20 Ağustos 2018 Pazartesi - 07:36:25

SON DAKİKA

CHP MANİSA ‘OLAĞANÜSTÜ KURULTAY' DEDİ

Siyaset

22 Temmuz 2018 Pazar, 18:40:09 | 165 Okunma
CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Manisa'da olağanüstü kurultay için toplanan 18'de 18 imza için açıklamalarda bulundu.

EMRE HALİL ESENKAYA
CHP Manisa’da olağanüstü kurultay için toplanan imzalar tamamlandı. Toplamda seçilmiş 18 delegenin bulunduğu CHP Manisa’da tüm kurultay delegeleri olağanüstü kurultay için imza verdi. CHP Manisa’da 18 delegeye ek olarak 3 milletvekili delege bulunuyor. CHP’de milletvekilleri doğal delge olarak görev yapıyor. CHP’nin mevcut 3 milletvekilinin ise olağanüstü kurultay için imza vermediği biliniyor. Parti tabanına ve Türkiye’ye karşı sorumluluklarını yerine getirdiklerini belirten CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, olağanüstü kurultay için şimdiden hayırlı olsun dedi. Birçok CHP’li olağanüstü kurultay için gerekli imzanın toplandığını söylüyor.
CHP’de olağanüstü kurultayın toplanması için girişimler devam ediyor. Geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan imza toplama çalışmaları, birçok CHP’liye göre yeter sayıyı yakalamış durumda. CHP Manisa’da ise geçtiğimiz kongrede seçilmiş 18 kurultay delegesinin tamamı olağanüstü kurultay için imza verdi. CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, partideki olağanüstü kurultay çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.
“TABANIN SESİNİ DİNLEDİK”
Olağanüstü kurultay için imza toplamalarının CHP Tüzüğü’nde yeri olduğunu ve demokratik hakları olduğunu belirten Başkan Balaban: “CHP Manisa Örgütü tabanının sesini dinleyerek hareket etti. Kurultay delegelerimizin yüzde 100’ü olağanüstü kurultay için imza verdi. Tüm kurultay delegelerimize çok teşekkür ediyorum. Bütün çabamız ülkemizin ve partimizin daha iyi konumda olması adınadır” diye konuştu.
“ÜLKEMİZE VE PARTİMİZE OLAN SORUMLUĞUMUZU YERİNE GETİRDİK”
Başkan Balaban, sadece parti tabanından değil, Türk halkının da CHP’de değişim istediğini söyledi. Seçim sonuçlarının değişimi işaret ettiğini düşünen Başkan Balaban: “CHP Manisa birlik ve beraberlik içinde hareket etti. Kurultay delegeleri olarak ülkemize ve partimize olan sorumluluğumuzu yerine getirdik. Değişimden ve yenilikten yana olduğumuzu buradan bir kez daha tekrarlıyorum. Ülkemiz ve partimiz için hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı.

Siyaset

22 Temmuz 2018 Pazar, 18:40:09 | 165 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

KIRKAĞAÇ'TA KAVUN HASADI BAŞLADI
GÜNDEM
Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde coğrafi işaretleme alan ve patentli olarak yetiştirilen Kırkağaç kavununda hasat başladı
19.8.2018

56

İNŞAATÇILARDAN ‘STOK' İDDİASI
GÜNDEM
Manisa Girişimci İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Aslan Yılmaz, dolardaki artışı fırsat bilen bazı firmaların inşaat malzemelerini stoklayıp satmadığını belirterek, bu firmaların denetlenmesini istedi
19.8.2018

51

BAYRAMDA DA HİZMETLER SÜRECEK
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyesi, kentin çeşitli noktalarında BESOT tarafından işletmesi yapılan sosyal tesislerin Kurban Bayramı'ndaki çalışma programıyla ilgili kamuoyunu bilgilenirdi.
19.8.2018

48

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks