16 Aralık 2019 Pazartesi - 07:12:24

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR'DE İLKER PÜREN DÖNEMİ

Spor

24 Haziran 2019 Pazartesi, 18:50:25 | 959 Okunma
TFF 2. Lig'de mücadele veren temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor, teknik direktör İlker Püren ile Halil Onultmak Spor Tesisleri'nde sözleşme imzaladı.

TFF 2. Lig'de mücadele veren temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor, teknik direktör İlker Püren ile Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde sözleşme imzaladı. Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan, Başkan Yardımcısı Hakan Kadayıfçılar ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü CEO’su Levent Devrim Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde hazır bulundu. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleşen imza töreninde konuşan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un yeni hocası İlker Püren, çok önemli bir kulübe geldiği için mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi.
Manisa Büyükşehir Belediyespor gibi önemli bir kulüpte daha önce yaşadıkları başarıları devam ettirme adına mücadele vereceklerini ifade eden Püren, "Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Türkiye'nin güzide kulüplerinden bir tanesi. Buranın vizyonlu ve misyonlu bir kulüp haline gelmesi için başkanlarımız çok büyük çaba sarf etmişler. Umut ediyorum ki aynı ilkeler ve prensipler doğrultusunda ben de bu kulübün bir parçası olarak bu yolda yürürken başarıya katkı sağlayacağıma eminim" diye konuştu.
PÜREN "MANİSA BBSK ÇOK VİZYONLU VE MİSYONLU BİR KULÜP"
Manisa Büyükşehir Belediyespor'un çok kaliteli bir kulüp olduğunu ifade eden Yeni teknik direktör Püren, "Kulübün içine girdiğimde çok vizyonlu ve misyonlu bir kulüp olduğunun farkına vardım. Türkiye şartlarında düzenli bir kulüp olmak çok zor. Sözünün arkasında durmak, ekonomik olarak verdiği sözleri yerine getirmek, oyuncularla, çalışanlarla, teknik ekiple bir bütün ve aile olabilmek gerçekten çok zor bir durumdur. Ancak burada kulübümüzde oluşan bu aile ortamı aidiyet duygusunu fazlasıyla geliştirmiş. Bu kulüpte görev yapıyor olmak ve teknik adam olarak göreve başlamak benim için son derece mutluluk verici. Umut ediyorum ki kulübün hedefleriyle benim hedeflerim aynı doğrultuda hareket eder. Kulübümüzün daha iyi noktalara gelmesi adına elimden gelenin fazlasını yapacağıma kulübün ve Manisa'nın hiçbir şüphesi olmasın" ifadelerini kullandı.
BAŞKAN AKTAN, “HERKES İÇİN HAYIRLI OLSUN”
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan ise imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, iyi bir teknik direktörle anlaştıklarını ifade ederek, “Uzun bir araştırmadan sonra İlker Püren hocamızla anlaştık. Bu futbol kamuoyu için sürpriz bu haber olabilir. Biz iyi, karakterli, donanımlı ve eğitimli bir hocayla anlaştık. Başarılı olacaktır. Bizim futbol anlayışımıza, kulüp anlayışımıza ve hedefimize uygun bir hoca olduğunu düşünüyoruz. Türk futboluna hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Tabii ki hedefimiz şampiyonluk. Geçen seneye göre daha iddialı olacağız. İyi transferlerimiz olacak. Herkes için hayırlı olsun" diye konuştu.

Spor

24 Haziran 2019 Pazartesi, 18:50:25 | 959 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks