30 Mart 2020 Pazartesi - 10:10:28

SON DAKİKA

KOZMİK ŞİFA

DENİZ TÜRKKAN

28 Eylül 2018 Cuma | 2444 Okunma


Dikkatlerin yavaş yavaş doğuya yüzünü dönmesi ile her gün yeni bir bilgi ile karşılaşmak mümkün. Herkese hitap eden bir yol var. Önemli olan o yolu fark edebilmek. Bu yollardan bir tanesi Kozmik Şifa.

Kozmik şifa ile ilk tanıştığımda ne olduğunu çok anlamamıştım. Bir süre geçtikten sonra ise teslim olmuş halde buldum kendimi. Çünkü mantığıma da yatmıştı kalbimi de kazanmıştı.

Kozmik şifa bilgilerinin kaynağının eski Mısır, Tibet, Güney ve Kuzey Amerika olduğu söyleniyor. O zamanlarda özel insanlara uygulanan bu gizli bilgiler Rusya’ya getirilip gönüllü insanlar üzerinde uygulanmış. 2009 yılında Dr. Bagirov Uluslararası Klasik Kozmik Enerji Federasyonu’ nunu kurmuş. Bu federasyon aynı yıl Dünya Sağlık Örgütü tarafından tanınmış. Petrov tarafından yaygınlaştırılmış olan bu öğreti biyoenerji bilgi alanı olan aura üzerinde şifa, temizlik ve koruma yapıyor.

Her şeyin enerji olduğunu artık biliyoruz. Peki her şey enerji ise biz sese dokunamazken bir masaya nasıl dokunabiliyoruz? Çünkü sıkıştırılmış enerjiyi dokunarak hissedebiliyoruz. İşte organlarımızda bir enerji ve aynı zamanda dış kısmında da bir enerji alanı var. Bunu bir soğan gibi düşünürsek enerji katmanlarından oluşuyoruz. Her birinin frekansı mevcut. Yaşadığımız olaylar, hastalıklar, genetik aktarımlar bu frekansların dengesini bazen bozuyor. Bu durumda tekrar frekansın eşitlenmesi gerekiyor. Uçuk virüsünü ele alalım; moral bozukluğu, korku, sağlıksız beslenme vücudun frekansını düşürüp bu virüsün frekansına geldiğinde kişiyi hasta ediyor. Virüsler ölmüyor ancak frekansınızı yüksek tutarak virüslerden korunabilirsiniz. İşte Kozmik Şifa burada devreye giriyor. Terapistin yaptığı çalışma ile çakralar dengeliyor ve tüm organlar ile çalışılarak bütüncül bir şifa sağlanıyor. Siz sadece niyet edip kendinizi bırakıyorsunuz.

Herhangi bir hastalığın tanısı, teşhisi ve tadavisi doktorlar tarafından konulması gereken bir durum. Bu yol auramız (enerji beden) ve çakra dengemiz için önemli.

Kozmik Şifa ile ilgili çok şey yazmak da bir yerden sonra yetmiyor. Deneyimlemek gerek. En az 20 dakika en fazla 40 dakika ayakta gözümüz kapalı bir şekilde duruyoruz. Çalışmayı yapan kişi ritüelini yapıyor. Herkesin deneyimi ayrı. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor, kimi ne olduğunu anlamıyor. Ama herkesin ortak noktası bir değişimin yaşanması.

Yeni konular, yeni yollar da buluşmak üzere. Sağlıkla kalın. Hoşçakalın.

deniz.turkkan@hotmail.com

 

DENİZ TÜRKKAN

28 Eylül 2018 Cuma | 2444 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks