26 Mayıs 2018 Cumartesi - 16:37:01

SON DAKİKA

MHP'DEN İYİ PARTİ'YE SERT TEPKİ

Siyaset

8 Mayıs 2018 Salı, 19:16:19 | 442 Okunma
İstanbul'da İYİ Parti standına yapılan saldırı, Manisa'da da iki partinin gerilmesine neden oldu. İYİ Partililerin sosyal medyadan yazdıklarına MHP Şehzadeler İlçe Teşkilatı yanıt verdi

İstanbul Bağcılar’da geçtiğimiz günlerde İYİ Parti’nin standına saldırı yapıldı. İYİ Parti kanadından saldırının MHP’liler tarafından yapıldığı iddia edilirken gerek açıklamalarda, gerek sosyal medyada MHP’ye tepki gösterildi.
Manisalı İYİ Partililer de bu tepkilere katılınca MHP kanadından cevap gecikmedi. MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada İYİ Parti’yle ilgili sert ifadeler kullandı. Özten, “Yola çıktıkları gün itibari ile mağdur edebiyatı ile popüler olma yolunda çaba sarf eden İP’lilerin yeni gündemi Bağcılar’da yaşanan yaralamalı adli vaka üzerinden devam etmektedir. Her türlü mesnetsiz iftirayı marifet sayan İP camiası yine ülkücü hareketi hedef göstererek kamuoyunu yanıltma çabasındadır. İstanbul’da “Biz bu filmi daha önce gördük.” dedirten bildik senaryolar sahneye konmuş ve oynanmaya başlanmıştır. Türkiye’nin birlik ve bütünlüğü, milletimizin bekası için yarım asırdır toplumsal bir güç odağı, siyasi ağırlık merkezi işlevi gören Milliyetçi-Ülkücü Hareket ve onun politikadaki mümessili MHP; erken seçimler arifesinde saldırıların odağına oturtulmaya çalışılmaktadır.” dedi.
“İPİ GÖĞÜSLEYEMEYECEKLERİNİ ANLAYANLAR…”
İYİ Parti’nin seçimde başarı elde edemeyeceğini anlayınca çamur atma politikası izlediğini savunan Özten, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “İpi göğüsleyemeyecekleri şimdiden belli olanlar, kazanamayacaklarını anladıkları yarışta rakiplerine daha başından çamur atmaya başlamışlardır. İstanbul’da sahnelenen çirkin tahriki fırsat bilerek her türlü edepsizliği sergileyenler, şeref ve haysiyet yoksunudur. Sosyal medya kanalıyla haysiyet cellatlığına soyunan, fitne üreten, partimiz ve dava arkadaşlarımızla ilgili dedikodu servis eden kirli çevrelerin, nefsine yenik düşmüş ahlaksız kişilerin emel ve eylemlerine ihtimam ve itibar edilmeyecektir.” Haber Merkezi

Siyaset

8 Mayıs 2018 Salı, 19:16:19 | 442 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

ALAŞEHİR VE SARIGÖL'DE ÜZÜM BAĞLARINI DOLU VURDU
GÜNDEM
Manisa'nın Sarıgöl ve Alaşehir ilçelerinde gece saatlerinde başlayan dolu, üzüm bağlarında önemli zarara neden oldu.
25.5.2018

132

KADINLAR KONSEYİ'NDEN 300 YARDIM KOLİSİ
GÜNDEM
TÜRK Kadınlar Konseyi Manisa Şubesi, ramazan ayı sebebiyle 300 ihtiyaç sahibi aileye ramazan yardım paketi dağıttı.
25.5.2018

73

HALI DOKUMANIN BİR FAYDASI DAHA ÇIKTI
GÜNDEM
Manisa'nın Salihli ilçesinde, zihinsel ve bedensel engellilerin gelişimlerine katkı sağlanması amacıyla 'Dokumada ben de varım' projesi hayata geçirildi.
25.5.2018

60

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks