19 Ağustos 2018 Pazar - 19:58:08

SON DAKİKA

KİRLİ ÇAMAŞIRLAR ORTALIĞA DÖKÜLÜYOR

Siyaset

6 Ekim 2015 Salı, 11:07:59 | 847 Okunma
CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, hakkında yapılan açıklamalara karşı sert konuştu.
Özel, "Bir cevap verecek olsam, sadece siyasi hayatları değil sosyal hayatları biter, mahallelerinde insanların yüzüne bakacak durumları kalmaz" dedi
Kirli Çamaşırlar Ortalığa Dökülüyor
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İl binasında yaptığı basın açıklamasında, geçtiğimiz günlerde CHP Manisa İl Yönetiminden düşen üyelerin kendisi hakkında yaptığı açıklamaları değerlendirdi. Özel, "Bir cevap verecek olsam, sadece siyasi hayatları değil sosyal hayatlarının da mahalledeki vatandaşların da yüzüne bakacak durumları kalmaz" diye konuşurken, CHP Manisa İl Teşkilatı, Özel'e desteğini alkışlarla gösterdi.
EREN EKİNCİ
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Manisa İl yönetiminde yer almayan isimlerin kendisi hakkında söyledikleriyle ilgili "Bir cevap verecek olsam, sadece siyasi hayatları değil sosyal hayatlarının da mahalledeki vatandaşların da yüzüne bakacak durumları kalmaz" dedi. İl binasında partililerle birlikte basın açıklaması yapan Özel'e il ve ilçe başkanları da destek verdi.
"DOĞRULARI PAYLAŞMAK İÇİN BURDAYIZ"
Kendisi hakkında 41 partilinin açıklama yaptığını aktaran Özel, "Seçim çalışmaları için Kula'nın Encekler Mahallesi'ndeyken Manisa il binamızda bir basın açıklaması oldu. Haklı olarak basın mensupları görevlerini yaptılar. O basın toplantısı da kamuoyuna CHP'nin aleyhine bir görüntü yansıtılmasına neden oldu. CHP'de bir karışıklık, bir huzursuzluk var gibi görüldü. Bunu düzeltmek ve doğruları paylaşmak için buradayız" diye konuştu.
"İDDİALARIN YÜZDE 10'U DOĞRUYSA PARTİMDEN VAZGEÇERİM"
Özel, önceki haftalarda Turgutlu ilçe teşkilatında kaba kuvvete başvuran ve haklarında Kemal Kılıçdaroğlu'nun talebi ile kesin ihraç talebi bulunan birkaç kişi dışında 42 kişi arasında bulunan diğer partililerin demokratik tepkisine saygılı olduğunu kaydetti. Yaşanan tartışmaların partiye zarar verdiğine dikkati çeken Özel, "Siyaseten gerçekten ayıplıdır, siyaseten gerçekten yanlıştır ve bizlere haksızlıktır. 3 kuşaktır CHP'li olan ve bu partiye emek veren insanların benim üstümde emek verdiğine inanan, partide gençleri ve kadınları önemseyen bir milletvekili olarak ‘Örgütü dizayn etme, örgüt iradesini hiçe sayma' gibi hakkımdaki iddiaların yüzde 10'u doğruysa partimin ve devletin bana sunduğu tüm olanaklardan vazgeçmeye razıyım. Ama tamamı haksızlıktır ve gerçek dışıdır" şeklinde konuştu.

Siyaset

6 Ekim 2015 Salı, 11:07:59 | 847 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

KIRKAĞAÇ'TA KAVUN HASADI BAŞLADI
GÜNDEM
Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde coğrafi işaretleme alan ve patentli olarak yetiştirilen Kırkağaç kavununda hasat başladı
19.8.2018

13

İNŞAATÇILARDAN ‘STOK' İDDİASI
GÜNDEM
Manisa Girişimci İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Aslan Yılmaz, dolardaki artışı fırsat bilen bazı firmaların inşaat malzemelerini stoklayıp satmadığını belirterek, bu firmaların denetlenmesini istedi
19.8.2018

14

BAYRAMDA DA HİZMETLER SÜRECEK
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyesi, kentin çeşitli noktalarında BESOT tarafından işletmesi yapılan sosyal tesislerin Kurban Bayramı'ndaki çalışma programıyla ilgili kamuoyunu bilgilenirdi.
19.8.2018

14

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks