17 Aralık 2018 Pazartesi - 12:41:05

SON DAKİKA

KADINLAR GÜNÜ İÇİN ANLAMLI ETKİNLİK

Siyaset

7 Mart 2018 Çarşamba, 17:37:22 | 350 Okunma
Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolaysıyla bir program düzenledi

BURHAN AKDEMİR
Manisa’da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri bir gün önceden başladı. Bin 500 üyesinden 300’ü kadın olan Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Giritligil Otel’de kahvaltı organizasyonu düzenledi.
Düzenlenen etkinlikte konuşan Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, emek ve hayat mücadelesinin en değerli emekçi kadınlarını saygıyla selamladı. Akyüz, “Peygamber Efendimizin cennet anaların ayakları altındadır sözünün muhatabı olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü canı gönülden kutlarım. Dünyanın yarısını siz kadınlar oluşturur, diğer yarısını da yine kadınlar yetiştirir. Yaşamın en güzel rengidir kadın, hatta tüm renkleridir. O renkleri soldurmamak gerek. Bir erkeğin ruhuna can katandır kadın. Canını yakmamak, ömrüne ömür katmak gerek. Sadece ana değildir kadın, anaya duyduğun kadar saygı duyman gerek. Rabbimin erkeğe emanetidir kadın, o değerli emanete ihanet etmemek gerek. Ne sözler yeterli gelir kadını anlatmaya, ne süslü cümleler yazmak. Satırların yetmezliğidir kadın. Önce insan olduğunu kabul etmek gerek. Kendin için hak saydığın her şey, kadının da hakkıdır. Unutmamak gerek. Sadece bir özel günü ona adamaktan çok, tüm günleri onlara mutlu kılmak gerek. Uzun lafın kısası insanca yaşamak ve yaşatmak, gerek” diye konuştu.
Düzenlenen programda oda üyesi olan Miss Diamond Güzellik Mağazası sahibi Remziye-Hilmi Özyılmaz çifti öncülüğünde gelinlik çekilişi düzenlendi. Yapılan çekilişte gelinlik Seda Ok’a çıktı.

Siyaset

7 Mart 2018 Çarşamba, 17:37:22 | 350 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

PARA ALAN ŞOFÖR KARTINI OKUTMAZSA KARTI İPTAL OLACAK
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Toplu Taşıma Şube Müdürü Mustafa Çetin, toplu taşıma araç şoförlerine verdiği eğitimde önemli uyarılarda bulundu.
16.12.2018

74

ELEKTRİKLİ OTOBÜSLER OCAK AYINDA YOLLARDA
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa'ya gelen 10 adet 18 metrelik elektrikli otobüsü, park halinde bulunduğu şarj istasyonunda inceledi
16.12.2018

84

ELEKTRİKLİ OTOBÜSLER İÇİN ASFALT MESAİSİ
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediyesi, mevsim şartları el verdiği ölçüde il genelindeki yollarda yol bakım ve onarım çalışmalarına hızla devam ediyor
16.12.2018

81

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks