19 Temmuz 2018 Perşembe - 20:01:51

SON DAKİKA

BU AÇILIŞLAR BİTMEZ

ERTUĞRUL AYTAÇ

22 Kasım 2017 Çarşamba | 318 OkunmaManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yaklaşık 3 hafta önce Ankara’ya gitmiş, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi Manisa’ya davet etmişti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi, Alaşehir, Salihli ve Turgutlu belediyelerinin kazandırdığı eserlerin toplu açılışlarını yapmak üzere Sayın Bahçeli, 23 Kasım Perşembe (bugün) günü Manisa’ya geliyor. Yurtdışı programım nedeniyle toplu açılış törenlerine katılamayacak olmanın burukluğuyla yazımı kaleme alıyorum. Yapılacak olan açılışların ve temeli atılacak hizmetlerin 4 ilçeye hayırlı olmasını diliyorum.

Manisa, büyükşehir olduktan sonra kıymetli dostum Cengiz Ergün, muazzam bir planlama ve disiplinli çalışma sonucunda süreci çok iyi yönetmiş ve Manisa Büyükşehir Belediyesi yapılanmasını kısa sürede tamamlamıştı. Mali konulardaki başarılarının yanına bunu da ekleyen Başkan Cengiz Ergün, 2015 yılından bu yana aralıksız hemen her ilçede bir açılışa imza attı. Bugünkü açılış programı, bunların biraz daha üst seviyesi olsa da, yazımın başlığında belirttiğim gibi bu son olmayacak gibi görünüyor.

Cengiz Ergün başarılı bir isim. Bir proje bitmeden diğeri başlıyor. Manisa merkezindeki Öğretmenevi Kavşağı, Sümerpark, Manisa Prime, Eski Garaj Yeni Proje, elektrikli otobüs gibi projelerde yükseliyor. Öngörüm, Sayın Devlet Bahçeli’nin yakın 2018 yılı başında yeniden Manisa’ya geleceği yönünde. Manisa Büyükşehir Belediyesi çalışıyor, açılacak projeler ve temeli atılacak çalışmaların da sonu yok. Çünkü Manisa, büyüyen ve değişen bir şehir. Bunda emeği geçen Sayın Cengiz Ergün’ü ve ekibini kutlamak istiyorum. Yurt dışında olacağım için katılamayacağım ama toplu açılış törenlerinin iyi geçmesini ve ilçelerimize hayırlı olmasını yürekten temenni ediyorum.

ERTUĞRUL AYTAÇ

22 Kasım 2017 Çarşamba | 318 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

BÜYÜKŞEHİRİN EN GÜZEL YATIRIMI TAM NOT ALDI
GÜNDEM
Manisa'da binlerce öğrenci Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyespor'un ortak çalışmasıyla açtığı yaz spor okullarına akın etti.
18.7.2018

60

PATATES SOĞANDAN SONRA ZAM SIRASI DOMATESTE
GÜNDEM
MANİSA'da domates hasadına başlanırken bu yıl ürünü kökünden kurutan solgunluk hastalığı nedeniyle verim düştü, fiyatlar ise arttı.
18.7.2018

71

MANİSA'NIN PROJELERİ MASAYA YATIRILDI
GÜNDEM
Şehzadeler Kaymakamlığı Toplantı Salonu'nda yapılan il koordinasyon toplantısında Manisa'da yürütülen ve planlanan çalışmalar konuşuldu
18.7.2018

66

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks