24 Haziran 2018 Pazar - 06:04:18

SON DAKİKA

BAŞKAN KIRLI'DAN KADINLARA KARANFİL

Siyaset

8 Mart 2018 Perşembe, 19:51:25 | 154 Okunma
Manisa Madeni Sanatkarlar Odası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadınlar için bir program düzenledi.

Müzeyyen SARIEFE
Manisa Madeni Sanatkarlar Odası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlar için bir program düzenledi. Cafe Sera’da düzenlenen programa Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter, Manisa Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Kırlı katıldı.
Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Başkan Kırlı, “Anamız, bacımız, yarimiz, yol arkadaşımız, emek ve hayat mücadelemizin en değerli yarısı olan kadınlarımız. Hepinizi en değerli saygıyla selamlıyorum. Bugün, tarih boyunca hak ve özgürlükleri başta olmak üzere emeği için verdiği mücadeleleri ciltler dolusu kitaplara sığmayan kadınlarımız, yani sizlerin günüdür. 8 Mart'ı sadece kadınların yılda bir kez hatırlanmaları değil, sorunlarının çözülene kadar tartışılması için bir fırsat ve imkân olarak görüyoruz. Kadınımıza değer vermek geleceğe yapılan en büyük yatırımdır! Bizler, güçlü bir toplumda yaşamak istiyorsak; kadını ve erkeği ile tüm toplum kesimlerini güçlendirmek, haklı taleplerini biran önce gerçekleştirmek zorunda olduğumuza inanıyorum” dedi.
MESOB Başkanı Hasan Geriter ise, evinde huzuru olmayan bir erkeğin işinde de huzuru olmadığını kaydederek, “İşin de huzuru olmayan bir erkeğin kendi mahallesinde, bölgesinde huzuru yoktur. Manisa’mızda yaşıyorsak Manisa’da huzur yoktur. Manisa’da da bir huzur yoksa ülkede bir sıkıntı vardır. Yani işin özü evden çıkan bir erkeğin huzursuz değil, huzurlu, mutlu ve sağlıklı çıkması gerekir. Bunu yapabilende siz değerli hanımefendilersiniz. Tüm kadınlar bu ülkenin kalkınabilmesi, bu yüzde 50’lik erkeklerin başarılı olmanın sırrı siz değerli kadınlardan geçmektedir. Erkeklerimiz kadınlara huzur versin, mutluluk versin. Ona değer versin. Karşılıklı sevgi, saygı, birlikte başarıyı getirir. Bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” diye konuştu.
Program sonrası Başkan Kırlı kadınlara karanfil takdim etti.

Siyaset

8 Mart 2018 Perşembe, 19:51:25 | 154 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
SIYASET
Yarın yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle Manisa'da alınan tedbirler Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer başkanlığında yapılan Seçim Güvenliği Toplantısında gözden geçirildi.
22.6.2018

52

SANDIĞA GİDİYORUZ
SIYASET
Türkiye ilklerin seçimine hazır… Yeni sistem ve yeni ittifaklar bu seçimde ilk kez uygulanacak…
22.6.2018

53

BAŞKAN ERGÜN FİNALİ MERKEZ'DE YAPTI
SIYASET
İlçe ziyaretlerini sonlandıran Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MHP'li adaylar, haftanın son mesai gününde Merkez'de seçim çalışması gerçekleştirdi
22.6.2018

58

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks