20 Ocak 2018 Cumartesi - 08:34:03

SON DAKİKA

GEÇMİŞ OLSUN

YAVUZ ELBİRLER

21 Temmuz 2016 Perşembe | 629 Okunma
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Cumhurbaşkanı, Sayın Recep Tayyip Erdoğan, seçmenin yüzde elli birinin oyları ile seçilmiştir.
Kendisini tasvip eder veya etmezsiniz. Ancak, kendisine olan tepkinin nerede ise Aynı düşüncem yürürlükteki yasalar gereği, seçimle iktidara gelmiş, oy vermediğim ve vermeyeceğim AKP için de geçerlidir.
MHP ve genel başkanı da bu tür düşünce sahiplerince 7 Haziran seçimlerinden sonra CHP ve HDP ile birlikte hareket etmedikleri için, suçlanmış ve ağır eleştirilere maruz bırakılmış idiler.
Fetullah Gülen Bağlıları Terör örgütü PDY ile Sn. Cumhurbaşkanının şahsına ve AKP karşıtı, Türk Milletinin ödediği vergiler ile askeri okullarda okuyan, yıllarca kendilerinin ve ailelerinin geçimini sağlayan, Devletin her türlü imkanından en üst derecede faydalanan bir gurup asker üniformalı aptalca ve alçakça bir darbe girişiminde bulunmuşlardır. Bu alçak çetenin hareketi bir terör eylemidir
Hedefleri PKK ya karşı en etkili operasyonları sürdüren, Sn Cumhurbaşkanı, TSK nin gerçek komutanları ve Polis , Ozellikle Gölbaşı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığı , Gazi Türkiye Büyük Millet Meclisi olmuştur. Meclis binası bombalanır iken. HDP dışında bütün milletvekillerinin mecliste toplantı halinde olmaları ayrıca dikkat edilmesi gereken bir husustur.
Sn. Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakanlar ve Millet vekilleri kaçmamış, saklanmamışlardır. Sayın Cumhurbaşkanı her türlü tehlikeyi göze alarak Istanbula gelmişler ve tehdit altındaki hava alanında Türk Milletine hitap ederek, Devlete karşı terörizme başvuran, alçaklar sürüsüne karşı Türk Milletini göreve çağırmıştır.
Marmariste kaldığı yer, çete mensuplarınca basilmiş, Polisimizin müdahalesi ile kacmislardir.
PKK nin silahlı güçleri ve finans kaynaklarına darbe üzerine darbe vurulan ve dış ilişkilerimizin duzeltildigi bu günlerde bu alçakça hareket üzerinde daha sağlıklı düşünülmesi şarttır.
Türk Milleti sokaklara çıkarak, tankların ve ateş kusan hava araçlarının karşısında durarak,
Türk Silahlı Kuvvetleri, bu alçakça saldırının içinde olmadığını ve müdahale edeceğini açıkça ifade ederek,
Türk Polisi, görev şuuru içinde, onlarca Sehide rağmen, çete mensuplarına geçit vermeyerek,
PKK nin siyasi kanadı dışında bütün siyasi partiler darbeye karşı olduklarını cesaret ve sağ duyu ile beyan etmişlerdir.
Meydana gelen bu olağanüstü Hal de, Devlet, içindeki zararlı unsurları temizlemek maksadı ile Olağanüstü Hal ilan etmiştir.
Bu saatten itibaren, çete mensuplarına karşı yapılacak karşı harekatın selameti ve halkın zarar gormemesi... için insanlar itidale ve evlerine cekilmeye davet edlmelidirler.
Suhedaya Allahtan rahmet, gazilerimize şifa diliyorum.
Tanrı Türk Milletini korusun ve yüceltsin.
Selam ve Dua İle!

YAVUZ ELBİRLER

21 Temmuz 2016 Perşembe | 629 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

LİDER BOMBA GİBİ GELİYOR
GÜNDEM
Spor Toto 3.Lig 1.Grup'ta açık ara liderliğini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor yarın oynanacak Yomraspor maçına kitlendi.
19.1.2018

68

KANUNLARA UYMAYAN İŞYERLERİNE CEZA YAĞDI
GÜNDEM
Manisa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 2018 yılının ilk İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı yapıldı
19.1.2018

54

CHP'Lİ BALABAN SARIGÖL'DE KONUŞTU
SIYASET
Manisa'nın Sarıgöl ilçesini ziyaret eden CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, teşkilatıyla bir araya gelerek seçim çalışmalarına başladı.
19.1.2018

51

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks