16 Aralık 2018 Pazar - 18:00:07

SON DAKİKA

ALOĞLU'NDAN PROJE ÜSTÜNE PROJE

Siyaset

5 Nisan 2018 Perşembe, 19:48:17 | 417 Okunma
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkan adayı ve Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Ayberk Aloğlu, adaylık çalışmaları kapsamında her gün bir projesini tanıtmaya devam ediyor.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkan adayı ve Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Ayberk Aloğlu, adaylık çalışmaları kapsamında her gün bir projesini tanıtmaya devam ediyor. Aloğlu, ticaret ile uğraşan tüm Manisalıların yararlanabilmesi amacıyla "Ticari Arama Motoru" geliştirdiklerini söyledi.
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı için adaylığını açıklayan MAGİDER Başkanı Ayberk Aloğlu, adaylık çalışmaları kapsamında her gün bir projesini anlatıyor. Son olarak "Ticari Arama Motoru " adı altında hazırladıkları projeyi tanıtan Aloğlu, "Bizler değiştirmek için değil geliştirmek için göreve talibiz. Sizlerle, Manisalılar ile kalkınmayı desteklemek, Manisa’yı geliştirmek için genç bir enerji ile çıktık bu yola. Kimseyi kimseden ayırmadan, herkesi birleştirerek bu yoldayız. Bu nedenle daha fazla neler yapabiliriz diye gelişiyoruz ve sürekli geliştiriyoruz. Bir yeni projemiz daha bu enerji ile hayata geçiyor. Manisa’yı Manisalı kaynaklar ile geliştirecek, bölge ve yurt içi piyasalara girdiler sağlayacak, aynı zamanda ortak ihtiyaçların karşılanması konusunda 'Ticari Arama Motorunu' uygulamaya alacağız. Böylece tüm sanayicilerimiz, ticaret ile uğraşanlar Manisalılar artık aradıkları tüm bilgilere anında ulaşabilecek, işlerini geliştirebilecekler. Hayata geçirdiğimiz her proje ile bugüne kadar geç kalınmış ama Manisa’ya yakışan yeni bir vizyon ile Manisa ile gelişmeye devam ediyoruz" dedi.
TOPLU İNDİRİM PROTOKOLLERİ
“Toplu İndirim Protokolleri” adı altında hazırladıkları projeyi de anlatan Aloğlu, "Manisa’da bulunan esnafın ticaretini geliştirmek, Manisa’ya katkı sağlamak, yerelin ekonomisini geliştirmek vazgeçilmez önceliklerimizdendir. 'Toplu İndirim Protokolleri' projesiyle MTSO bünyesinde olan üyelerimizin Manisa esnafı ve üyeleri arasında yapacakları alışverişler için özel indirimler uygulayacağız. Böylelikle özellikle esnafımıza ekonomik değer katacağız. Ekonomiyi yine birlikte canlandıracağız. Ekonomisi gelişen bir şehrin sosyal yaşayışı da değişecek. Manisa daha da yaşanılabilir, tercih edilen bir şehir haline gelecektir. 'Geliştirmeye geliyoruz' derken Manisalılar ile birlikte enerjimizle Manisa’yı bir Marka haline getirmek için aklımız ve samimiyetimizle bir güç olarak geliyoruz" diye konuştu. İHA

Siyaset

5 Nisan 2018 Perşembe, 19:48:17 | 417 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

ARINÇ'TAN YUNUSEMRE'YE ÖVGÜ
SIYASET
TBMM eski başkanlarından ve eski başbakan yardımcılarından Bülent Arınç Yunusemre Belediyesi'nin hizmetlerine tam not verdi.
16.12.2018

0

AKILLI BASTONLA ENGELLİLERİN HAYATI KOLAYLAŞACAK
GÜNDEM
MANİSA Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği öğrencisi Tunga Sayıcı, görme engelliler için yapay zeka teknolojisini kullanarak 'akıllı baston' yaptı.
16.12.2018

0

KLASİK MÜZİKLE BAŞARIYI YAKALADILAR
SIYASET
Şehzadeler ilçesindeki İstiklal İlkokulu'nun yönetimi, okuma alışkanlığını geliştirmek için beğenilen bir projeyi hayata geçirdi
16.12.2018

6

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks