20 Temmuz 2018 Cuma - 15:24:00

SON DAKİKA

İYİ PARTİ MANİSALILARLA DERTLEŞTİ

Siyaset

7 Mart 2018 Çarşamba, 18:21:26 | 205 Okunma
İYİ Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanan ‘Anlat Hemşerim Dertleşelim' isimli proje kapsamında Türkiye'yi dolaşan otobüsün dördüncü durağı Manisa oldu

BURHAN AKDEMİR
Kuruluş sürecini tamamlayan İYİ Parti, şehir turlarıyla kendini anlatmaya devam ediyor. Bu kapsamda, ‘Anlat Hemşerim Dertleşelim’ projesi çerçevesinde İYİ Parti Genel Merkez yöneticileri Manisalılarla buluştu.
15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen etkinliğe Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, Kurucular Kurulu Üyesi Neslihan Seven, Proje Sorumlusu Hüseyin Özgür, İYİ Parti İl Başkanı Tamer Akkal ve partililer katıldı. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Akkal, “Türkiye’de dördüncüdurağı Manisa. Bizim önceliğimiz Manisa önceliğimiz Türkiye. Bugüne kadar susturulan halkımızı konuşmaya alıştırmak için böyle bir proje gerçekleştirildi. Ben bu projenin amacına ulaşacağına inanıyorum. 16 yıldır baskıyla susturulan halkımızı dinleyerek, sorunların çözüme ulaşacağını düşünüyorum” dedi.
“SUSAN TÜRKİYE KONUŞACAK”
Proje hakkında açıklamada bulunan Proje Sorumlusu Hüseyin Özgür ise, “İYİ Parti, Türkiye’de ki cesur insanların bir araya gelerek toplumun tüm kesimini kucaklayan bir siyasi harekettir. 16 yıldır iktidarın baskı ve korku rejimiyle yönettiği ülkemizde maalesef ki insanlarımız fikirlerini söyleyemez ve konuşamaz hale gelmiştir. Toplumun korkmadan konuşabilen kesimi ise hain, provokatör ve hatta gayri milli olarak ilan edilmektedir. Bizler bu durum karşısın da sizlerle dertleşebilmek ve sorunlarınızı dinleyip onlara çözüm üretebilmek için bugün burada sizlerle birlikteyiz. Hedefimiz susan Türkiye’yi konuşturmaktır” dedi.
“SORUNLARI BERABER ÇÖZECEĞİZ”
Proje kapsamında tüm Türkiye’nin gezilerek sorunların dinleneceğini kaydeden Özgür, şunları söyledi: “Sizlerle sohbet ederken, aynı zaman da genelde ülkemizin, yerelde de Manisa’mızın, Manisalıların ortak sorunlarına hep birlikte çözüm arayacağız ve inanın bulacağız. Gelişmiş sanayisiyle ülkemizin sanayi lokomotifi konumundaki Manisa’nın, dünya çapında daha çok tanınması için buradayız. Sırtını, çeşitli endemik bitki ve hayvanlara ev sahipliği yapan Spil Dağı’na dayamış Manisa’mızı, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle koruyabilmek ve geliştirebilmek için buradayız. Bugüne kadar kirletilmesine göz yumulan Gediz Nehri’nin beslediği bereketli ovaların verimliliğinin arttırılabilmesi ve çevre bilincinin oluşturulabilmesi için buradayız. İzmir’e olan yakınlığı ve sosyal alanlarının kısıtlı olması sebebiyle, Manisa da çalışan birçok insanımızın ve Manisa CBÜ de öğrenim gören öğrencilerimizin İzmir’de ikamet etmelerinin önüne geçmek, sosyal yaşamlarını Manisa’da geçirebilmelerini sağlamak ve bu sayede Manisa ekonomisinin canlandırılması için buradayız.”
Program daha sonra gün boyunca devam etti.

Siyaset

7 Mart 2018 Çarşamba, 18:21:26 | 205 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

MANİSALILAR DENİZCİLİĞE MERAK SALDI
SIYASET
Manisa'da son dönemde artan tekne merakı, Amatör Denizci Belgesi'ne (ADB) sahip olmak isteyen kişi sayısını artırdı
19.7.2018

28

HAVALANDIRMA GÜRÜLTÜSÜ MAHALLEYİ SOKAĞA DÖKTÜ
SIYASET
Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nin yeni yapılan binasının havalandırmasından çıkan gürültüden dolayı evlerinde oturamaz hale gelen mahalleli basın açıklaması düzenledi
19.7.2018

61

BÜYÜKŞEHİR'İN ÇEVRECİ PROJESİNE  ZEKA'DAN 1 MİLYON 5 BİN 995 LİRA HİBE
SIYASET
Proje kapsamında 1 milyon 5 bin 995 lira hibe desteği alacak olan Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Zafer Kalkınma Ajansı arasında sözleşme Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç'in katılımıyla imzalandı.
19.7.2018

59

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks