26 Mayıs 2019 Pazar - 02:06:16

SON DAKİKA

CENGİZ ERGÜN'E GÜVEN TAM!

Siyaset

16 Kasım 2018 Cuma, 19:10:23 | 355 Okunma
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, Cengiz Ergün'ün Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilmesine ilişkin açıklama yaptı. Öztürk, MHP'nin Manisa'da Büyükşehir'i bir kez daha alacağını vurguladı

BURHAN AKDEMİR
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, önceki gün yaptığı açıklamayla MHP’nin Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Cengiz Ergün olduğunu duyurdu. MHP Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk ise partisin in Cengiz Ergün’le birlikte Manisa’da favori olduğunu dile getirdi. Başkan Ergün’e güvenlerinin tam olduğunu kaydeden Öztürk, “Cengiz Ergün yapmış olduğu icraatlarda, çoğu kez engelleme amaçlı çıkartılan zorluklara rağmen başarılı çalışmalar gerçekleştirdi. Söz verdi ve daima sözünü tuttu. Hiçbir zorluktan yılmadı, yıkılmadı, sendelemedi, tökezlemedi.” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, Cengiz Ergün’ün Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterilmesine ilişkin açıklama yaptı. Genel Merkez kanalıyla yapılan açıklama sonucunda Manisa’nın Büyükşehir’de Cengiz Ergün’le yola devam edeceğini dile getiren Öztürk, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre; bazı belediye başkan adayları belli oldu. Manisa'mız için ise; mevcut Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ün adaylığı kesinleşti. Türkiye genelinde, MHP’li belediyelerin yapmış olduğu özverili çalışmalar tüm halkımızın malumudur.” ifadelerini kullandı.
“ENGELLEMELERE RAĞMEN TÖKEZLEMEDİ”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıklamaları doğrultusunda mevcut belediyelerin korunması ve yeni belediyeler kazanılması gerektiğine işaret eden Öztürk, “MHP olarak, mevcut belediyelerimizi korumak ve doğru strateji ile yerel seçimlerden büyük bir zaferle çıkmak için mücadelemize devam etmekteyiz. Bilindiği üzere Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün yapmış olduğu icraatlarda, çoğu kez engelleme amaçlı çıkartılan zorluklara rağmen başarılı çalışmalar gerçekleştirmiştir. Hatta iktidar imkanlarından faydalanamadığı halde, en yüksek tempoda çalışarak, Manisa’nın güçlenmesi için üretken belediyecilik anlayışıyla mücadele etmiştir. Mesela 2016'dan beri suya dahi zam yapmamıştır. Maddiyattan önce daima maneviyata ve hizmet ahlâkına önem vermiştir. O, söz verdi ve daima sözünü tuttu. Hiçbir zorluktan yılmadı, yıkılmadı, sendelemedi, tökezlemedi. Var gücüyle Manisa için ve Manisalılar için gayret sarf etti.” şeklinde konuştu.
“UMUDUMUZ BÜYÜK”
Açıklamasının devamında Cengiz Ergün’den övgüyle bahseden Öztürk, şunları dile getirdi: “Bu gayretin takdirini asla esirgemeyen Saygıdeğer Manisalı hemşerilerimize yerel seçimlerde büyük bir görev düşmektedir. Bu görev, MHP’ye olan güveni bir kez daha gösterme görevidir ki; umudumuz büyüktür. Manisa'mız sahipsiz değildir! MHP’li tüm belediyelerimiz, devletimizin ve milletimizin yanında olan herkesle barışık ve uyumludur. Yarınlarımıza ise; güvenle ve umutla bakmaktadır. Elini değil hatta gövdesini taşın altına feda edeceğinden şüphe etmediğimiz mevcut Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e, çıkmış olduğu bu kutlu yolda başarılar diliyor, vatanımız ve milletimiz için hayırlı olsun inşallah diyoruz.”

Siyaset

16 Kasım 2018 Cuma, 19:10:23 | 355 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MANİSA'YA YAŞAM TÜNELİ!
SIYASET
Manisa Valisi Ahmet Deniz, Trafik Güvenliği Bilgilendirme toplantısında önemli bilgiler verdi. Vali Deniz, ‘Yaşam Tünellerinin' Manisa'da da hayata geçeceğini ve ilk olarak Turgutlu yolundan başlanacağını söyledi
24.5.2019

317

İTFAİYE HER AN GÖREVE HAZIR
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Ergün Aksoy yaz sezonunda yangınlara karşı vatandaşları uyardı
24.5.2019

312

DERSLER DIŞARIDA İŞLENDİ
SIYASET
'Okul Dışarıda Günü' etkinlikleri kapsamında Yunusemre Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri derslerini okul çevresindeki parklarda yaptı.
24.5.2019

325

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks