19 Aralık 2018 Çarşamba - 19:01:36

SON DAKİKA

BAŞKAN ERGÜN FİNALİ MERKEZ'DE YAPTI

Siyaset

22 Haziran 2018 Cuma, 19:05:25 | 384 Okunma
İlçe ziyaretlerini sonlandıran Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MHP'li adaylar, haftanın son mesai gününde Merkez'de seçim çalışması gerçekleştirdi

Burhan AKDEMİR
Cumhur İttifakı ve MHP’ye destek amacıyla ilçe turlarına başlayan ve Perşembe akşamı ilçe ziyaretlerini bitiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cuma günü de kent merkezinde vatandaşlarla buluştu. Hatuniye Camii’nden başlayarak 8 Eylül Caddesi boyunca yürüyen Başkan Ergün, vatandaşlarla selamlaşarak sohbet etti. Esnaflara ‘hayırlı işler’ temennisinde de bulunan Başkan Ergün, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi. Başkan Ergün’e, MHP’li ilçe belediye başkanları ve MHP’li milletvekili adayları da eşlik etti.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kent merkezinde Manisalılarla bir araya geldi. Cuma programı kapsamında vatandaşlarla buluşan Başkan Ergün’e MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, MHP Manisa Milletvekili Adayları ile parti teşkilatları eşlik etti. Cuma namazının ardından gerçekleştirilen programda Başkan Ergün, çocukları da unutmadı. Başkan Ergün yanına gelen ve elini öpen çocuklara harçlık dağıttı.
VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cuma programı kapsamında Manisa sokaklarında vatandaşlarla buluştu. Hatuniye Camii’nden başlayıp 8 Eylül Caddesi boyunca yürüyen Başkan Ergün ve beraberindekiler daha sonra Malta’dan Karaköy’e geçti. Yol boyunca esnafları selamlayan Başkan Ergün ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu, vatandaşlarla da tek tek tokalaşarak sohbet etti.

Siyaset

22 Haziran 2018 Cuma, 19:05:25 | 384 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

GELECEĞİN YAZARLARININ HİKAYELERİ KİTAPTA TOPLANDI
GÜNDEM
MANİSA'da, Şehzadeler ilçesinde geleceğin usta kalemleri yarıştı. Yarışmada toplanan 20 eser 1 kitapta toplanarak çoğaltıldı.
19.12.2018

8

EFSANE ATA MANİSA'DAN MESİR MACUNU GİTMİŞ
GÜNDEM
Yarışseverlerin çok iyi tanıdığı Bold Pilot isimli atın hikayesini anlatan ‘Şampiyon' filmi vizyona girdi. Film büyük ilgiyle izleniyor
19.12.2018

9

SOMA'DA MADENCİLİĞE ALTERNATİF BULUNDU
GÜNDEM
Manisa'nın Soma ilçesinde madenciliğe alternatif olarak yaklaşık 3 bin kişiye istihdam sağlanması öngörülen Soma Organize Sanayi Bölgesinde önemli gelişmeler kat edildi.
19.12.2018

15

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks