19 Ağustos 2018 Pazar - 20:00:39

SON DAKİKA

BALABAN MAZBATAYI ALDI

Siyaset

28 Aralık 2017 Perşembe, 19:40:32 | 531 Okunma
CHP İl Başkanlığı görevine seçilen Semih Balaban, mazbatasını Şehzadeler İlçe Seçim Müdürü Selahattin Bozkurt'tan aldı… Balaban mazbatayı almasıyla birlikte göreve resmen başladı

BURHAN AKDEMİR
CHP Manisa 36’ıncı İl Olağan Kongresi’nde İl Başkanlığı’na seçilen Semih Balaban, mazbatasını aldı. Cumhuriyet Halk Partisi için, Türkiye için, Manisa için birlikte güzel işler yapacaklarını söyleyen Balaban, bugün saat 14.00’da gerçekleştirilecek devir teslim törenine tüm partilileri ve üyeleri davet etti
Geçtiğimiz günlerde yapılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa 36’ıncı İl Olağan Kongresi’nde İl Başkanlığı’na seçilen Semih Balaban, Şehzadeler İlçe Seçim Müdürü Selahattin Bozkurt’tan mazbatasını aldı.
Manisa Adalet Sarayı’nda gerçekleştirilen mazbata alım törenine CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Zerrin İşnel, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Serdar Bozyaka, Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan ve partililer katıldı.
“GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”
Kendilerine destek olan tüm delegelere ve parti üyelerine teşekkür eden Balaban, Cumhuriyet Halk Partisi için, Türkiye için, Manisa için birlikte güzel işler yapacaklarını söyledi.
Balaban, “Bugün bu anı birlikte paylaşıyoruz. Ama ben öncelikle her zaman gerçek bir devlet adamı gibi bize her konuda yardımcı olan ve güler yüzlülüğünü, pozitif enerjisini bize aktaran ve her zaman bize seçim konularında yardımcı olan sayın müdürüme ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu konuda her zaman onlardan destek gördük. Bu mutlu günde en onurlu görevi bana layık gören partililerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Bugün saat 14.00’da gerçekleştirilecek devir teslim törenine tüm partilileri ve üyeleri İl Başkanlığı Binası’na davet eden Balaban, “Birlik beraberlik içinde resmi devir teslim törenini gerçekleştirip, resmen görevimize başlamış olacağız. Partimizde nasıl birlik ve beraberlik olunuyor, nasıl parti içinde demokrasi oluyor, nasıl parti içi demokratik yarış oluyor ve tüm Türkiye’ye örnek oluyor bunun örneğini vereceğiz” dedi.
“SEÇİMLERDE BAŞARI İÇİN BERABER KOŞTURACAĞIZ”
Pazar günü gerçekleştirilen kongreden sonra Manisa siyasetinin çok önemli isimlerinden telefonlar aldıklarını belirten CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, “Cumhuriyet Halk Partisi’ni kutladıklarını, rekabetli bir kongre olmasına rağmen, 2 adayın kıyasıya yarıştığı bir kongre olmasına rağmen adayların birbirleri hakkında sarf ettikleri güzel sözlerden, bütün konuşmacıların vurguladığı dayanışma ve gelecekteki başarı için birbirine destek sözü olmasından çok etkilendiklerini ifade ettiler” şeklinde konuştu.
Özel, Balaban’ın Cumhuriyet Halk Partisi kurumsal kimliğinin Manisa’daki temsilcisi olduğunu belirterek, “Semih Hocamız, genel başkanımızın Manisa’daki temsilcisidir. Bütün partililere, hepimize Cumhuriyet Halk Partisi’nin bütün üyelerine onun kaptanlığında önümüzdeki yerel seçimlerde de genel seçimlerde de başarılı olmak için gayretli bir şekilde çalışacaklar. Hep birlikte Semih Hocanın başkanlığında hem Cumhuriyet Halk Partililer hem CHP’ye gönül vermiş ancak Cumhuriyet Halk Partisi’nin üyesi olmasa da bir üyesi gibi, neferi gibi çalışan kişilerle beraber başarı için koşturacağız” dedi.
Semih Balaban’ın yönetim kurulu listesinde Sultan Ardeç, Hüseyin Ateş, Namık Balıkay, Yavuz Bugaç, M. Emin Bumin, Nursel Canişçi, Tuba Altınkalp Ceylan, Orhan Çapan, Ali Çetin, Özcan Çetin, Hasan Çırpan, Kemal Dağlı, Mehmet Efe, Özgür Erginbaş, Gökhan Görmez, Hatice Gözlet, Sercan Gürler, Sabri İsel, Yıldız Kılıç, Bulut Kopal, Ayça Yöyen Kököz, Osman Kurbanoğlu, Mustafa Malkoç, Hasan Nüzket, Kamber Oğur, Netice Okutan, Özden Öz, Ali Pasin, Hüseyin Sarıyıldız, M. Haydar Şeyhoğlu, Erol Tekin, Hayal Turan, Muzaffer Uyar, Hatice Vatansever, Şaban Yılmaz yer alıyor.

Siyaset

28 Aralık 2017 Perşembe, 19:40:32 | 531 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

KIRKAĞAÇ'TA KAVUN HASADI BAŞLADI
GÜNDEM
Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde coğrafi işaretleme alan ve patentli olarak yetiştirilen Kırkağaç kavununda hasat başladı
19.8.2018

17

İNŞAATÇILARDAN ‘STOK' İDDİASI
GÜNDEM
Manisa Girişimci İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Aslan Yılmaz, dolardaki artışı fırsat bilen bazı firmaların inşaat malzemelerini stoklayıp satmadığını belirterek, bu firmaların denetlenmesini istedi
19.8.2018

17

BAYRAMDA DA HİZMETLER SÜRECEK
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyesi, kentin çeşitli noktalarında BESOT tarafından işletmesi yapılan sosyal tesislerin Kurban Bayramı'ndaki çalışma programıyla ilgili kamuoyunu bilgilenirdi.
19.8.2018

15

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks