19 Aralık 2018 Çarşamba - 19:08:29

SON DAKİKA

VEZİROĞLU SOSYAL TESİSLER GÖZ KAMAŞTIRIYOR

ERTUĞRUL AYTAÇ

31 Ekim 2017 Salı | 714 Okunma


Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik AK Parti belediye başkanları arasında partinin yüzakı. Çalışkanlığı, duruşu, toplumla iletişimi, uzlaşmacı tutumu ile dört dörtlük. Pazartesi günü Veziroğlu Sosyal Tesisleri’nin açılışı vardı. Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler “Temelini attığımızda yanımızdaydın. Açılışa da bekleriz” dedi. Sosyete dürümcüsü Mehmet’le birlikte gittik. Temelini atarken bulunduğum tesis kısa sürede bitmiş. Şöyle bir baktım. Göz kamaştırıyor. Mehmet’e “Şu tesislerin önünde bir resmimi çek” dedim. Kolay kolay beğenmem. Açılış için gelin gibi süslenmiş. Ahmet Songüler açılışın koordinatörü. Beraber olduk. Sonra Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’le karşılaştık. Kendisine “Başkan açılıştan açılışa görüşüyoruz” dedim. Başkan Çelik “20 gündür icraatlarımızın açılışı ve temel atmaları ile meşgulüm” dedi. Açılışa ilgi fazlaydı. Milletvekili Selçuk Özdağ geldi. “Can kardeşim nasılsın?” dedi. Ben de “Televizyonlarda formundasın” dedim. İl Başkanı Berk Mersinli ile beraber olduk. Milletvekili İsmail Bilen, Murat Baybatur ile birlikte açılışa geldiler. Ayaküstü görüştük. Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve Vali Mustafa Hakan Güvençer’de Şehzadeler’in sosyal tesisinin açılışına geldiler. Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, CHP İl Başkanı Halil Tokul, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Yunus Emre İlçe Başkanı Zafer Ekinci, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adnan Erbil, Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcıları Bilal Demir, İsmail Önal gördüklerimdi. Unuttuklarım da olabilir. Başkan Ömer Faruk Çelik sevilen bir başkan olduğu için katılım üst seviyedeydi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, belediyecilik hizmetlerini yaparken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek olduklarını ifade eden yaptıkları hizmetleri anlatan güzel bir konuşma yaptı. Açılışta üç AK Parti milletvekili İsmail Bilen, Selçuk Özdağ ve Murat Baybatur da birer konuşma yaparak Başkan Ömer Faruk Çelik’e belediyecilik çalışmalarından gösterdiği başarılarından dolayı teşekkür ettiler. Valimiz Mustafa Hakan Güvençer’de memleket için yapılan tüm güzel hizmetlerin her kesimden vatandaşımızın biraraya getirdiğini belirterek “Bugün bu açılışta karşımızda harikulade bir Manisa fotoğrafı duruyor. Böylesine güzel bir projeyi Manisa’ya kazandıran Ömer Faruk Çelik başkanımızı tebrik ediyorum. Veziroğlu Sosyal Tesisleri’nin Manisa’mıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi. Ben de Veziroğlu Sosyal Tesisleri’nin Manisa’nın bir ihtiyacını gidereceği için Başkan Ömer Faruk Çelik’e teşekkürlerimi sunuyorum.

ERTUĞRUL AYTAÇ

31 Ekim 2017 Salı | 714 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

GELECEĞİN YAZARLARININ HİKAYELERİ KİTAPTA TOPLANDI
GÜNDEM
MANİSA'da, Şehzadeler ilçesinde geleceğin usta kalemleri yarıştı. Yarışmada toplanan 20 eser 1 kitapta toplanarak çoğaltıldı.
19.12.2018

15

EFSANE ATA MANİSA'DAN MESİR MACUNU GİTMİŞ
GÜNDEM
Yarışseverlerin çok iyi tanıdığı Bold Pilot isimli atın hikayesini anlatan ‘Şampiyon' filmi vizyona girdi. Film büyük ilgiyle izleniyor
19.12.2018

12

SOMA'DA MADENCİLİĞE ALTERNATİF BULUNDU
GÜNDEM
Manisa'nın Soma ilçesinde madenciliğe alternatif olarak yaklaşık 3 bin kişiye istihdam sağlanması öngörülen Soma Organize Sanayi Bölgesinde önemli gelişmeler kat edildi.
19.12.2018

20

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks