24 Nisan 2018 Salı - 02:01:35

SON DAKİKA

VALİ GÜVENÇER'DEN STK'LARA ZİYARET

Siyaset

5 Nisan 2018 Perşembe, 19:49:24 | 90 Okunma
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer daha önce kendisini ziyaret eden sivil toplum kuruluşlarına yaptığı iade-i ziyaretlere devam ediyor.

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer daha önce kendisini ziyaret eden sivil toplum kuruluşlarına yaptığı iade-i ziyaretlere devam ediyor. Vali Güvençer,4 Nisan 2018 tarihinde ilk olarak Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği Başkanı İsmail Önel ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Önel, Vali Güvençer’in ziyareti nedeniyle teşekkür ederek dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Dernek yönetimine sıcak karşılamaları nedeniyle teşekkür eden ve bir süre sohbet eden Vali Güvençer başarılı çalışmalar diledi.
Daha sonra Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğini ziyaret eden Vali Güvençer, Manisa Şubesi Onur Kurulu Başkanı Nükhet Tartan ve şube yönetimi ile bir süre sohbet etti. Tartan, Vali Güvençer’in yapmış olduğu ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini belirterek çalışmalarını hakkında bilgi sundu. Vali Güvençer de Manisa’da göreve başladığı günden bu yana Manisalılardan yakın ilgi gördüğünü ifade ederek birlik ve beraberlik içinde Manisalılara hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Vali Güvençer Cumhuriyet Kadınları Manisa Şube Başkanı Fatma Ayhan ve yönetimine de iade-ziyarette bulundu. Başkan Ayhan Vali Güvençer’in ziyareti nedeniyle teşekkür ederek faaliyetlerini aktardı. Vali Güvençer, Başkan Ayhan ve üyeleri ile bir süre görüşerek çalışmalarında başarılar diledi. Basın servisi

Siyaset

5 Nisan 2018 Perşembe, 19:49:24 | 90 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

BÜYÜK BAŞKAN HEDEFİ 12'DEN VURDU
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Karaköy Avcılar ve Atıcılar Derneği iş birliğiyle düzenlenen tek kurşun atışlarında atıcıların heyecanına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de ortak oldu.
23.4.2018

69

BİR AÇILDI PİR AÇILDI
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyespor'a devre arasında Kastamonu 1966 takımından transfer edilen golcü oyuncu Tayyib Kanarya 3 haftadır gösterdiği yüksek performans ile teknik ekibinin yüzünü güldürdü
23.4.2018

55

MAGİDER 23 Nisan'ı köy okulunda kutladı
GÜNDEM
Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 98. yılı çerçevesinde çocukları unutmadı.
23.4.2018

39

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks