17 Aralık 2018 Pazartesi - 13:26:38

SON DAKİKA

BAŞKAN KIRLI'DAN KADINLARA KARANFİL

Siyaset

8 Mart 2018 Perşembe, 19:51:25 | 280 Okunma
Manisa Madeni Sanatkarlar Odası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadınlar için bir program düzenledi.

Müzeyyen SARIEFE
Manisa Madeni Sanatkarlar Odası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlar için bir program düzenledi. Cafe Sera’da düzenlenen programa Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter, Manisa Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Kırlı katıldı.
Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Başkan Kırlı, “Anamız, bacımız, yarimiz, yol arkadaşımız, emek ve hayat mücadelemizin en değerli yarısı olan kadınlarımız. Hepinizi en değerli saygıyla selamlıyorum. Bugün, tarih boyunca hak ve özgürlükleri başta olmak üzere emeği için verdiği mücadeleleri ciltler dolusu kitaplara sığmayan kadınlarımız, yani sizlerin günüdür. 8 Mart'ı sadece kadınların yılda bir kez hatırlanmaları değil, sorunlarının çözülene kadar tartışılması için bir fırsat ve imkân olarak görüyoruz. Kadınımıza değer vermek geleceğe yapılan en büyük yatırımdır! Bizler, güçlü bir toplumda yaşamak istiyorsak; kadını ve erkeği ile tüm toplum kesimlerini güçlendirmek, haklı taleplerini biran önce gerçekleştirmek zorunda olduğumuza inanıyorum” dedi.
MESOB Başkanı Hasan Geriter ise, evinde huzuru olmayan bir erkeğin işinde de huzuru olmadığını kaydederek, “İşin de huzuru olmayan bir erkeğin kendi mahallesinde, bölgesinde huzuru yoktur. Manisa’mızda yaşıyorsak Manisa’da huzur yoktur. Manisa’da da bir huzur yoksa ülkede bir sıkıntı vardır. Yani işin özü evden çıkan bir erkeğin huzursuz değil, huzurlu, mutlu ve sağlıklı çıkması gerekir. Bunu yapabilende siz değerli hanımefendilersiniz. Tüm kadınlar bu ülkenin kalkınabilmesi, bu yüzde 50’lik erkeklerin başarılı olmanın sırrı siz değerli kadınlardan geçmektedir. Erkeklerimiz kadınlara huzur versin, mutluluk versin. Ona değer versin. Karşılıklı sevgi, saygı, birlikte başarıyı getirir. Bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” diye konuştu.
Program sonrası Başkan Kırlı kadınlara karanfil takdim etti.

Siyaset

8 Mart 2018 Perşembe, 19:51:25 | 280 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

PARA ALAN ŞOFÖR KARTINI OKUTMAZSA KARTI İPTAL OLACAK
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Toplu Taşıma Şube Müdürü Mustafa Çetin, toplu taşıma araç şoförlerine verdiği eğitimde önemli uyarılarda bulundu.
16.12.2018

75

ELEKTRİKLİ OTOBÜSLER OCAK AYINDA YOLLARDA
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa'ya gelen 10 adet 18 metrelik elektrikli otobüsü, park halinde bulunduğu şarj istasyonunda inceledi
16.12.2018

85

ELEKTRİKLİ OTOBÜSLER İÇİN ASFALT MESAİSİ
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediyesi, mevsim şartları el verdiği ölçüde il genelindeki yollarda yol bakım ve onarım çalışmalarına hızla devam ediyor
16.12.2018

83

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks