22 Haziran 2018 Cuma - 14:27:40

SON DAKİKA

ALAŞEHİR'DE MHP RÜZGÂRI…

Siyaset

24 Mayıs 2018 Perşembe, 19:21:25 | 139 Okunma
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay seçim ziyaretleri kapsamında Alaşehir'deydi.

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay seçim ziyaretleri kapsamında Alaşehir’deydi. MHP ilçe teşkilatı ve belediye başkanı ile esnaf ziyaretleri yapan Akçay “Vatandaşlarımızın Cumhur İttifakına destekleri bizleri mutlu etti” dedi.
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay seçim ziyaretleri kapsamında gittiği Alaşehir’de MHP ilçe başkanı Halis Yörür ve partililer tarafından karşılandı. İlçe yönetimiyle birlikte Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak’ı ziyaret eden Akçay esnaf ziyaretlerinin ardından Alaşehir Horzumsazdere Mahallesindeki iftar programına katıldı. Burada vatandaşlarla uzun süre sohbet eden Akçay ve Belediye Başkanı Uçak çocuklara ramazan hediyeleri dağıttı. Akçay daha sonra ilçe merkezindeki Ramazan Etkinliklerini izledi.
Yoğun Alaşehir programından memnun olan MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay “Alaşehir’de hemşerilerimizin Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve bizlere desteği bizleri memnun etmiştir. Alaşehir’den aldığımız destekle 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakının başarıya ulaşacağından hiç şüphem yoktur” dedi.
Program sonrasında ilçe teşkilatıyla bir araya gelen Akçay burada yaptığı konuşmada 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçişin önemli bir aşaması olduğuna dikkat çeken Akçay “Yeni hükümet sistemini inşa eden iki parti, MHP ve AK PARTİ, Cumhur İttifakı çatısı altında 24 Haziran’da beraberdir. İttifakımızın en önemli amacı küresel komplolara, yerli işbirlikçilere, proje terör örgütlerine karşı ülkemizi en iyi şekilde korumak ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini kurum ve kurallarıyla yerleştirmektir.” dedi.
“CUMHUR İTTİFAKI YAPMAYA GELİYOR, ŞER İTTİFAKI BOZMAYA GELİYOR”
Akçay konuşmasına şöyle devam etti: “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi 15 Temmuz sonrasında oluşan, 7 Ağustos Yenikapı Mitingiyle vücut bulan milli birlik ve beraberliğin doğal bir sonucudur. 15 Temmuz’a karşı dimdik duran büyük Türk milletinden aldığımız güçle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin Anayasa değişikliğini yaptık ve milletimiz 16 Nisan referandumuyla Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçişi onayladı. 24 Haziran seçimleri için karşımızdaki tablo şu: Bir tarafta Cumhur İttifakı milletimizin kararı doğrultusunda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini kurum ve kurallarıyla yerleştirmek için birlikte seçime giriyor. Diğer tarafta ise intikam güdüsüyle ortaya çıkan, milletimizin kararını yapmaya değil bozmaya gelen bir curcuna ittifakı var. Birileri aylar önce abidik gubidik işlere girmeyiz derken şimdi yanlarına terör seviciler, Kandil destekçileri, Pensilvanya sözcüleriyle ittifaka girdiler. Bu ittifak Pensilvanya’dan Kandil’e uzanan İP’tir. Bozmaya gelen bu Şer İttifakına karşı aziz milletimiz Cumhur İttifakına onay verecektir. Çünkü Cumhur İttifakı sadece bir seçim ittifakı değildir. Cumhur İttifakı Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Türk milletini ilelebet yaşatma ittifakıdır, milli bir yemindir.” Haber merkezi

Siyaset

24 Mayıs 2018 Perşembe, 19:21:25 | 139 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

BAŞKAN ERGÜN 5 İLÇEDE DESTEK İSTEDİ
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MHP'li başkanların ilçe gezilerinde dünkü durakları İstanbul hattı oldu. Soma'da başlayan ziyaretler Kırkağaç, Gördes, Akhisar ve Saruhanlı ile devam etti
21.6.2018

57

İMAR BARIŞI MASAYA YATIRILDI
GÜNDEM
Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü imar barışının vatandaşa daha iyi anlatılabilmesi adına toplantı düzenledi
21.6.2018

55

BAYBATUR, "BİRLİK, BOLLUK VE BEREKETLE 2023 VE ÖTESİNE"
SIYASET
AK Parti MKYK Üyesi, Manisa Milletvekili ve Milletvekili Adayı Murat Baybatur, Turgutlu Altay Meydanı'nda düzenlediği mitingde vatandaşlara seslendi.
21.6.2018

48

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks