16 Temmuz 2018 Pazartesi - 15:54:16

SON DAKİKA

ALOĞLU'NDAN PROJE ÜSTÜNE PROJE

Siyaset

5 Nisan 2018 Perşembe, 19:48:17 | 258 Okunma
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkan adayı ve Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Ayberk Aloğlu, adaylık çalışmaları kapsamında her gün bir projesini tanıtmaya devam ediyor.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkan adayı ve Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Ayberk Aloğlu, adaylık çalışmaları kapsamında her gün bir projesini tanıtmaya devam ediyor. Aloğlu, ticaret ile uğraşan tüm Manisalıların yararlanabilmesi amacıyla "Ticari Arama Motoru" geliştirdiklerini söyledi.
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı için adaylığını açıklayan MAGİDER Başkanı Ayberk Aloğlu, adaylık çalışmaları kapsamında her gün bir projesini anlatıyor. Son olarak "Ticari Arama Motoru " adı altında hazırladıkları projeyi tanıtan Aloğlu, "Bizler değiştirmek için değil geliştirmek için göreve talibiz. Sizlerle, Manisalılar ile kalkınmayı desteklemek, Manisa’yı geliştirmek için genç bir enerji ile çıktık bu yola. Kimseyi kimseden ayırmadan, herkesi birleştirerek bu yoldayız. Bu nedenle daha fazla neler yapabiliriz diye gelişiyoruz ve sürekli geliştiriyoruz. Bir yeni projemiz daha bu enerji ile hayata geçiyor. Manisa’yı Manisalı kaynaklar ile geliştirecek, bölge ve yurt içi piyasalara girdiler sağlayacak, aynı zamanda ortak ihtiyaçların karşılanması konusunda 'Ticari Arama Motorunu' uygulamaya alacağız. Böylece tüm sanayicilerimiz, ticaret ile uğraşanlar Manisalılar artık aradıkları tüm bilgilere anında ulaşabilecek, işlerini geliştirebilecekler. Hayata geçirdiğimiz her proje ile bugüne kadar geç kalınmış ama Manisa’ya yakışan yeni bir vizyon ile Manisa ile gelişmeye devam ediyoruz" dedi.
TOPLU İNDİRİM PROTOKOLLERİ
“Toplu İndirim Protokolleri” adı altında hazırladıkları projeyi de anlatan Aloğlu, "Manisa’da bulunan esnafın ticaretini geliştirmek, Manisa’ya katkı sağlamak, yerelin ekonomisini geliştirmek vazgeçilmez önceliklerimizdendir. 'Toplu İndirim Protokolleri' projesiyle MTSO bünyesinde olan üyelerimizin Manisa esnafı ve üyeleri arasında yapacakları alışverişler için özel indirimler uygulayacağız. Böylelikle özellikle esnafımıza ekonomik değer katacağız. Ekonomiyi yine birlikte canlandıracağız. Ekonomisi gelişen bir şehrin sosyal yaşayışı da değişecek. Manisa daha da yaşanılabilir, tercih edilen bir şehir haline gelecektir. 'Geliştirmeye geliyoruz' derken Manisalılar ile birlikte enerjimizle Manisa’yı bir Marka haline getirmek için aklımız ve samimiyetimizle bir güç olarak geliyoruz" diye konuştu. İHA

Siyaset

5 Nisan 2018 Perşembe, 19:48:17 | 258 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

MİNNETLER YÖRESİ KİRAZ FESTİVALİ'NİN 2.'Sİ YAPILDI
GÜNDEM
Demirci ilçesine bağlı Minnetler Mahallesi'nde ikincisi organize edilen "Minnetler Yöresi Kiraz Festivali"nde 55 kiraz üreticisi ürünlerini sergiledi.
15.7.2018

36

SAĞLIK SEN'DE BAŞKAN DEĞİŞMEDİ
GÜNDEM
Sağlık Sen Manisa Şubesinin 5. Olağan Genel Kurulu'nda, mevcut başkan Mustafa Irgatoğlu'nun tek listesi oylandı
15.7.2018

34

ALDIĞI GİRİŞİMCİLİK BELGESİYLE ECZANE AÇTI
GÜNDEM
MAGİDER Genel Sekreteri ve Kadınlar Kolu Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Saygı Şahinol dernekte verilen girişimcilik kursundan aldığı belge ile kardeşi Fatih Saygı ile birlikte eczane açtı.
15.7.2018

37

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks