13 Kasım 2019 Çarşamba - 04:41:05

SON DAKİKA

MANİSA FK'DAN GÖLMARMARASPOR'A ZİYARET

Spor

11 Ekim 2019 Cuma, 16:17:40 | 2645 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar ve altyapı teknik sorumlusu Levent Bayraktar, Gölmarmaraspor'un altyapısını ziyaret etti.

Gölmarmaraspor Kulübü Başkanı Şakir Can ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Nalbantlar ve Bayraktar, Gölmarmara’da üst düzeyde yetenekleri futbolcuların Manisa Futbol Kulübü’nün altyapısına kazandırılması noktasında fikir alışverişinde bulundular. Özcan Nalbantlar, gerçekleştirdikleri ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Gölmarmara’da üst düzeydeki yetenekli çocukların altyapımıza kazandırılması noktasında Gölmarmara Spor Kulübü Başkanı Şakir Can ve yönetim kurulu ile bir görüşme gerçekleştirdik. Yaptığımız bu görüşme sonrasında daha önce izlediğimiz Gölmarmara Spor Kulübü’nün yetenekli futbolcusu olan 2007 doğumlu Süleyman Benli’yi altyapımıza kazandırdık. Manisa ve ilçelerdeki amatör takımlarımızın altyapılarıyla istişarelerde bulunmaya devam edeceğiz. Manisa Futbol Kulübü olarak düzenleyeceğimiz turnuvalara amatör takımlarımızı da davet edeceğiz. O yaşta ki çocukların maç tecrübeleri kazanmaları ve tespit edilmesi noktasında düzenleyeceğimiz organizasyonlara Manisa ve ilçelerde mücadele veren ve altyapıya önem veren kulüplerimizi davet edeceğiz” diye konuştu.
BAŞKAN CAN’DAN MANİSA FUTBOL KULÜBÜ’NE TEŞEKKÜR
Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar ile altyapı teknik sorumlusu Levent Bayraktar’a teşekkür eden Gölmarmaraspor Başkanı Şakir Can ise yaptığı açıklamada, “Ziyaretlerinden dolayı Manisa Futbol Kulübü’ne teşekkür ediyoruz. Manisa Futbol Kulübü, Manisa’nın önemli bir değeri ve işbirliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bundan sonraki süreçte de altyapımızda forma giyen yetenekli çocuklarımızın Manisa Futbol Kulübü’nün altyapısına kazandırılması noktasında ne gerekiyorsa yapacağız” ifadelerini kullandı.

Spor

11 Ekim 2019 Cuma, 16:17:40 | 2645 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks