19 Ocak 2018 Cuma - 22:03:25

SON DAKİKA

SONUÇ ÜZERİNDE TARTIŞMAK KARANLIK BİR GECE (15 TEMMUZ)-1

YAVUZ ELBİRLER

16 Temmuz 2017 Pazar | 378 Okunma
Güzel bir yaz akşamı, aniden, göklerde ki uçakların ve karada ki tankların sesleri ile karardı.
Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde, Türk Milletinin ve de Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kendilerine sağladığı imkanlar ile komuta kademesi içine yerleşmiş bir gurup hain, Genel Kurmay Başkanlığı'na, Kara, Hava, Deniz, Jandarma Genel Komutanlıkları na, Ankara Emniyet Müdürlüğü ne, Ankara Gölbaşı İlçesinde ki Özel Harekat Daire Başkanlığı na, Türkiye Büyük Millet Meclisine saldırdılar. Sivil halkın üzerine ateş açtılar.
Sayın Cumhurbaşkanımızın tatil amaçlı kaldığı otele bir suikast timi gönderdiler.
Ankara da bulunan Milletvekilleri, istisna PKK'nın siyasi uzantıları hariç Gazi Meclise geldiler ve orayı terk etmediler.
Sayın Cumhurbaşkanı, kaçmayı, teslim olmayı düşünmediler. Her türlü tehdidi ve tehlikeyi göze alarak, Türk Milletini, bu alçakça saldırıya karşı durmaya davet ederek, İstanbul'a geldiler.
Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Türk Polisinin vatanperver kahir ekseriyeti bu kalkışmaya destek vermediler, karşı durdular.
En önemlisi, Türk Milletinin asil evlatları, İmanlarından başka silahları olmadan, tankların karşısında durdular. Üzerlerine açılan ateş onları yıldırmadı, şehadet şerbetini içtiler, Gazi oldular, bir adım geriye atmadılar.
Türk-İslam Mefkûresinin özünden habersiz, Mana ile aldatılmış, Maddenin esiri olmuş, cismen üniformalı, fikren satılmış hainler Milli İradenin topyekun karşı duruşu karşısında başarıya ulaşamadılar.
Devletin hemen hemen bütün kurumlarına hile ve desise ile yıllar boyu sızmış, adeta paralel bir devlet yapılanması oluşturmuş, Emperyalist ABD'nin amaçlarına Türkiye, Türk Dünyası ve İslam aleminde hizmet etmek üzere yetiştirilmiş, FETO/PYD Terör Örgütü yapılanmasının çökertilmesi, etkisiz hale getirilmesi için, tedbirler süratle geliştirilmiş, adli ve idari soruşturmalara Hukuk Devleti olmanın sorumluluğu içinde olması lazım geldiği gibi başlanmış ve sürdürülmektedir.
Bu hain kalkışmanın yıldönümünde milyonlar, Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine Milli İrade ve Demokrasi nöbetine koşmuşlardır.
İstanbul da, Boğaz köprüsüne, Ankara da İlk Meclisten Türkiye Büyük Meclisi ne ellerinde Türk Bayrakları ile yürüyen yüz binlerin, tabiri yerinde ise yanardağdan fışkıran LAV misali yürüyüşleri, Gaflet, Dalalet ve İhanet içinde olanları düşündürmeli, Asil Türk Milletini daha iyi düşünmeye sevk etmelidir.
15 Temmuz, yıllar süren bir aymazlığın, aldırmazlığın, öngörüsüzlüğün sonucudur.
Devletin bütün kurumları, siyasi erk ve muhalefet, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, bu sonucu değil, bu sonucu oluşturan sebepleri aramalı, bulmalı, üzerinde düşünmeli ve bir daha olmaması için ortak akıl ile hareket etmelidirler.
YENİKAPI mitinginde sergilenen ortak tavrın maalesef devam ettirilmediği üzerinde ayrıca düşünülmesi gereken önemli bir husustur.
KONTROLLU DARBE, DARBENİN SİYASİ AYAĞI, KARŞI DARBE YAKIŞTIRMALARI, GENELKURMAY BAŞKANI, ADLİ YARGI ÜZERİNDE, söylemler, yakıştırmalar, Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyetinin düşmanlarının, taşeron terör örgütlerinin değirmenlerine su taşımaktır.
Söz konusu VATANDIR. Vatan NAMUSTUR.
Bin kusur yıldır Türk Vatanı ANADOLU, Türk Milletinin Milli İradesi ile VATAN TOPRAĞI olarak muhafaza edilmiştir.
İktidar karşıtlığı, vatana ihanet derecesine indirilmemelidir.
Türk Devleti,
Türk Vatanı,
Türk Bayrağı,
Türk Dili,
Türk Milleti,
Milli İrade, ortak paydamızdır.
Gelin, öz eleştiri yapalım, nerede neden aldandığımızı, nerede nasıl hata yaptığımızı görelim, ALDANIŞIMIZI İTİRAF İLE ÖZÜR DİLEMEK büyüklüğünü gösterelim.
ALLAH TÜRK MİLLETİNİ KORUSUN VE YÜCELTSİN.
Selam ve Dua ile !...

YAVUZ ELBİRLER

16 Temmuz 2017 Pazar | 378 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • Popüler

  • En Son

  • Yorumlar

LİDER BOMBA GİBİ GELİYOR
GÜNDEM
Spor Toto 3.Lig 1.Grup'ta açık ara liderliğini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor yarın oynanacak Yomraspor maçına kitlendi.
19.1.2018

43

KANUNLARA UYMAYAN İŞYERLERİNE CEZA YAĞDI
GÜNDEM
Manisa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 2018 yılının ilk İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı yapıldı
19.1.2018

33

CHP'Lİ BALABAN SARIGÖL'DE KONUŞTU
SIYASET
Manisa'nın Sarıgöl ilçesini ziyaret eden CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, teşkilatıyla bir araya gelerek seçim çalışmalarına başladı.
19.1.2018

34

Content 2

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks