21 Mayıs 2019 Salı - 06:12:44

SON DAKİKA

BAŞKAN ERGÜN BAŞKENT TE

ERTUĞRUL AYTAÇ

18 Nisan 2019 Perşembe | 318 Okunma


Manisa’da ilk defa üst üste üçüncü kez Belediye Başkanı seçilerek tarihe geçen ve bir rekora imza atan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün mazbatasını aldıktan sonra ara vermeden son sürat çalışmalara başladı. Üçüncü Dönemin ilk meclis toplantısının ardından , kültür merkezinde tebrikleri kabul ettikten sonra, Büyükşehir Belediyesinde gece operasyonu ile yeni dönemde çalışacağı kadroları belirleyerek Ankara’ya Genel Merkez’e gitti. Başkan Ergün seçim sonrası ilk ziyaretini Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek Büyükşehir Belediye Başkanı sıfatıyla Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yaptı. Başkan Ergün’e ziyaretleri sırasında Büyükşehir Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya’da eşlik etti. Büyük Başkan başta Devlet Bahçeli olmak üzere Genel Başkan yardımcılarını da ziyaret ederek 23 Nisan’da başlayıp 28 Nisan’da saçım töreniyle sona erecek ve bu yıl 479’cusu kutlanacak olan Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali’ne de davet etti. Başkan Ergün Genel Merkez’de MHP Genel Başkan yardımcıları Emin Haluk Ayhan, Deniz Depboylu, Mustafa Kalaycı, Feti Yıldız ,Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Halil Öztürk ,MHP Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci ve Genel Başkan Baş Danışmanı ,Kadın Kolları Genel Koordinatörü Nevin Taşlıçay’ı ziyaret ederek Genel merkezdeki turunu tamamladı. Ben yazımı yazarken Başkan Ergün’ün Ankara’da bir, iki bakanlık ziyaretinde daha bulunacağı haberini aldım. Bunu da daha sonra sizlerle paylaşacağım. MHP’nin gözbebeği Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün MHP Genel Merkezi’nin hafta sonu Antalya’da gerçekleştireceği  seçim değerlendirme toplantısına katılacak sizin anlayacağınız başkan Ergün hafta sonu da Antalya’da mesai verecek. 

ERTUĞRUL AYTAÇ

18 Nisan 2019 Perşembe | 318 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MECLİS'TE BELEDİYELER BİRLİĞİ UZLAŞMASI
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi mayıs ayı toplantısı ikinci oturumunda, Türkiye Belediyeler Birliği'nde görev alacak isimler belirlendi
20.5.2019

167

MASKİ'NİN BÜTÇE BAŞARISI TESCİLLENDİ
SIYASET
MASKİ Genel Müdürlüğü'nün 2019 yılı I. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın ikinci birleşiminde, MASKİ'nin bütçe gerçekleşme oranları da açıklandı.
20.5.2019

162

1919 KİŞİ AYNI ANDA ATABARI OYNADI
SIYASET
Manisa'da, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Halk Oyunları Birlik Platformu tarafından düzenlenen etkinlikte 1919 kişi aynı anda Atabarı oynadı.
20.5.2019

165

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks