19 Aralık 2018 Çarşamba - 19:17:47

SON DAKİKA

GÜZEL İNSAN LEVENT GÖNÜL Ü KAYBETTİK

ERTUĞRUL AYTAÇ

14 Ocak 2018 Pazar | 1137 Okunma


Yeni yılın ilk acı haberini Cumartesi günü Haşim Ağar’dan aldım. “Üzüleceğin bir haber vereceğim. Levent Gönül’ü kaybettik” dedi. Haşim Ağar’a, “Ne diyorsun sen, bir hafta önce konuştum” sözleri ağzımdan çıktı. Yıkıldım. Ne yapacağımı bilemiyordum. Evde ağlamaya başladım. Başkan Cengiz Ergün’ü oğlum Gökmen’i, Erdinç Yumrukaya’yı, Ahmet Erken’i, Abdullah Akarsu’yu, Mehmet Babayiğit’i, Salim Yavaş’ı, İsmail Akçura’yı ve Zafer Ünal’ı arayarak acı haberi ulaştırdım. Haberi olanlar vardı, olmayanlar vardı. Birden bire Orhan Gencebay’ın ‘Batsın bu dünya’sı aklıma geldi. 1954 doğumlu arkadaşım Levent Gönül bir anda aramızdan ayrılmıştı. Halbuki ne güzel günlerimiz geçmişti. Levent Gönül, Haşim Ağar, Salim Yavaş, Ahmet Erken’le Manisaspor başkanlığımda hepsi bana güvenerek yönetimimde yer almışlardı. Son yıllarda beni yaz aylarında Çeşme’ye bağlayan insandı. Boyalık’ta oğlu Mert ve eşi Süheyla hanımla işlettiği Rooms Otel’de Zafer Ünal’la buluşur, günlerin güzel geçmesini sağlardık. Geçen yaz kızını evlendirmişti. Yeni yıla girdiğinde kendisini aramıştım. 2018’e Sakız Adası’nda girmişti. Levent Gönül ve eşi Süheyla hanım, Salim Yavaş ve eşi Nükhet hanımla beraber Çeşme’de bir araya gelmişler. Ben de yeni yılını kutlamıştım. Hastalığından haberim yoktu. Dün Ahmet Erken ile sabah gasilhaneye gittik. Oğlu Mert oradaydı. Birbirimize sarıldık. “Nasıl oldu Mert, konuştum bir şeyi yoktu” dedim. Mert anlattı. Geçen salı doktor raporları kötü çıkmış. Akciğer kanseri ile karşı karşıya kalmış sevgili dostum Levent Gönül. Perşembe günü ilk tedavisi yapılmış. Bünye kaldıramamış. Cumartesi günü sabahı saat dokuzda hayata gözlerini yummuş.

 Bu dünyada ölümden başka her şey yalan. Dün oğlu Mert, Haşim Ağar, Ahmet Erken ve dostları ile tabutunu Hatuniye Camii’ne getirdik. Sevenleri camii avlusundaydı. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, CHP İl Başkanı Semih Balaban, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Azmi Açıkdil, Abdullah Akarsu, Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık, Hasan Geriter, Ali Ağar, İbrahim Erken, Erdal Türek, Mustafa Özer, Bayram Ali Baylan, Remzi Örümlü, Salim Yavaş, Neşet Can, Dr.Mehmet Bağören, Erdinç Kıvrak, Mehmet Uruk, Erdinç Yumrukaya, Turhan Ayber, İsmail Çalışkan, İsmail Kurtoğlu, Oğuz Sümer, Nihat Akyol, Renan Rahim Çapra, Aydın Besen, Ali Filizkan, Ahmet Ünsal, Murat Yalçın, kardeşim Erdal, oğullarım Gökmen ve Gökhan, Gönül ailesinin fertleri, dostları ile birlikte Levent Gönül’ü son yolculuğuna uğurladık. Acım büyük. Başta ailesine ve sevenlerine Allah sabır versin. Nur içinde yar kardeşim.

ERTUĞRUL AYTAÇ

14 Ocak 2018 Pazar | 1137 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

"GÖLMARMARA GÖLÜ İÇİN KOMİSYON KURULSUN"
SIYASET
Cumhuriyet Halk Partisi Manisa milletvekilleri Manisa'da kuraklık alarmı veren Gölmarmara Gölü ile ilgili konuya duyarsız kalınmamasını istedi
19.12.2018

0

BAŞKAN ÇELİK'TEN EĞİTİME DESTEK SÖZÜ
SIYASET
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehitler Orta Okulu Müdürü, Tayfun Sarıbeyler, Milli Birlik İlkokulu Müdürü Ercan Demirtaş ve okul aile birliklerini makamında ağırladı.
19.12.2018

2

MHP'Lİ KADINLARDAN ÖĞRENCİLERE HEDİYE
SIYASET
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa İl Kadın Kolları Başkanlığı Yağcılar Nebahat Ölmezoğlu İlkokulu ve Ortaokulu'na 400'den fazla kitap ve kırtasiye malzemesi yardımında bulundu
19.12.2018

2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks