17 Temmuz 2018 Salı - 06:28:12

SON DAKİKA

BAYBATUR'DAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

Siyaset

27 Haziran 2018 Çarşamba, 19:39:58 | 121 Okunma
Seçim sürecinde yoğun bir kampanya yürüten AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, seçim zaferinin ardından hız kesmeden teşekkür ziyaretlerine başladı.

Seçim sürecinde yoğun bir kampanya yürüten AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, seçim zaferinin ardından hız kesmeden teşekkür ziyaretlerine başladı. Yunusemre, Salihli, Ahmetli ve Turgutlu’da teşkilat mensupları, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Baybatur, büyük ve güçlü Türkiye idealine sahip çıkan hemşehrilerine teşekkür etti.
AK Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği kahvaltı programına katılan AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, 24 Haziranzaferinde büyük emeği olan teşkilat mensuplarına teşekkür ederek, “Güçlü Türkiye’nin inşası için çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam edeceğiz. Durmak yok yola devam” mesajı verdi. Teşekkür turunu Salihli, Ahmetli ve Turgutlu ilçeleriyle sürdüren Baybatur, teşkilat mensuplarına hitaben yaptığı konuşmada 24 Haziran seçimlerinde görev yapan parti yöneticileri ve AK Parti gönüllülerine bu süreçte gösterdikleri çalışma ve emeklerinden dolayı teşekkür etti. Ülkenin geleceği açısından son derece önemli olan seçimlerde parti teşkilatlarının gece gündüz demeden düzenledikleri ev, kahvehane, mahalle toplantıları ve ziyaretlerle elde edilen zaferde önemli katkılarının bulunduğunu ifade eden Baybatur, yaptıkları hummalı çalışmanın meyvesini AK Parti’nin birinci parti çıkıp, Cumhur İttifakı’nın ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tartışmasız bir üstünlükle Türkiye’nin ilk Başkanı seçilmesiyle aldıklarını belirtti.
Milletle beraber yol yürüyen AK Parti’nin seçimlerden zaferle çıktığının altını çizen Baybatur, “Bu süreçte sizler kapı kapı dolaştınız. Siz büyük ve güçlü Türkiye yolunda güven ve istikrardan yana tercihte bulunarak, ‘Devam’ diyerek çalışmalarınızı sürdürdünüz. Sonuç olarak bu zafere hep birlikte ulaştık. Manisa’dan 5 milletvekili çıkardınız. AK Parti olarak durmak yok, çalışmaya devam edeceğiz. Manisa ve ilçelerimiz için hep birlikte çok çalışacağız. Şimdi zaferi kutlama zamanı, ama kutlamanın yanında Allah’a şükür de edeceğiz” şeklinde konuştu.
Teşkilat ziyareti sonrası Kasaba’da çarşıya çıkan Baybatur, hemşehrilerinden yoğun ilgi ve sevgi gördü. Esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla sıcak sohbetler eden Baybatur, sandıkta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ederek, “Büyük ve güçlü Türkiye idealine sahip çıkan aziz milletimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Teşekkür ziyaretlerinin Salihli ayağını AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen’le birlikte gerçekleştiren Baybatur, burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Haber Merkezi

Siyaset

27 Haziran 2018 Çarşamba, 19:39:58 | 121 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

MUHALEFETTEN ‘ETİK OLMAYAN' SATIŞ İZNİ
SIYASET
Manisa Büyükşehir Meclisi Temmuz ayı 2. oturumunda AK Parti grubunun şartlı olarak verdiği satış izni tartışmalara yol açtı
16.7.2018

37

TARİHİ MEZARLIĞA ATILAN KİTAPLAR TEPKİ ÇEKTİ
GÜNDEM
Manisa'nın Kırkağaç ilçesindeki Bakır Mahallesi'nde bulunan mahalle mezarlığında, tarihi kabirlerin üzerine birçoğu içinde duaların bulunduğu dini kitapların atılması vatandaşların tepkisine yol açtı.
16.7.2018

54

TOKİ, SEVİNÇTEN AĞLATTI
GÜNDEM
Manisa'da hayata geçirilen 1503 konut için kura çekimleri başladı. Noter huzurunda çekilen kuralarda isimlerini duyan ve ev sahibi olma hayali kuranlar, gözyaşlarına boğuldu.
16.7.2018

78

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks