23 Temmuz 2018 Pazartesi - 20:41:02

SON DAKİKA

AĞALARIN ELLERİ TUTULMAZ

ERTUĞRUL AYTAÇ

12 Haziran 2018 Salı | 136 Okunma


Hafta sonu Kuşadası Davutlar Güzelçamlı’daydım. Manisalı iş adamları İsmail ve Nizamettin Etyemez kardeşlerin yaptıkları termal otelde Manisalı dostlarını ağırladılar. Ben de muhteşem termal Asayra Otel geceye katılanlar arasındaydım. Benim de yakından tanıdığım siyaset ve iş dünyasının ünlüleri ile iftarımı beraber açtım. Sahura kadar sohbet ettik. İftar ve sahurda Akdeniz mutfağının ürünleri sunuldu. Baştaniki kardeşe açık büfe tarzı düzenlerinin katilesinden dolayı teşekkür ettim. Otele Hasan Çoksöyler de geldi. Ben iftarımı Şehzadeler belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler, iş adamı Mustafa Taşkıran ve Nizamettin Etyemez ile birlikte açtık. Hayrullah Solmaz, Recep Kafes de masamıza uğradılar. Çayları beraber içtik. Hasan Çoksöyler balıkları hazırlamış. Oğlum Gökhan’a buzluğuna yerleştirdiği taze balıkları Manisa’ya dünürüm Rüştü Akçakın ile gönderdim. İsmail ve Nizamettin Etyemez’in davetlileri arasında Vali Yardımcısı Ünal Çakıcı, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, belediye başkanlığı yapan Bülent Kar, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Songüler, Bilal Demir, Üç-El Ayakkabı’nın beyni Rıfat Sarı, Alaaddin Demir, Şerif Gül, Yılmaz Öngider, Adnan Erbil, Hasan Karabulut, İbrahim Akbulut, Gökmen Gökdede, Hüseyin Tuncer tanıdığım simalardı. Nizamettin ve İsmail Etyemez kardeşler hani ağanın eli tutulmaz derler ya öyle bir ağırladı ki özel dostlarını otelinde görülmeye değerdi. Her iki kardeş konuklarıyla yakından ilgilendi. Termal otelin sağlık bölümlerini gezdirdi. Ben de otelde keyif çattım. Konuklar bir gün ağırlandı, ben cumadan salıya kadar. Bu arada Hasan Çoksöyler Güzelçamlı’da beni biraz gezdirdi. Herhalde bayram sonrası buralarda daha güzel günlerim geçecek.

Dün Manisa’ya geldim. Sabuncubeli felaket. Bayramı geçireceğim Çeşme’ye nasıl gideceğimi düşündüm. Tünelin de açılmadığını dün gelirken gördüm. Bence buradaki çalışmalar bayram süresince durdurulmalı. Yoksa Sabuncubeli’nde bayram üzeri büyük bir trafik faciasıyla karşılaşabiliriz. İktidara sesleniyorum. Tüneli bitmeden açmaya çalışıyorsunuz. Koskoca başbakan yanıltılıyor, halk yanıltılıyor. Allah bu iktidara akıl fikir versin.

ERTUĞRUL AYTAÇ

12 Haziran 2018 Salı | 136 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

ŞAMPİYON'DAN AVRUPA'DA BİR  MADALYA DAHA
SPOR
Avrupa Judo Federasyonu'nun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Avrupa Kupası 21-22 Temmuz 2018 tarihinde Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag kentinde yapıldı.
23.7.2018

14

SAFET SUSİC: "AKHİSAR ARTIK HÜCUM OYNAYACAK!"
SPOR
Avrupa Ligi'ne hazırlanan, sezonu Galatasaray'a karşı oynayacağı Süper Kupa finaliyle açacak olan Akhisar'ın yeni hocası Safet Susic, basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu.
23.7.2018

18

TÜRK SAĞLIK SEN DÜZENLEMENİN GENİŞLEMESİNİ İSTEDİ
SIYASET
Türk Sağlık Sen Manisa Şube Başkanı Ali Dağlıoğlu yıpranma payı ve emekli maaşlarındaki artışın olumlu fakat eksik düzenleme olduğunu söyledi
23.7.2018

17

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks