16 Temmuz 2018 Pazartesi - 07:57:29

SON DAKİKA

PRENSESLE PRENSİN HİKAYESİ GİBİYDİ…

Magazin

5 Ekim 2015 Pazartesi, 10:03:08 | 2313 Okunma
MANİSA Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisler Müdürü Tamer Çipiloğlu ile Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Sorumlusu Arzu Çipiloğlu'nun oğlu Arif, gönlünü verdiği Selen ile dünya evine girdi.
Nezih Varol
Manisa'nın sevilen ve tanınmış ailelerinden Çipiloğlu ve Tahiroğlu ailesinin çocuklarının Saruhan Otel havuz başında gerçekleşen nikah töreninde eş, dost ve akrabaları da genç çifti yalnız bırakmadı. Son günlerin en görkemli nikahına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, eşi Şeyda Ergün, kızları Hande ve Merve ile katıldı. Başkan Ergün nikahı da kıydı. Nikahın şahitliklerini Ege Ay, Aybüke Hoşçakal, Melis Özcan, Hakan Özdemir, Armağan Güntürkün, Abdullah Bozkaya ve Yiğit Avşar yaptılar.
Nikah töreninde ayrıca Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, eşi İnci Açıkdil, Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Cenk Ergün, eşi Gülden Ergün, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Şehzadeler İlçe Başkanı Cemal Kutlar, Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, Ali Ergün ve eşi, Sezai Gürcan ve eşi, Nuran-Hakan Bayraktar, Halise-Erdinç Yumrukaya, Dr. Şaban Acarbay, Belediye Başkan Yardımcılığı da yapan Kemal Sevinç, Muharrem Uzunlar, Daire Başkanları, spor, siyaset ve iş dünyasının tanınmış simaları bulundu.
Nikahı kıyan Ergün, "Sevgili gençler, karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde bir ömür boyu size mutluluklar diliyorum. Sevgi sadakat ister, sevgi sabır ister, sevgi emek ister, her şeyi karşılıklı hoşgörü içerisinde saygınızı hiçbir zaman yitirmeden birbirinizi iyi günde kötü günde en güzel şekilde bir ömür boyu mutlu olmanızı temenni ediyorum. Bizim en büyük mutluluğumuz, sizleri bugünlere getiren aileleriniz gibi, sizlerin de bu ülkeye hayırlı evlatlar yetiştirmeniz olacaktır. Sevgiyi ve saygıyı birbirinize hiçbir zaman ihmal etmeyin. Mutlu olun, mutlu kalın. Hayırlı olsun" diyerek evlilik cüzdanını Selen Çipiloğlu'na verdi. Genç çift daha sonra havuz başında ilk danslarını alkışlar eşliğinde yaptı. Havai fişekler atılırken düğün pastası geldi. Selen-Arif Çipiloğlu çifti pastayı keserek birbirleri ikram etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğünde, genç çiftlerin mutluluğu ve heyecanı görülmeye değerdi.


Magazin

5 Ekim 2015 Pazartesi, 10:03:08 | 2313 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

MİNNETLER YÖRESİ KİRAZ FESTİVALİ'NİN 2.'Sİ YAPILDI
GÜNDEM
Demirci ilçesine bağlı Minnetler Mahallesi'nde ikincisi organize edilen "Minnetler Yöresi Kiraz Festivali"nde 55 kiraz üreticisi ürünlerini sergiledi.
15.7.2018

32

SAĞLIK SEN'DE BAŞKAN DEĞİŞMEDİ
GÜNDEM
Sağlık Sen Manisa Şubesinin 5. Olağan Genel Kurulu'nda, mevcut başkan Mustafa Irgatoğlu'nun tek listesi oylandı
15.7.2018

28

ALDIĞI GİRİŞİMCİLİK BELGESİYLE ECZANE AÇTI
GÜNDEM
MAGİDER Genel Sekreteri ve Kadınlar Kolu Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Saygı Şahinol dernekte verilen girişimcilik kursundan aldığı belge ile kardeşi Fatih Saygı ile birlikte eczane açtı.
15.7.2018

30

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks