16 Eylül 2019 Pazartesi - 14:19:58

SON DAKİKA

DERSLER DIŞARIDA İŞLENDİ

Siyaset

24 Mayıs 2019 Cuma, 18:42:36 | 692 Okunma
'Okul Dışarıda Günü' etkinlikleri kapsamında Yunusemre Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri derslerini okul çevresindeki parklarda yaptı.

'Okul Dışarıda Günü' etkinlikleri kapsamında Yunusemre Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri derslerini okul çevresindeki parklarda yaptı. Öğrencilerin oldukça keyifli zaman geçirdiği etkinlikte geleneksel çocuk oyunları da oynandı. 'Okul Dışarıda Günü' etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet İlkokulu bütün sınıfları Okul Müdürü Mustafa Çalık’ın başkanlığında okul çevresinde bulunan parklarda sınıfta yapacakları dersleri yaptı.
Sınıflar parkta; sessiz atasözü bulma oyunu, kitap okuma, okuduğu kitabı anlatma, bulmaca çözme, çevremizdeki bitkileri inceleme, geleneksel çocuk oyunları oynama, resim yapma, akıl oyunu oynama, beştaş oynama, çeşitli yarışmalar, İngilizce renklerle ilgili bitkileri bulup İngilizce isimlerinin yazılması ve yağ satarım bal satarım oyunu gibi oyun ve dersleri yaparak güzel bir gün geçirdi. Günün sonunda öğrenciler etkinliğin tekrar edilmesi için öğretmenlerine istekte bulundu.
Anasınıfı öğrencileri ise okul bahçesinde etkinliklerini yaparken, velileri ile birlikte oyun oynamanın sevincini yaşadı. Anasınıfları çuval yarışı, resim yapma, yağ satarım bal satarım oyunu oynarken Okul Dışarıda Günü etkinliğine okuldaki 889 öğrenci ve 42 öğretmen katıldı. İHA

Siyaset

24 Mayıs 2019 Cuma, 18:42:36 | 692 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks