13 Kasım 2018 Salı - 01:29:07

SON DAKİKA

AFAD İL MÜDÜRÜNE VEDA TÖRENİ

Siyaset

9 Temmuz 2018 Pazartesi, 19:40:45 | 138 Okunma
Manisa İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bekir Şen'in tayini Gaziantep İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne çıktı

Gaziantep İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne tayini çıkan Manisa İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Bekir Şen Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’in katılımıyla düzenlenen veda töreninin ardından Gaziantep’e uğurlandı.
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen törene Vali Güvençer’in yanı sıra Vali Yardımcıları Mehmet Yüce, Volkan Köksal, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can, İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, bazı daire müdürleri ve kurum personeli katıldı.
Manisa AFAD Şube Müdürü M.Şinasi Yılmaz törende yaptığı konuşmada kendisinin AFAD Müdürü Bekir Şen’i 1988 yılından beri tanıdığını belirterek “Sayın Müdürüm, çalışkan, işini seven ve işini çok iyi yapan birisidir. Kendisiyle bir abi kardeş ilişkisi oluşturduk. Ben üzülerek yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Vali Yardımcısı Mehmet Yüce “Bekir beyi Diyarbakır’dan tanırım. Burada 13 yıllık AFAD Müdürlüğünün yanında 112 Çağrı Merkezinin de bugünlere gelmesinde önemli emekleri, katkıları olmuş bir arkadaşımızdır. Kendisini işini seven, dürüst bir arkadaş olarak tanıyorum ki eminim sizler de buna katılırsınız. Burada yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer de “Böyle bir insanı, böyle bir arkadaşı tanımış olmanın bende yarattığı mutluluğun karşılığı gülerken, öte yandan gerçekten çok sevdiğim bir arkadaşımdan ayrılmanın hüznü aynı sizlerde olduğu gibi bende de var. Bekir Müdürümle ilgili kime söz versek biliyorum benzer şeyler söyleyecektir. Bazen dünya kelamı kelimeler, cümleler insanların gerçek duygularına tercüman olmakta yetersiz kalıyor. Bekir Müdürüm böyle bir insan. Ben saymadım ama kuvvetle muhtemel meslek hayatım boyunca 3 bine yakın çalıştığım insanla muhatap olmuşumdur. Bu 3 bine çok yakın çalışma arkadaşımın içerisinde Bekir Bey benim için çok müstesna yer teşkil ediyor. Müdürümün çalışkanlık vasfı öne çıkarıldı. Zaten bu tayin de bir taraftan o çalışkanlığının karşılığı, öte taraftan da ona ödettirilen bir bedel. Dünyanın kuralı bu, nerede dert, mesele, sorun varsa başına da çözebilecek insanlar aranıyor ve göreve onlar davet ediliyorlar. Bu da haddizatında ilk düşünüldüğünde belki üzüntü verici bir şeymiş gibi algılanıyorsa da aslında bir şereftir. Şu anda ülkemizin çok ciddi, büyük devlet olmanın, büyük millet olmanın getirdiği bir zorluğu var. Son derece stratejik hedefleri, çabaları, sorunları var. Bu sorunlarla hepimiz adına başa çıkabilecek insanlara ihtiyacımız var. Bekir Müdürüm, benim sevgili kardeşim hiç mübalağa etmiyorum, aynı zamanda benim kahramanım. Buradayken de öyleydi. Birlikte yaşadığımız hadiselerde onun çalışma arkadaşlığından, gayretinden, başarısından, titizliğinden, durum ve insan yönetme sanatkarlığından gerçekten çok istifade ettim ve bir şeyler de öğrendim. Allah yolunu, bahtını açık etsin” dedi.
İl AFAD Müdürü Bekir Şen de “Gittiğim her yerde çalıştığım amirlerimden hep iyilik gördüm. Hiçbir zaman devlet adına, iş adına zorluk görmedim ve zorluk da çıkarmadım. Memuriyet hayatımın üçte ikisi il müdürü olarak geçti. Şunu her zaman öğünerek söylüyorum, her zaman devletimin müdürü oldum. Bizim işimiz insana yardım. İşimi sevdim, bu sevgi bir meslek haline geldi” dedi.
Duygusal anların yaşandığı törende Vali Güvençer İl AFAD Müdürü Bekir Şen’e başarı belgesi verdi. Törenin ardından İl AFAD Müdürü Bekir Şen alkışlarla yeni görev yeri Gaziantep’e uğurlandı. Basın servisi

Siyaset

9 Temmuz 2018 Pazartesi, 19:40:45 | 138 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

SUDAN SAĞLANAN GELİR YATIRIM OLARAK GERİ DÖNDÜ
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran kartlı su sayaçlarının hem indirim hem de yatırım için kaynak sağladığını dile getirdi
12.11.2018

50

KILAVUZLAR BARAJI'NIN YÜZDE 88'İ TAMAMLANDI
GÜNDEM
Manisa'nın Demirci ilçesinde bin 540 dekar araziye can suyu verecek olan Kılavuzlar Barajı'nın yüzde 88'nin tamamlandığı bildirildi.
12.11.2018

33

SARIGÖL DEVLET HASTANESİNE YENİ GÖRÜNÜM
GÜNDEM
Manisa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Sarıgöl Devlet Hastanesi bahçesinde yapılan düzenleme çalışması hem personel hem de vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.
12.11.2018

43

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks