21 Nisan 2019 Pazar - 17:46:18

SON DAKİKA

VALİ DENİZ KURUM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Gündem

20 Mart 2019 Çarşamba, 18:03:54 | 282 Okunma
Manisa Valisi Ahmet Deniz kurumları ziyaret etmeye devam ediyor

Vali Deniz’i Orman İşletme Müdürü İlker Özdemir, müdür yardımcıları ve işletme şefleri karşıladı. Müdür Özdemir'den kurumun işleyişi hakkında bilgi alan Vali Deniz, Orman İşletme Müdürü İlker Özdemir ve tüm personele çalışmalarında başarılar diledi.
Vali Deniz, daha sonra Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürlüğüne geçti. Doğa Koruma ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürü Kerim Gençoğlu, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından karşılanan Vali Deniz, Bölge Müdürü Gençoğlu'ndan kurum faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Vali Deniz, Bölge Müdürü Kerim Gençoğlu ve kurum çalışanlarına başarılar diledi. Bölge Müdürü Kerim Gençoğlu, ziyareti anısına Vali Ahmet Deniz'e Spil Dağı Milli Parkı’nın simgelerinden “Yılkı atı” fotoğrafını hediye etti.
İl Müftülüğünü de ziyaret eden Vali Deniz’i İl Müftüsü Sinan Cihan, Müftü Yardımcıları Hasan Çakıroğlu ve Sevinç Tepekaya karşıladı. Müftü Sinan Cihan Vali Ahmet Deniz’e ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek kurum çalışmaları hakkında bilgi verdi. Vali Deniz de, İl Müftüsü Sinan Cihan ve Müftülük çalışanlarına başarılar diledi.
Vali Deniz, kurum ziyaretleri kapsamında son olarak Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyaretinde Vali Deniz, SGK İl Müdürü Yavuz Kurt, müdür yardımcıları ile şube müdürleri tarafından karşılandı. SGK İl Müdürü Yavuz Kurt kendilerini ziyareti nedeniyle Vali Deniz’e teşekkür ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kurt, 2019 İstihdam Seferberliği kapsamında ‘Burası Manisa Burada İş Var’ sloganıyla yürütülen istihdam çalışmalarını anlattı.
Vali Ahmet Deniz, 2019 İstihdam Seferberliğinde Manisa’nın en iyi iller arasında yer alacağına inandığını ifade ederek, “Manisa’nın potansiyeli var. Dünyanın en güzel işi insanlara aş ve iş vermektir. Hem üreteceğiz hem kazanacağız, ama bunu istihdamla da taçlandıracağız. Manisa inşallah bu seferberlikten yine yüzünün akıyla çıkacak. Manisa birçok konuda örnek bir şehir. Bunu da hep beraber başaracağız” dedi.
Daha sonra, SGK İl Müdürlüğü hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali Ahmet Deniz, tüm kurum personeline çalışmalarında başarılar diledi. Vali Deniz, kuruma iş ve işlemleri için gelen vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Haber Merkezi

Gündem

20 Mart 2019 Çarşamba, 18:03:54 | 282 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

ÖĞRENCİLER ‘YANIK ÜLKE'DE ÇÖP TOPLADI
GÜNDEM
Manisa'nın Kula ilçesinde UNESCO tarafından Global Jeopark alanı olarak tescillenen bölgede ortaokul öğrencileri temizlik yaptı
21.4.2019

4

MASKİ'DEN MURADİYE'DE YOĞUN MESAİ
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Muradiye Mahallesi'nde imara yeni açılan sokaklarda başladığı 1 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasını tamamladı.
21.4.2019

4

KULA'DA BAKIMA MUHTAÇ ŞAHSA YARDIM ELİ
GÜNDEM
Manisa'nın Kula ilçesinde bakıma muhtaç halde sokakta yaşayan yaşlı kişi belediyenin girişimiyle rehabilitasyon merkezine yerleştirildi.
21.4.2019

4

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks