24 Mart 2018 Cumartesi - 01:37:02

SON DAKİKA

KADINLAR GÜNÜ İÇİN ANLAMLI ETKİNLİK

Siyaset

7 Mart 2018 Çarşamba, 17:37:22 | 127 Okunma
Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolaysıyla bir program düzenledi

BURHAN AKDEMİR
Manisa’da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri bir gün önceden başladı. Bin 500 üyesinden 300’ü kadın olan Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Giritligil Otel’de kahvaltı organizasyonu düzenledi.
Düzenlenen etkinlikte konuşan Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, emek ve hayat mücadelesinin en değerli emekçi kadınlarını saygıyla selamladı. Akyüz, “Peygamber Efendimizin cennet anaların ayakları altındadır sözünün muhatabı olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü canı gönülden kutlarım. Dünyanın yarısını siz kadınlar oluşturur, diğer yarısını da yine kadınlar yetiştirir. Yaşamın en güzel rengidir kadın, hatta tüm renkleridir. O renkleri soldurmamak gerek. Bir erkeğin ruhuna can katandır kadın. Canını yakmamak, ömrüne ömür katmak gerek. Sadece ana değildir kadın, anaya duyduğun kadar saygı duyman gerek. Rabbimin erkeğe emanetidir kadın, o değerli emanete ihanet etmemek gerek. Ne sözler yeterli gelir kadını anlatmaya, ne süslü cümleler yazmak. Satırların yetmezliğidir kadın. Önce insan olduğunu kabul etmek gerek. Kendin için hak saydığın her şey, kadının da hakkıdır. Unutmamak gerek. Sadece bir özel günü ona adamaktan çok, tüm günleri onlara mutlu kılmak gerek. Uzun lafın kısası insanca yaşamak ve yaşatmak, gerek” diye konuştu.
Düzenlenen programda oda üyesi olan Miss Diamond Güzellik Mağazası sahibi Remziye-Hilmi Özyılmaz çifti öncülüğünde gelinlik çekilişi düzenlendi. Yapılan çekilişte gelinlik Seda Ok’a çıktı.

Siyaset

7 Mart 2018 Çarşamba, 17:37:22 | 127 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

CHP'Lİ BİÇER'DEN İDDİA "SAĞLIK MUHAFAZAKARLAŞIYOR"
SIYASET
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, AK Parti döneminde alternatif tıbbın hızla yayıldığını öne sürdü
23.3.2018

24

İYİ PARTİ'DEN FETHULLAH GÜLEN'İN KİTABI İDDİASI
SIYASET
Manisa'da, İYİ Parti Şehzadeler ilçe yöneticileri, kandil programı için gittikleri camide, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in 'Sonsuz Nur' isimli kitabını bulduklarını söyledi.
23.3.2018

19

PLANETARYUM VE BİLİM EVİ, 6 YILLIK BEKLEYİŞİN ARDINDAN AÇILDI
SIYASET
Manisa'da "251 Bin Dev Öğrenci" projesi kapsamında yapımına 2012 yılında başlanılan Planetaryum ve Bilim Evi, 6 yıl sonra tamamlanarak açıldı
23.3.2018

23

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks