22 Ocak 2018 Pazartesi - 05:16:13

SON DAKİKA

AKHİSAR'IN DEPOLARINDA 1 MİLYON TL'LİK ÇALIŞMA

Siyaset

28 Aralık 2017 Perşembe, 17:49:28 | 96 Okunma
MASKİ Genel Müdürlüğü, içme suyu depolarının bakım-onarımları kapsamında Akhisar ilçesindeki 22 depoda çalışmalarını noktaladı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde sağlıklı sistemler üzerinden içme suyu tüketilmesi için yoğun mesaisine devam ediyor. Bu kapsamda, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde 2017 yılı programı içerisinde Akhisar ilçesinde de yürütülen içme suyu depolarındaki yenileme çalışmaları tamamlandı. İlçede 22 adet içme suyu deposunda başlatılan bakım onarım ve revizyon çalışmaları bitirilerek vatandaşlara daha sağlıklı içme suyu temin edildi. 1 milyon TL yatırım yapılan depolarda; yalıtım, fayans döşeme, vana ve boru değişimi gerçekleştirildi.
“SÖYLEYECEK SÖZ BULAMIYORUM. ALLAH RAZI OLSUN”
Erdelli Mahalle Muhtarı Ahmet Günhan, “Sıvaları dökülmüş, fayansı olmayan ve tesisatı doğru düzgün çalışmayan bir depoya sahiptik. Şimdi her şey yenilendi ve on numara bir çalışma yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden çok memnunuz. Söyleyecek söz bulamıyorum. Allah razı olsun” dedi.
“ŞİMDİYE KADAR OLMAYAN HER ŞEY YAPILDI”
Bünyaniosmaniye Mahalle Muhtarı Ali Tümer, “Çalışmalardan çok memnunuz. Şimdiye kadar olmayan her şey yapıldı. Dört dörtlük bir çalışma oldu. Eskiden depomuz hurdalık gibiyken şimdi sıfırdan yapılmış gibi adeta. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun” dedi.
“CENGİZ BAŞKAN SÖZÜNÜN ARKASINDA DURAN BİR ADAM”
Işıkköy Mahalle Muhtarı Ömer Köseler, “Yapılan işleri her zaman takdir ediyoruz. Depomuzun eski hali ile yeni hali arasında yüzde 100 fark var. Depomuz çok güzel oldu. Cengiz Başkan sözünün arkasında duran bir adam” dedi.
“MAHALLEMİZ ÇOK GÜZEL OLDU”
Kızlaralanı Mahalle Muhtarı Muzaffer Akçay, “Çok memnunuz. Mahallemiz çok güzel oldu. Depomuz bakımlı değildi. Vanalar bozuktu, değişti. Fayans döşendi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a çok teşekkür ediyoruz” dedi. Basın servisi

Siyaset

28 Aralık 2017 Perşembe, 17:49:28 | 96 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

ŞEHİT MADENCİLERE YAKILAN AĞITLAR KİTAP OLDU
GÜNDEM
TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, Soma faciası sonrasında şehit olan maden işçilerinin yakınları tarafından yazılan mektupların 'Yeryüzünden mektuplar' ismiyle kitap haline getirildiğini söyledi
21.1.2018

39

AK PARTİ'DE MÜRACAATLAR BAŞLADI
GÜNDEM
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli 10 Şubat tarihinde yapılacak olan AK Parti Manisa İl Başkanlığı kongresinde görev almak isteyen yönetici adayları için müracaatların alınmaya başlandığını açıkladı.
21.1.2018

102

BAŞKAN ÇELİK, ÖZTEN VE YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ
GÜNDEM
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve yönetimini ziyaret etti.
21.1.2018

38

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks