22 Ocak 2018 Pazartesi - 05:05:14

SON DAKİKA

BALABAN MAZBATAYI ALDI

Siyaset

28 Aralık 2017 Perşembe, 19:40:32 | 166 Okunma
CHP İl Başkanlığı görevine seçilen Semih Balaban, mazbatasını Şehzadeler İlçe Seçim Müdürü Selahattin Bozkurt'tan aldı… Balaban mazbatayı almasıyla birlikte göreve resmen başladı

BURHAN AKDEMİR
CHP Manisa 36’ıncı İl Olağan Kongresi’nde İl Başkanlığı’na seçilen Semih Balaban, mazbatasını aldı. Cumhuriyet Halk Partisi için, Türkiye için, Manisa için birlikte güzel işler yapacaklarını söyleyen Balaban, bugün saat 14.00’da gerçekleştirilecek devir teslim törenine tüm partilileri ve üyeleri davet etti
Geçtiğimiz günlerde yapılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa 36’ıncı İl Olağan Kongresi’nde İl Başkanlığı’na seçilen Semih Balaban, Şehzadeler İlçe Seçim Müdürü Selahattin Bozkurt’tan mazbatasını aldı.
Manisa Adalet Sarayı’nda gerçekleştirilen mazbata alım törenine CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Zerrin İşnel, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Serdar Bozyaka, Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan ve partililer katıldı.
“GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”
Kendilerine destek olan tüm delegelere ve parti üyelerine teşekkür eden Balaban, Cumhuriyet Halk Partisi için, Türkiye için, Manisa için birlikte güzel işler yapacaklarını söyledi.
Balaban, “Bugün bu anı birlikte paylaşıyoruz. Ama ben öncelikle her zaman gerçek bir devlet adamı gibi bize her konuda yardımcı olan ve güler yüzlülüğünü, pozitif enerjisini bize aktaran ve her zaman bize seçim konularında yardımcı olan sayın müdürüme ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu konuda her zaman onlardan destek gördük. Bu mutlu günde en onurlu görevi bana layık gören partililerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Bugün saat 14.00’da gerçekleştirilecek devir teslim törenine tüm partilileri ve üyeleri İl Başkanlığı Binası’na davet eden Balaban, “Birlik beraberlik içinde resmi devir teslim törenini gerçekleştirip, resmen görevimize başlamış olacağız. Partimizde nasıl birlik ve beraberlik olunuyor, nasıl parti içinde demokrasi oluyor, nasıl parti içi demokratik yarış oluyor ve tüm Türkiye’ye örnek oluyor bunun örneğini vereceğiz” dedi.
“SEÇİMLERDE BAŞARI İÇİN BERABER KOŞTURACAĞIZ”
Pazar günü gerçekleştirilen kongreden sonra Manisa siyasetinin çok önemli isimlerinden telefonlar aldıklarını belirten CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, “Cumhuriyet Halk Partisi’ni kutladıklarını, rekabetli bir kongre olmasına rağmen, 2 adayın kıyasıya yarıştığı bir kongre olmasına rağmen adayların birbirleri hakkında sarf ettikleri güzel sözlerden, bütün konuşmacıların vurguladığı dayanışma ve gelecekteki başarı için birbirine destek sözü olmasından çok etkilendiklerini ifade ettiler” şeklinde konuştu.
Özel, Balaban’ın Cumhuriyet Halk Partisi kurumsal kimliğinin Manisa’daki temsilcisi olduğunu belirterek, “Semih Hocamız, genel başkanımızın Manisa’daki temsilcisidir. Bütün partililere, hepimize Cumhuriyet Halk Partisi’nin bütün üyelerine onun kaptanlığında önümüzdeki yerel seçimlerde de genel seçimlerde de başarılı olmak için gayretli bir şekilde çalışacaklar. Hep birlikte Semih Hocanın başkanlığında hem Cumhuriyet Halk Partililer hem CHP’ye gönül vermiş ancak Cumhuriyet Halk Partisi’nin üyesi olmasa da bir üyesi gibi, neferi gibi çalışan kişilerle beraber başarı için koşturacağız” dedi.
Semih Balaban’ın yönetim kurulu listesinde Sultan Ardeç, Hüseyin Ateş, Namık Balıkay, Yavuz Bugaç, M. Emin Bumin, Nursel Canişçi, Tuba Altınkalp Ceylan, Orhan Çapan, Ali Çetin, Özcan Çetin, Hasan Çırpan, Kemal Dağlı, Mehmet Efe, Özgür Erginbaş, Gökhan Görmez, Hatice Gözlet, Sercan Gürler, Sabri İsel, Yıldız Kılıç, Bulut Kopal, Ayça Yöyen Kököz, Osman Kurbanoğlu, Mustafa Malkoç, Hasan Nüzket, Kamber Oğur, Netice Okutan, Özden Öz, Ali Pasin, Hüseyin Sarıyıldız, M. Haydar Şeyhoğlu, Erol Tekin, Hayal Turan, Muzaffer Uyar, Hatice Vatansever, Şaban Yılmaz yer alıyor.

Siyaset

28 Aralık 2017 Perşembe, 19:40:32 | 166 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

ŞEHİT MADENCİLERE YAKILAN AĞITLAR KİTAP OLDU
GÜNDEM
TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, Soma faciası sonrasında şehit olan maden işçilerinin yakınları tarafından yazılan mektupların 'Yeryüzünden mektuplar' ismiyle kitap haline getirildiğini söyledi
21.1.2018

39

AK PARTİ'DE MÜRACAATLAR BAŞLADI
GÜNDEM
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli 10 Şubat tarihinde yapılacak olan AK Parti Manisa İl Başkanlığı kongresinde görev almak isteyen yönetici adayları için müracaatların alınmaya başlandığını açıkladı.
21.1.2018

102

BAŞKAN ÇELİK, ÖZTEN VE YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ
GÜNDEM
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve yönetimini ziyaret etti.
21.1.2018

38

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks