26 Mayıs 2018 Cumartesi - 07:17:52

SON DAKİKA

ÇEŞME KAÇAMAĞI

ERTUĞRUL AYTAÇ

2 Ağustos 2017 Çarşamba | 647 Okunma
Yaz başından beri Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile sözleşmemize rağmen Çeşme programımızı gerçekleştirememiştik. Ya benim işim çıkıyordu ya da Ömer Başkanın. Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler'e " Bu program bu yaz olmayacak galiba" diye sitem ettim. Ahmet Songüler, "Sen merak etme başkan ben ayarlayacağım" dedi. Bu konuşmaların ardından Salı günü Çeşme programımız gerçekleşti. Bir nevi
Manisa'da ki kavurucu sıcaklar kurtulmak için Çeşme'ye kaçamak yaptık. Salı günü Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ve değerli dostum Nizamettin Etyemez ile atladık arabaya kaçtık Çeşme'ye. Önce güzel bir Alaçatı-Çeşme turu yaptıktan sonra Ildır'da bulunan püfür püfür esen Milletvekilli sitesi yazlığımda değerli dostlarımı misafir ettim. Kale plajında denize karşı güzel bir masa kurduk. Çeşme'ye gelen dostlarımı burada keyifle ağırlıyorum. Ülke geneli ve Manisa özelinde konuşmalar yaptık. Manisa'nın sıcağı sonrası burası hepimize iyi gelmişti. Balıklarımızı yedik saatler geçtikçe daha da neşelendik. Dediğim gibi kavurucu Manisa sıcağı sonrası Ildır'ın güzel ve serin havası bizlere iyi gelmişti.
Ömer Başkan bana; "Abi dediğin kadar varmış senin yazlık baya keyifliymiş" dedi. Ben de "Her zaman beklerim Başkanım" dedim. Dostlarla yenen yemek ömürden sayılmaz. Dostlarımla güzel bir gün geçirdim. Bu güzel günün mimarı olan Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler'e de ayrıca teşekkür ediyorum.
ÖMÜRLER GEÇİYOR
50 yıllık hayat arkadaşım değerli eşim Nermin hanımın Salı günü doğum günüydü. Bizim Ömer Başkan ile Çeşme programı olunca sözlü olarak kutlama yaptık. Ama bizim Gökhan iyi bilir bu işleri. Gelinim Gözde, torun Ertuğrul ile birlikte Nermin Hanımı almış Amcamların bulunduğu Emiralem'e götürmüş. Nermin Hanım'a ailecek doğum günü kutlaması yapmışlar. Şimdi moda bu anları sosyal medyaya atmak. Gökhan'da doğum günü kareleri sosyal medyaya atınca bende gördüm. Tüm aile hep birlikte. Ömürler geçiyor. Allah birlikteliğimizi bozmasın. Bu arada Çetin Amcam ve Bahtiyar yengem hacca gidiyorlarmış. Kutsal topraklara sağ salim gidip gelmek nasip eylesin.ERTUĞRUL AYTAÇ

2 Ağustos 2017 Çarşamba | 647 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

ALAŞEHİR VE SARIGÖL'DE ÜZÜM BAĞLARINI DOLU VURDU
GÜNDEM
Manisa'nın Sarıgöl ve Alaşehir ilçelerinde gece saatlerinde başlayan dolu, üzüm bağlarında önemli zarara neden oldu.
25.5.2018

116

KADINLAR KONSEYİ'NDEN 300 YARDIM KOLİSİ
GÜNDEM
TÜRK Kadınlar Konseyi Manisa Şubesi, ramazan ayı sebebiyle 300 ihtiyaç sahibi aileye ramazan yardım paketi dağıttı.
25.5.2018

59

HALI DOKUMANIN BİR FAYDASI DAHA ÇIKTI
GÜNDEM
Manisa'nın Salihli ilçesinde, zihinsel ve bedensel engellilerin gelişimlerine katkı sağlanması amacıyla 'Dokumada ben de varım' projesi hayata geçirildi.
25.5.2018

50

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks