17 Temmuz 2018 Salı - 06:47:13

SON DAKİKA

AKDAĞ SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ

Siyaset

27 Haziran 2018 Çarşamba, 19:38:51 | 127 Okunma
İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ, 24 Haziran seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri sonrasında yaptığı değerlendirmesinde, "Çok yeni bir parti olmamız ve birçok imkansızlıkla mücadele etmemiz maddi yetersizlikler olsa da bahaneler arkasına sığınmayıp çareler üreteceğiz. Daha fazla çalışacağız.” ifadelerini kullandı.
İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ, 24 Haziran seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Akdağ, öncelikle AK Parti’yi başarılarından dolayı tebrik etti ardından ise özeleştiri yaptı.
Başkan Akdağ açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: "Aziz Milletimizin tercihlerine öncelikle saygı duyuyor ve kazanan Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan ile Ak Partili tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Biz siyasetçiler iddialı olmak zorundayızdır iddiasız siyaset olmaz. Bu yüzden son ana kadar iddiamızı sürdürdük. Korkmadık yılmadık evet yorulduk ama pes demedik. Fakat her şey birazda kader demek ki bizim için hayırlı değilmiş. Elbette bunları söylerken kendi eksik ve noksanlarımızı özeleştirimizi de atlayacak değiliz. Demek ki eksik yetersiz ve noksan yaptığımız bir şeyler var. Bunların da oturup elbette değerlendirmesini yapacağız. Çok yeni bir parti olmamız ve birçok imkansızlıkla mücadele etmemiz maddi yetersizlikler olsa da bahaneler arkasına sığınmayıp çareler üreteceğiz. Daha fazla çalışacağız. Allah herkesten razı olsun. Bizler bu millete kızmak küsmek azarlamak tercihine tafra atmak için bu görevlere talip olmadık aksine onlara daha iyi seçenekler sunmak için bu görevlerdeyiz mesajı aldık daha çok çalışmak ve kendimizi daha iyi anlatmak zorundayız." Haber Merkezi

Siyaset

27 Haziran 2018 Çarşamba, 19:38:51 | 127 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

MUHALEFETTEN ‘ETİK OLMAYAN' SATIŞ İZNİ
SIYASET
Manisa Büyükşehir Meclisi Temmuz ayı 2. oturumunda AK Parti grubunun şartlı olarak verdiği satış izni tartışmalara yol açtı
16.7.2018

37

TARİHİ MEZARLIĞA ATILAN KİTAPLAR TEPKİ ÇEKTİ
GÜNDEM
Manisa'nın Kırkağaç ilçesindeki Bakır Mahallesi'nde bulunan mahalle mezarlığında, tarihi kabirlerin üzerine birçoğu içinde duaların bulunduğu dini kitapların atılması vatandaşların tepkisine yol açtı.
16.7.2018

54

TOKİ, SEVİNÇTEN AĞLATTI
GÜNDEM
Manisa'da hayata geçirilen 1503 konut için kura çekimleri başladı. Noter huzurunda çekilen kuralarda isimlerini duyan ve ev sahibi olma hayali kuranlar, gözyaşlarına boğuldu.
16.7.2018

78

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks