20 Ağustos 2018 Pazartesi - 07:37:07

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR'İN ÇEVRECİ PROJESİNE ZEKA'DAN 1 MİLYON 5 BİN 995 LİRA HİBE

Siyaset

19 Temmuz 2018 Perşembe, 20:34:36 | 163 Okunma
Proje kapsamında 1 milyon 5 bin 995 lira hibe desteği alacak olan Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Zafer Kalkınma Ajansı arasında sözleşme Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç'in katılımıyla imzalandı.

ZAFER Kalkınma Ajansı Sürdürülebilir Çevre Altyapı Mali Destek Programı (SÜÇEP) kapsamında ‘Çevreye Duyarlı Belediye’ konulu proje ile 2016 yılında açılan hibe programında hibe desteği alan Manisa Büyükşehir Belediyesi ikinci kez çevre konusunda Zafer Kalkınma Ajansı projesinde başarılı oldu. Çevre ve Enerji Altyapı Mali Destek Programına (ÇEDEP) ‘Sürdürülebilir Temiz Bir Çevre İçin Geri Kazanıyoruz’ projesi ile başvuru yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2018 yılında açmış olduğu bu programda hibe desteği almaya hak kazandı. Sürdürülebilir Temiz Bir Çevre İçin Geri Kazanıyoruz projesi için Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Zafer Kalkınma Ajansı arasında sözleşme imzalandı. İmza töreninde Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ertuğrul Yıldırım ile Çevre Mühendisi Bükre Koç Bulut yer aldı.
TR33 BÖLGESİNDE BEŞİNCİ, MANİSA’DA İKİNCİ
TR33 Bölgesi kapsamında Afyon, Kütahya, Manisa ve Uşak illeri arasında 61 projenin başvuru yaptığı ve 41 projenin başarılı sayıldığı programda, 41 projenin 19’u asil, 21’i ise yedek proje olarak belirlendi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı proje ise TR33 Bölgesi’nde 83,5 puanla beşinci asil sırada, Manisa genelinde ise ikinci sırada hibe almaya hak kazandı. ‘Sürdürülebilir Temiz Bir Çevre İçin Geri Kazanıyoruz’ projesinin bütçesi toplam 3 milyon 463 bin 485 lira olurken, bu tutarın 1 milyon 5 bin 995 lirası Zafer Kalkınma Ajansından alınan hibe desteği ile karşılanacak. Basın servisiSiyaset

19 Temmuz 2018 Perşembe, 20:34:36 | 163 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

KIRKAĞAÇ'TA KAVUN HASADI BAŞLADI
GÜNDEM
Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde coğrafi işaretleme alan ve patentli olarak yetiştirilen Kırkağaç kavununda hasat başladı
19.8.2018

56

İNŞAATÇILARDAN ‘STOK' İDDİASI
GÜNDEM
Manisa Girişimci İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Aslan Yılmaz, dolardaki artışı fırsat bilen bazı firmaların inşaat malzemelerini stoklayıp satmadığını belirterek, bu firmaların denetlenmesini istedi
19.8.2018

51

BAYRAMDA DA HİZMETLER SÜRECEK
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyesi, kentin çeşitli noktalarında BESOT tarafından işletmesi yapılan sosyal tesislerin Kurban Bayramı'ndaki çalışma programıyla ilgili kamuoyunu bilgilenirdi.
19.8.2018

48

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks