24 Haziran 2018 Pazar - 06:09:31

SON DAKİKA

KADINLAR GÜNÜ İÇİN ANLAMLI ETKİNLİK

Siyaset

7 Mart 2018 Çarşamba, 17:37:22 | 223 Okunma
Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolaysıyla bir program düzenledi

BURHAN AKDEMİR
Manisa’da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri bir gün önceden başladı. Bin 500 üyesinden 300’ü kadın olan Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Giritligil Otel’de kahvaltı organizasyonu düzenledi.
Düzenlenen etkinlikte konuşan Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, emek ve hayat mücadelesinin en değerli emekçi kadınlarını saygıyla selamladı. Akyüz, “Peygamber Efendimizin cennet anaların ayakları altındadır sözünün muhatabı olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü canı gönülden kutlarım. Dünyanın yarısını siz kadınlar oluşturur, diğer yarısını da yine kadınlar yetiştirir. Yaşamın en güzel rengidir kadın, hatta tüm renkleridir. O renkleri soldurmamak gerek. Bir erkeğin ruhuna can katandır kadın. Canını yakmamak, ömrüne ömür katmak gerek. Sadece ana değildir kadın, anaya duyduğun kadar saygı duyman gerek. Rabbimin erkeğe emanetidir kadın, o değerli emanete ihanet etmemek gerek. Ne sözler yeterli gelir kadını anlatmaya, ne süslü cümleler yazmak. Satırların yetmezliğidir kadın. Önce insan olduğunu kabul etmek gerek. Kendin için hak saydığın her şey, kadının da hakkıdır. Unutmamak gerek. Sadece bir özel günü ona adamaktan çok, tüm günleri onlara mutlu kılmak gerek. Uzun lafın kısası insanca yaşamak ve yaşatmak, gerek” diye konuştu.
Düzenlenen programda oda üyesi olan Miss Diamond Güzellik Mağazası sahibi Remziye-Hilmi Özyılmaz çifti öncülüğünde gelinlik çekilişi düzenlendi. Yapılan çekilişte gelinlik Seda Ok’a çıktı.

Siyaset

7 Mart 2018 Çarşamba, 17:37:22 | 223 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
SIYASET
Yarın yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle Manisa'da alınan tedbirler Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer başkanlığında yapılan Seçim Güvenliği Toplantısında gözden geçirildi.
22.6.2018

52

SANDIĞA GİDİYORUZ
SIYASET
Türkiye ilklerin seçimine hazır… Yeni sistem ve yeni ittifaklar bu seçimde ilk kez uygulanacak…
22.6.2018

53

BAŞKAN ERGÜN FİNALİ MERKEZ'DE YAPTI
SIYASET
İlçe ziyaretlerini sonlandıran Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MHP'li adaylar, haftanın son mesai gününde Merkez'de seçim çalışması gerçekleştirdi
22.6.2018

58

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks