17 Şubat 2019 Pazar - 04:56:12

SON DAKİKA

CHP MANİSA ‘OLAĞANÜSTÜ KURULTAY' DEDİ

Siyaset

22 Temmuz 2018 Pazar, 18:40:09 | 330 Okunma
CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Manisa'da olağanüstü kurultay için toplanan 18'de 18 imza için açıklamalarda bulundu.

EMRE HALİL ESENKAYA
CHP Manisa’da olağanüstü kurultay için toplanan imzalar tamamlandı. Toplamda seçilmiş 18 delegenin bulunduğu CHP Manisa’da tüm kurultay delegeleri olağanüstü kurultay için imza verdi. CHP Manisa’da 18 delegeye ek olarak 3 milletvekili delege bulunuyor. CHP’de milletvekilleri doğal delge olarak görev yapıyor. CHP’nin mevcut 3 milletvekilinin ise olağanüstü kurultay için imza vermediği biliniyor. Parti tabanına ve Türkiye’ye karşı sorumluluklarını yerine getirdiklerini belirten CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, olağanüstü kurultay için şimdiden hayırlı olsun dedi. Birçok CHP’li olağanüstü kurultay için gerekli imzanın toplandığını söylüyor.
CHP’de olağanüstü kurultayın toplanması için girişimler devam ediyor. Geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan imza toplama çalışmaları, birçok CHP’liye göre yeter sayıyı yakalamış durumda. CHP Manisa’da ise geçtiğimiz kongrede seçilmiş 18 kurultay delegesinin tamamı olağanüstü kurultay için imza verdi. CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, partideki olağanüstü kurultay çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.
“TABANIN SESİNİ DİNLEDİK”
Olağanüstü kurultay için imza toplamalarının CHP Tüzüğü’nde yeri olduğunu ve demokratik hakları olduğunu belirten Başkan Balaban: “CHP Manisa Örgütü tabanının sesini dinleyerek hareket etti. Kurultay delegelerimizin yüzde 100’ü olağanüstü kurultay için imza verdi. Tüm kurultay delegelerimize çok teşekkür ediyorum. Bütün çabamız ülkemizin ve partimizin daha iyi konumda olması adınadır” diye konuştu.
“ÜLKEMİZE VE PARTİMİZE OLAN SORUMLUĞUMUZU YERİNE GETİRDİK”
Başkan Balaban, sadece parti tabanından değil, Türk halkının da CHP’de değişim istediğini söyledi. Seçim sonuçlarının değişimi işaret ettiğini düşünen Başkan Balaban: “CHP Manisa birlik ve beraberlik içinde hareket etti. Kurultay delegeleri olarak ülkemize ve partimize olan sorumluluğumuzu yerine getirdik. Değişimden ve yenilikten yana olduğumuzu buradan bir kez daha tekrarlıyorum. Ülkemiz ve partimiz için hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı.

Siyaset

22 Temmuz 2018 Pazar, 18:40:09 | 330 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

SELMAN ALKIŞ İSTİFA ETTİ!
GÜNDEM
AK Parti'de teşkilatlardan sorumlu il başkan yardımcısı olarak görev yapan Selman Alkış, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada partisinden ve görevlerinden istifa ettiğini duyurdu
15.2.2019

189

CUMHUR İTTİFAKI'NIN BAŞKANLARI BULUŞTU
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Cengiz Ergün, Yunusemre Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Yunusemre Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Çerçi'yi makamında ağırladı
15.2.2019

125

KULA'YI AYAĞA KALDIRACAK İSTİHDAMA DESTEK
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, bin 750 kişilik istihdamla Kula'yı ayağa kaldıracak tekstil fabrikasını ve üretim sahasında incelemelerde bulundu.
15.2.2019

123

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks