22 Nisan 2019 Pazartesi - 05:11:30

SON DAKİKA

ÖZDAĞ'DAN GAZİ AKTAŞ'A AKÜLÜ ARAÇ DESTEĞİ

Siyaset

17 Ağustos 2018 Cuma, 20:49:35 | 410 Okunma
Manisa Şube Başkanı Doç. Dr. Selçuk Özdağ geçtiğimiz günlerde Hakkari'de mayının patlaması sonucu yaralanan Gazi Sözleşmeli Er Ergün Aktaş'a akülü araç desteğinde bulundu.

AK Parti 24.25.26 Dönem Manisa Milletvekili ve Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Manisa Şube Başkanı Doç. Dr. Selçuk Özdağ geçtiğimiz günlerde Hakkari'de mayının patlaması sonucu yaralanan Gazi Sözleşmeli Er Ergün Aktaş'a akülü araç desteğinde bulundu. Milliyetçi duruşu, ülkenin bölünmez bütünlüğü ve devletin bakası konusunda dik ve tavizsiz duruşuyla takdir toplayan AK Parti 24.25.26 Dönem Manisa Milletvekili ve Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Manisa Şube Başkanı Doç. Dr. Selçuk Özdağ Hakkari'de geçtiğimiz günlerde mayın patlaması sonucu yaralanan Gazi Sözleşmeli Er Ergün Aktaş'ın akülü araç ihtiyacını çözüme kavuşturarak hassasiyetini bir kez daha ortaya koydu. Kutsal vatan topraklarının bölünmez bütünlüğünü korumak ve uluslararası barış ve güvenliğe katkıda bulunmak için üstün bir cesaret ve feragat göstererek hayatlarını ortaya koyan ve gazilik onuruna erişen kahraman vatan evlatlarının her daim yanlarında olduğunu kaydeden Özdağ, “Hakkari'de mayın patlaması sonucu yaralanan Gazimizin akülü araca ihtiyacı olduğu bilgisi tarafıma gelir gelmez konuyla ilgili danışmanlarıma talimat vererek gerekenin hemen yapılması için talimat verdim. Hac vazifesinde bulunmamdan dolayı Gazimiz Ergün Aktaş'a akülü aracı danışmanlarım tarafından teslim edildi. Kutsal topraklardan döner dönmez de ilk fırsatta Gazimizi ve ailesini ziyaret edeceğiz. Milletvekilliğim boyunca yaptığımız çalışmalar sonucunda kanunlaştırdığımız yasalarla Gazi ve Şehit yakınlarının özlük haklarında çok önemli iyileştirmeler yapıldı. Bunları daha tam olarak yeterli görmüyor daha da iyi hale getirme yolunda gayretli çalışmalarımızı devam ettiriyoruz" dedi.
“Bizler, aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde tarih sahnesinde millet olarak varlığımızı sürdürüyor ve bu vatan toprakları üzerinde onlardan aldığımız güç ve ilhamla, birlik ve bütünlük içinde hayatlarımızı idame ettiriyoruz” diyen Özdağ sözlerine şöyle devam etti, “Şehit ve Gazilerimize ne kadar dua etsek, ne kadar minnet ve şükran duysak azdır. Bu minnet ve şükran duyguları içinde, bugün de, aynı azim ve kararlılıkla milletimizin huzur ve güvenliği için canlarını ortaya koyan güvenlik güçlerimizi; bu uğurda gazi olmuş, şehitlik mertebesine erişmiş kahramanlarımızı saygıyla anıyorum.”
Akademisyen ve siyasetçi Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ın Hakkari'de meydana gelen mayın patlamasının olduğu andan bugüne kadar yanlarında bulunduğunu belirten Gazi Sözleşmeli Er Ergün Aktaş, “Milletvekilimiz bize ilk günden bugüne bir devlet adamı olarak sosyal devletin şefkatini ve gücünü gösterdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun” diye konuştu. Haber Merkezi

Siyaset

17 Ağustos 2018 Cuma, 20:49:35 | 410 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

EGEİD'İN HEDEFİ İHRACATI ARTIRMAK
GÜNDEM
Ege İhracatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ayberk Aloğlu, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i ziyaret etti.
21.4.2019

48

BÜYÜKŞEHİR FETHİYE'YE TAKILDI 1-2
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyespor, TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta 32'inci hafta mücadelesinde Mümin Özkasap Stadı'nda karşılaştığı Fethiyespor'a 2-1 mağlup oldu.
21.4.2019

37

MANİSA'DA 'KİTAP KAFE' AÇILDI
GÜNDEM
Manisa Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından hazırlanan ve Gençlik ve Spor Bakanlığından 90 bin TL hibe kazanan 'Şehit Makbule'nin Torunları Okuyor' projesi kapsamında Manisa'da Kitap Kafe açıldı.
21.4.2019

47

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks