24 Mart 2018 Cumartesi - 01:49:43

SON DAKİKA

İYİ PARTİ MANİSALILARLA DERTLEŞTİ

Siyaset

7 Mart 2018 Çarşamba, 18:21:26 | 97 Okunma
İYİ Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanan ‘Anlat Hemşerim Dertleşelim' isimli proje kapsamında Türkiye'yi dolaşan otobüsün dördüncü durağı Manisa oldu

BURHAN AKDEMİR
Kuruluş sürecini tamamlayan İYİ Parti, şehir turlarıyla kendini anlatmaya devam ediyor. Bu kapsamda, ‘Anlat Hemşerim Dertleşelim’ projesi çerçevesinde İYİ Parti Genel Merkez yöneticileri Manisalılarla buluştu.
15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen etkinliğe Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, Kurucular Kurulu Üyesi Neslihan Seven, Proje Sorumlusu Hüseyin Özgür, İYİ Parti İl Başkanı Tamer Akkal ve partililer katıldı. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Akkal, “Türkiye’de dördüncüdurağı Manisa. Bizim önceliğimiz Manisa önceliğimiz Türkiye. Bugüne kadar susturulan halkımızı konuşmaya alıştırmak için böyle bir proje gerçekleştirildi. Ben bu projenin amacına ulaşacağına inanıyorum. 16 yıldır baskıyla susturulan halkımızı dinleyerek, sorunların çözüme ulaşacağını düşünüyorum” dedi.
“SUSAN TÜRKİYE KONUŞACAK”
Proje hakkında açıklamada bulunan Proje Sorumlusu Hüseyin Özgür ise, “İYİ Parti, Türkiye’de ki cesur insanların bir araya gelerek toplumun tüm kesimini kucaklayan bir siyasi harekettir. 16 yıldır iktidarın baskı ve korku rejimiyle yönettiği ülkemizde maalesef ki insanlarımız fikirlerini söyleyemez ve konuşamaz hale gelmiştir. Toplumun korkmadan konuşabilen kesimi ise hain, provokatör ve hatta gayri milli olarak ilan edilmektedir. Bizler bu durum karşısın da sizlerle dertleşebilmek ve sorunlarınızı dinleyip onlara çözüm üretebilmek için bugün burada sizlerle birlikteyiz. Hedefimiz susan Türkiye’yi konuşturmaktır” dedi.
“SORUNLARI BERABER ÇÖZECEĞİZ”
Proje kapsamında tüm Türkiye’nin gezilerek sorunların dinleneceğini kaydeden Özgür, şunları söyledi: “Sizlerle sohbet ederken, aynı zaman da genelde ülkemizin, yerelde de Manisa’mızın, Manisalıların ortak sorunlarına hep birlikte çözüm arayacağız ve inanın bulacağız. Gelişmiş sanayisiyle ülkemizin sanayi lokomotifi konumundaki Manisa’nın, dünya çapında daha çok tanınması için buradayız. Sırtını, çeşitli endemik bitki ve hayvanlara ev sahipliği yapan Spil Dağı’na dayamış Manisa’mızı, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle koruyabilmek ve geliştirebilmek için buradayız. Bugüne kadar kirletilmesine göz yumulan Gediz Nehri’nin beslediği bereketli ovaların verimliliğinin arttırılabilmesi ve çevre bilincinin oluşturulabilmesi için buradayız. İzmir’e olan yakınlığı ve sosyal alanlarının kısıtlı olması sebebiyle, Manisa da çalışan birçok insanımızın ve Manisa CBÜ de öğrenim gören öğrencilerimizin İzmir’de ikamet etmelerinin önüne geçmek, sosyal yaşamlarını Manisa’da geçirebilmelerini sağlamak ve bu sayede Manisa ekonomisinin canlandırılması için buradayız.”
Program daha sonra gün boyunca devam etti.

Siyaset

7 Mart 2018 Çarşamba, 18:21:26 | 97 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

CHP'Lİ BİÇER'DEN İDDİA "SAĞLIK MUHAFAZAKARLAŞIYOR"
SIYASET
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, AK Parti döneminde alternatif tıbbın hızla yayıldığını öne sürdü
23.3.2018

24

İYİ PARTİ'DEN FETHULLAH GÜLEN'İN KİTABI İDDİASI
SIYASET
Manisa'da, İYİ Parti Şehzadeler ilçe yöneticileri, kandil programı için gittikleri camide, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in 'Sonsuz Nur' isimli kitabını bulduklarını söyledi.
23.3.2018

19

PLANETARYUM VE BİLİM EVİ, 6 YILLIK BEKLEYİŞİN ARDINDAN AÇILDI
SIYASET
Manisa'da "251 Bin Dev Öğrenci" projesi kapsamında yapımına 2012 yılında başlanılan Planetaryum ve Bilim Evi, 6 yıl sonra tamamlanarak açıldı
23.3.2018

24

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks