19 Ekim 2018 Cuma - 14:06:05

SON DAKİKA

MASKİ, İLÇELERDEN GELEN TALEPLERİ DİNLEDİ

Siyaset

6 Mart 2018 Salı, 20:54:56 | 412 Okunma
MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından il genelindeki hizmet ve çalışmaların değerlendirildiği aylık ilçe şefleri toplantısı, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun başkanlığında gerçekleşti.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, MASKİ’nin 17 ilçede yürüttüğü faaliyetlerin masaya yatırıldığı aylık ilçe şefleri toplantısına başkanlık etti. Toplantıya MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Hayri Okkalı, Abone İşleri Daire Başkanı Ali Öztozlu, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı İbrahim Perkmen, Kanalizasyon Daire Başkanı Hasan Patel, şube müdürleri ve 15 ilçede görevli şefler katıldı. Hizmetlerin vatandaşa daha hızlı ve kaliteli şekilde ulaştırılmasını sağlamak için gerekli talimatları veren Genel Müdür Coşkun, ilçelerden iletilen talepleri de dinledi.
“HEDEFİMİZ HEP DAHA İYİSİ”
Hedeflerinin her zaman daha iyiye ulaşmak olduğunun altını çizen MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, “MASKİ olarak hedefimiz, su arızasına müdahaleden büyük altyapı projelerine kadar hep bir adım daha ötede olmaktır. Hizmet kalitemizin sürekli olarak iyileştirilmesi adına ilimiz genelinde birçok çalışma yürütüyoruz. Faaliyetlerimizin kesintisiz şekilde devamı ve bu süreçlerde aksaklıklar yaşanmaması adına güçlü bir şekilde koordine oluyoruz. Yıllardır altyapı anlamında türlü sıkıntılar çeken hemşerilerimizin yüzlerinde bir tebessüme sebep olmak için de bu tempomuzu düşürmeden hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Siyaset

6 Mart 2018 Salı, 20:54:56 | 412 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

KAPTAN ATTI, TRİBÜNLER AYAĞA KALKTI
SPOR
Mutlak galibiyet parolasıyla çıktığı Şanlıurfaspor'u 3-0 farklı mağlup etmeyi başaran Manisa Büyükşehir Belediyespor'da Kaptan Ufukhan Bayraktar'ın 16. dakikada attığı muhteşem gol tribünleri ayağa kaldırdı.
18.10.2018

92

MANİSA'DA TARİHİ BİNA GÜN YÜZÜNE ÇIKTI
SIYASET
Şehzadeler Belediyesi tarafından, Akıncılar Mahallesinde yapılan Çocuk Kültür Sanat Merkezi çalışmaları kapsamında tarihi bina eski ihtişamına kavuştu
18.10.2018

87

MHP'Lİ AKÇAY'DAN GİZLİ TANIK ELEŞTİRİSİ
SIYASET
MHP Grup Başkanvekili Erkan AKÇAY TBMM'de yaptığı konuşmada mahkemelerdeki gizli tanık uygulamasını eleştirdi. Akçay "Hukuku gizli tanık tasallutundan mutlaka kurtarmalıyız" dedi
18.10.2018

78

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks