21 Ağustos 2018 Salı - 02:57:50

SON DAKİKA

BAŞKAN ERGÜN SPOR TESİSİ ÇALIŞMALARINI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Siyaset

6 Nisan 2018 Cuma, 20:06:23 | 242 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Fikri Bayrıl Spor Tesisleri'nde yapımına devam edilen ve Büyükşehir Belediyespor alt yapısında görev yapan 54 öğrencinin konaklamasının sağlanacağı ek binada incelemelerde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’nde yapımına devam edilen ve Büyükşehir Belediyespor alt yapısında görev yapan 54 öğrencinin konaklamasının sağlanacağı ek binada incelemelerde bulundu. İlçelerden gelerek Büyükşehir Belediyespor altyapısında U16-U17 ve U19 takımlarında hizmet verecek olan sporcu gençlerin bu tesiste barındırılacağını belirten Başkan Ergün, “Çok güzel bir tesisi daha inşallah Manisa’ya kazandırmış olacağız” dedi.
Manisa’ya spor alanında önemli yatırımlar kazandıran Manisa Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz dönem Başkan Ergün’le yeniden doğan Fikri Bayrıl Spor Tesislerinde Büyükşehir Belediyespor alt yapısında görev yapan 54 öğrencinin konaklamasının sağlanacağı ek binada inşaat çalışmaları aralıksız devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Daire Başkanları, Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri ve alt yapı hocalarıyla birlikte çalışmaları yerinde ve proje üzerinde inceledi. Tesisin tamamlanmasının ardından alt yapıda görev yapan gençlerin konaklamasını sağlayacağı odalarını, yemekhaneyi, kafeteryayı tek tek inceleyen Başkan Ergün, çalışmaların son durumu hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgiler aldı.
“BU YAZ BİTİRİLECEK”
Sporun içerisinden gelen bir Başkan olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında yer aldığını dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Fikri Bayrıl Spor Tesislerinde mevcut sporcu gençlerimizin barınacağı 54 tane yatak kapasiteli tesisin de yapımında kaba bina bitti. Artık ince işlere geçiliyor. Tahmin ediyorum 3 ay gibi bir süre içerisinde, bu yaz orayı da bitirme noktasına geleceğiz. İlçelerimizden, köylerimizden gelerek U16-17-19 takımlarımızda hizmet verecek olan sporcu çocuklarımızı orada barındırabileceğiz. Çok güzel bir tesisi daha inşallah Manisa’ya kazandırmış olacağız” diye konuştu.

Siyaset

6 Nisan 2018 Cuma, 20:06:23 | 242 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

KIRKAĞAÇ'TA KAVUN HASADI BAŞLADI
GÜNDEM
Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde coğrafi işaretleme alan ve patentli olarak yetiştirilen Kırkağaç kavununda hasat başladı
19.8.2018

64

İNŞAATÇILARDAN ‘STOK' İDDİASI
GÜNDEM
Manisa Girişimci İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Aslan Yılmaz, dolardaki artışı fırsat bilen bazı firmaların inşaat malzemelerini stoklayıp satmadığını belirterek, bu firmaların denetlenmesini istedi
19.8.2018

61

BAYRAMDA DA HİZMETLER SÜRECEK
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyesi, kentin çeşitli noktalarında BESOT tarafından işletmesi yapılan sosyal tesislerin Kurban Bayramı'ndaki çalışma programıyla ilgili kamuoyunu bilgilenirdi.
19.8.2018

58

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks