı.
21.5.2019

20

EGE'NİN PARMAK ISIRTAN LEZZETİ: TURGUTLU KÖFTESİ
SIYASET
MANİSALILARIN en sevdiği lezzetlerden Turgutlu köftesi, kente gelenlerin de gözdesi. Odun kömürü, bakır tava ve tereyağı üçlüsünün olmazsa olmazı olan yemeği tatmak için Türkiye'nin çeşitli illerinden misafirler kente geliyor.
21.5.2019

10

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks